В ООН озвучили категорії людей, які частіше за все стають жертвами работорговців

30 липня 2019, 10:26
200
последние новости в Украине останні новини в Україні

Про це повідомляє пресслужба Управління Організації Об'єднаних Націй з наркотиків і злочинності (УНЗ ООН).

Як зазначають експерти організації, близько 72% жертв торгівлі людьми стають жінки та дівчата.

У більшості випадків йдеться про сексуальну експлуатацію, пише джерело.

Крім того, як зазначили аналітики, до работорговців у якості живого товару потрапляють і чоловіки, і діти.

Дані статистки були оприлюднені Генсеком ООН у своєму посланні з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначається 30 липня.

"Торговці людьми і терористичні групи експлуатують найбільш беззахисних: тих, хто живе в умовах убогості, хто опинився в ситуації війни або піддається дискримінації", - зазначив Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш. За його словами, збройні конфлікти, вимушене переселення, зміна клімату, стихійні лиха і злидні роблять людей більш беззахисними перед злочинцями. У групі підвищеного ризику - мігранти та біженці. "Тисячі людей загинули на морі, в пустелях і місцях утримання під вартою, потрапивши в руки торговців людьми...", - йдеться в посланні.

Глава ООН вважає, що одна з проблем - це байдужість суспільства, яке дозволяє зловмисникам експлуатувати людей.

"Завдяки багатостороннім зусиллям був досягнутий певний прогрес, у тому числі в рамках Палермської конвенції і Протоколу про попередження і припинення торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми, і покарання за неї", - нагадує Генсек.

За його словами, в більшості країн ухвалені необхідні закони, а в деяких з них у справах про торгівлю людьми недавно були винесені перші звинувачувальні вироки.

Однак, як нагадує глава ООН, багато що ще належить зробити для викриття транснаціональних мереж торгівлі людьми та притягнення винних до відповідальності. Передусім, вважає Гутерріш, необхідно виявляти жертв торгівлі людьми і забезпечувати їм необхідний захист.

Як говориться в заяві глави Управління ООН з наркотиків і злочинності Юрія Федотова, в період з 2003 по 2016 роки було виявлено 225 тисяч жертв торгівлі людьми, однак ще багато хто з постраждалих залишається в руках злочинців і гостро потребує допомоги.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Сьогодні, 19 жовтня, стало відомо, що глава Національної поліції України (НПУ) ігор Клименко призначив нового начальника Департаменту кіберполіції.

15:46, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Сьогодні, 19 жовтня, у ЗМІ повідомили про не допуск до атестації прокурорів Олексія Донського та Сергія Горбатюка, які займалися розслідуваннями справ Майдану.

15:23, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Сьогодні, 19 жовтня, в Україні синоптики прогнозують стійку теплу погоду з імовірністю невеликих опадів у вигляді дощу.

11:57, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Сьогодні, 18 жовтня, генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав наказ про призначення Гюндуза Мамедова заступником генпрокурора.

18 жовтня, 22:21

У Росії ухвалили законопроєкт про статус "носія російської мови"

19 жовтня 2019, 18:17
10
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 19 жовтня, в Росії опублікований офіційний документ, згідно з яким українці визнані "носіями російської мови".

Про це повідомляється на сайті уряду РФ, в якому перераховувалися рішення, прийняті 17 жовтня 2019 року.

Згідно з проєктом закону, в Російській Федерації передбачається можливість визнання комісією носіями російської мови без проходження співбесіди громадян Білорусі та України, які вільно володіють російською мовою.

"Схвалити проєкт федерального закону "Про внесення змін до статті 331 федерального закону "Про громадянство Російської Федерації" та внести його в Державну думу в установленому порядку", - йдеться в повідомленні на урядовому сайті РФ.

При цьому, порядок подачі заяв буде визначатися в російському Міністерстві внутрішніх справ.

Дане рішення має пряме відношення до надання посвідки на проживання в Росії.

Згідно з документом, статус носія російської мови спрощує отримання російського громадянства.

Таким чином, ті, кому присвоєно статус "носія" для отримання російського паспорта нема потреби проживати на території Російської Федерації п'ять років.

У свій час, колишній прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зробив заяву, що всі російські паспорти, які буду видаватися українцям в Україні будуть вважатися недійсними.

Також повідомлялося, що колишній представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер в липні зробив заяву, що план Кремля прискореної видачі російських паспортів українцям, які проживають на тимчасово – окупованих територіях Донбасу суперечить Мінськими угодами.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Новини світу»
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Сьогодні, 19 жовтня, МНС Росії повідомило про 15 загиблих після прориву дамби в районі населеного пункту Щьотинкіно Курагинського району Красноярського краю на річці Сейба.

17:20, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Сьогодні, 19 жовтня, британський парламент через 37 річну перерву проводить засідання у свій "неробочий час".

14:22, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Новини світу

Сьогодні, 19 жовтня, в Красноярському краї Російської Федерації стався прорив греблі в золотодобувної артілі в Курагинському районі.

10:37, Вчора