У РНБО повідомили, скільки евакуйованих з Уханя очікує перевірки на коронавірус

Автор:
64
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні Рада національної безпеки і оборони України повідомила, що більша частина вивезених з Китаю громадян, яких розмістили в Нових Санжарах, перевірена на наявність в їх організмі уханьського патогенна.

Такою інформацією поділилось цієї середи, 26 лютого, видання "Українська правда".

Згідно з коментарем секретаря РНБО Олексія Данилова виданню, стало відомо, що із загальної кількості евакуйованих з Китаю -у 48 коронаровірус не підтвердився.

Решта тестів знаходяться в процесі обробки.

"У нас є чітка статистика за тими дослідженнями, які вже закінчили робити. В суботу було взято 89 проб у тих людей, які приїхали з Уханя, і які їх супроводжували. На сьогодні маємо 48 негативних реакцій, наступні 41 будуть найближчим часом і ми відразу будемо повідомляти нашому населенню", -заявив Данилов.

Також повідомляється, що напередодні взяли 32 проби у тих людей, які є обслуговуючим персоналом у санаторії в Нових Санжарах. Їх результати поки також невідомі.

Раніше повідомлялося, що відомий харківський педіатр Євген Комаровський особисто відправився в Нові Санжари, щоб поговорити з населенням про поширення нового коронавірусу і про те, чого варто побоюватися, а чого ні.

Також повідомлялося, що за твердженням ВООЗ, в світі надто пізно почали готуватися до спалаху нового коронавірусу з Китаю.

Крім того, варто нагадати, що в Національній комісії охорони здоров'я Китаю (НХК) повідомили цієї середи про 406 нових випадків захворювання на вірус, з яких тільки п'ять були за межами провінції Хубей - старту епідемії коронавірусу.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Здоров'я»
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Самоізоляція, підтримання температури повітря в приміщенні не вище +20 ºС і рясне пиття. Це головне, що слід пам'ятати при загрозі коронавірусу.

14:35, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Навіщо носити паспорт і як далеко можна відходити від дому? В уряді розповіли, як діяти на карантині.

13:17, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Онлайн-брифінг заступника Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка. Заходи з протидії поширенню коронавірусної інфекції.

09:59, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Російський вчений припускає, що людство житиме з коронавірусом “як із грипом чи аденовірусом”. І впевнений, що цей вірус у нас надовго. 

 

14:21, Вчора

В Антарктиді знайшли сліди тропічного лісу, який ріс у темряві

Автор:
5
последние новости в Украине останні новини в Україні

Вчені з Німеччини та Великобританії знайшли сліди тропічного лісу у зразку грунту з Антарктиди. Припускають, що територія була заліснена 90 мільйонів років тому.

Британські та німецькі дослідники знайшли на морському дні Південного полюсу зразки грунту, які можуть свідчити про те, що 90 мільйонів років тому там ріс тропічний ліс.  Про це пише The Guardian.

Зразок знайденого ґрунту датується ймовірно крейдяним періодом. Вважається, що він був найтеплішим за останні 140 мільйонів років, і рівень моря тоді був вище 170 метрів.

Вчені встановили за скам'янілостями, що раніше на місці льодовиків була болотиста екосистема хвойних дерев, яка нагадувала нинішні тропічні ліси Нової Зеландії. Не виключено, що там були і динозаври, хоча їх решток ще не знайшли.

Цікаво, що ліси Антарктиди щороку занурювалися у повну темряву приблизно на чотири місяці. Проте, це їм не шкодило, на відміну від сучасних лісів, яким для виживання потрібно сонце. Припускають, що древні тропіки живилися з іншого джерела енергії, наприклад, брали з атмосфери вуглекислий газ.

Відкриття дає підстави вважати, що температура тоді була вищою, ніж вважалося. Якщо це так, то рівень вуглекислого газу тоді був набагато вищим, ніж вважалося раніше, а це означає, що в регіоні не було льодовиків.

Раніше з'явилася інформація, що льодовик Пайн-Айленд в Антарктиді тріснув і може викликати Всесвітній потоп.

А у лютому українську антарктичну станцію "Академік Вернадський" засипало червоним снігом.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Технології»
последние новости в Украине останні новини в Україні Технології

На час карантину українським фермерам пропонують користуватися новітніми онлайн-технологіями моніторингу угідь. Це допоможе зайвий раз не наражатися на небезпеку захворіти коронавірусом.

11:23, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Технології

Виробники тютюну фінансують або самі займаються розробкою вакцин або виділяють гроші на медикаменти та обладнання для лікарів.

3 квітня, 16:01
последние новости в Украине останні новини в Україні Технології

Новітній український протикорабельний ракетний комплекс РК-360МЦ "Нептун", випробування якого пройшли на полігоні "Алібей" в Одеській області, вперше успішно вразив надводну ціль на відстані близько 100 км.

3 квітня, 15:49
последние новости в Украине останні новини в Україні Технології

У школі стартапів при університеті “Львівська політехніка”  волонтери почали робити захисні екрани для лікарів, які працюють з хворими на коронавірус.

2 квітня, 18:16