Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що МОЗ може відмовитися від закупівлі китайської вакцини від коронавірусу компанії Sinovac. За словами глави уряду, препарату CoronaVac в Україні не буде, якщо той не буде зареєстрований відповідно до міжнародних правил.
Локдаун в Україні не забороняє реалізацію презервативів в аптеках. Товар належить і до засобів особистої гігієни, і до виробів медпризначення.
Стандартні обмеження у вигляді масок і дистанціювання, які в Україні обов'язкові в рамках протиепідемічного карантину, триватимуть до кінця 2021 року. Таким чином, адаптивний в карантин в цьому році в нашій країні скасовувати не будуть.
Професор, доктор медичних наук Михайло Фаворов розповів, що для завершального етапу випробовування української вакцини від коронавірусу потрібно 10 - 15 мільйонів доларів.
Щорічно 19 січня в Україні відзначають Хрещення Господнє або Богоявлення. За традицією цього дня сміливці занурюються в ополонку у річці чи озері – ASPI news зібрало головні правила, як здійснити обряд без шкоди для здоров'я.
Головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я України Віктор Ляшко заявив, що не вірить в те, що в одній з приватних клінік Києва проводилася підпільна вакцинація від COVID-19. За його словами, в Міністерстві охорони здоров'я немає інформації про офіційне ввезення в Україну будь-яких вакцин від коронавірусу.
Кампанія масової вакцинації проти COVID-19 стартувала в декількох країнах в кінці 2020 року. Вона вже охопила 43 країни. На сьогодні введено 30,5 мільйона доз вакцин, укладено угод на доступ до 8,35 мільярда доларів США.
Очільник МОЗ Максим Степанов заявив, що навколо китайської вакцини деякі політичні діячі розганяють маніпуляції, у яких крім балаканини нічого немає.
Розробка вакцини від COVID-19 стала без перебільшення світовим "челенджем". Видання Bloomberg оприлюднило дані щодо того, які із препаратів наразі користуються найбільшим попитом у світі.
Ситуація з епідемією коронавірусу в Україні залишається тривожною. Проте з 25 січня умови карантину можуть змінитися.
Для проведення в Україні третьої стадії дослідження китайської вакцини від коронавірусу SARS-CoV-2 у фармацевтичної компанії не вистачило коштів. З 6 тисяч медиків, які повинні були брати участь у випробуваннях, фінансування вистачило тільки на четверту частину
Засоби індивідуального захисту проти COVID-19 для селян на Прикарпатті стали справжньою "загрозою". Люди обурені, що 30-річна лікарка Вікторія Махнич ходить у масці під час виїзду до пацієнтів та відвідування храму.
Українська фармацевтична компанія "Лекхім" планує розпочати виробництво вакцини китайської компанії "Sinovac Biotech" від COVID-19. Чи отримають українці якісну вакцину найближчим часом, дізнавалося агентство ASPI news
Вакцина компанії Sinovac показала ефективність у 50,38%. Препарат протестували на 13 тисячах добровольців.
Очільник МОЗ Максим Степанов заявив, якщо вакцина не буде відповідати стандартам, зазначеним у договорі з МОЗ України, китайська компанія "Сіновак" відшкодує кошти державі у повному обсязі.
План імунізації населення від COVID-19 затвердили наприкінці грудня 2020 року. Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив, що зі щепленнями зволікати ніхто не буде.
Очільник МЗС Дмитро Кулеба заявив, що і досі фінальних результатів дослідження щодо російського препарату від коронавіруса немає. А Росія дбає лише про нав’язування пропагандистських штампів.
Віктор Ляшко, головний санітарний лікар України, прокоментував можливість введення "ковід-паспортів". Відповідну документацію можуть запровадити для людей, які вакцинувалися проти COVID-19.
Робоча група з математичного моделювання проблем, пов’язаних з епідемією коронавірусу SARS-CoV-2 в Україні зробила прогноз щодо перебігу захворюваності.
Пандемія коронавірусу зчинила переполох у всьому світі, в результаті чого менш, ніж за рік науковці з різних країн винайшли кілька варіантів вакцин. Наразі ж у наукових колах обговорюють здатність нового препарату протидіяти не лише COVID-19, але й сприяти боротьбі із раковими захворюваннями.