У США повідомили про нову жертву вейпінга: кількість померлих від паління вейпу досягла 34 осіб

25 жовтня 2019, 13:20
27
последние новости в Украине останні новини в Україні

Центри з контролю і профілактики захворювань США (CDC) повідомили про новий летальний випадок у США, викликаний легеневою хворобою, пов'язаною з використанням електронних сигарет.

Всього, за даними CDC, в США померли 34 людини, які використовували електронні сигарети.

У центрах узагальнили дані про захворювання, отримані від 49 з 50 штатів і повідомили, що на даний момент число пацієнтів, які страждають від легеневої хвороби, досягло 1604.

34 випадки смерті зафіксовані в 24 штатах.

Посадові особи ще не з'ясували причину спалаху цього захворювання, констатованого в червні. Дослідження ведеться за різними напрямками.

Незважаючи на те, що поки не ясно, що викликає недугу, єдиною спільною деталлю у всіх випадках є те, що пацієнти використовували електронні сигарети.

Також, згідно з новими даними, свою роль у спалаху захворювання зіграли і продукти з тетрагідроканабінолом (THC), який є головною психоактивною речовиною в складі марихуани.

Електронні сигарети доступні в США з 2006 року. Поки невідомо, чи виник спалах захворювання тільки зараз, або ж випадки виникали і раніше, просто їх невірно діагностували.

Тільки один випадок захворювання був зареєстрований поза США - в Канаді.

Перший випадок нового захворювання був зафіксований в квітні. З липня кількість хворих стала стрімко зростати. У всіх випадках пацієнти скаржилися лікарям на сильний кашель, біль в грудній клітці, брак повітря, втому, блювоту, діарею. У серпні було зареєстровано першу смерть. Наразі випадки хвороби зафіксовано в усіх 50 штатах США, в окрузі Колумбія і на заморській території США - Віргінських островах. 70% хворих - чоловіки, 80% хворих - не старше 35 років. Всі постраждалі користувалися електронними сигаретами і вейпами.

Раніше повідомлялося, в США кількість загиблих від куріння електронних сигарет зросла до 26, про що11 жовтня повідомила американська преса.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Здоров'я»
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Сьогодні, 7 листопада, Міністерство охорони здоров’я України відсторонило Олену Колесник від керівництва Національним інститутом раку. 

7 листопада, 20:34
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Сьогодні, 7 листопада, CNN повідомило тривожну новину: вперше за 19 років команда вчених виявила новий штам ВІЛ.

7 листопада, 14:04
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Другий випадок дифтерії в Харкові поки не підтверджений лабораторно, проте медики міста стривожені можливістю погіршення епідеміологічної обстановки, пов'язаної з поширенням даного інфекційного захворювання.

5 листопада, 14:50
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

На пілотний проєкт у 2019 році в державному бюджеті закладено майже 1 млрд грн, однак "скоропомощники" з іронією приймають подібні поліпшення, нарікаючи на низьку заробітну плату: "1 млрд на закупівлі, а працювати скоро не кому буде."

4 листопада, 08:15

Відповідальність за порушення правил перевезення дітей відтепер в законі

15 листопада 2019, 22:56
4
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 15 листопада, президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей" № 224-ІХ, який Верховна Рада прийняла 29 жовтня 2019 року.

"Закон доповнює ст.121 кодексу України про адміністративні правопорушення (КпАП) новими частинами, згідно з якими за порушення правил перевезення дітей на водія накладається штраф розміром 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Повторне правопорушення, вчинене протягом року, карається штрафом розміром 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", - повідомляє сайт президента України в п'ятницю.

Зазначається, що на органи Національної поліції покладається обов'язок розглядати справи про адмінправопорушення щодо порушення правил перевезення дітей.

"Реалізація закону забезпечить усвідомлення ступеня відповідальності осіб, які перевозять дітей, і тим самим підвищить рівень безпеки дітей на дорозі, сприятиме зменшенню дорожньо-транспортного травматизму та смертності дітей", - сказано в повідомленні.

Закон набуває чинності після підписання президентом України наступного дня після його опублікування.

15 листопада Зеленський підписав закон про анбандлінг НАК "Нафтогаз України".

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 15 листопада, Кабінет міністрів України затвердив народну депутатку із фракції "Слуга народу" Олену Шуляк своєю представницею у Верховній Раді.

22:29, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 15 листопада, Шевченківський районний суд узяв під нічний домашній арешт бізнесмена Олексія Алякіна, чоловіка нардепки Анни Скороход. 

21:33, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 15 листопада, президент України Володимир Зеленський підписав закон про анбандлінг НАК "Нафтогаз України".

20:48, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 15 листопада, стало відомо, що зустріч лідерів України, Німеччини, Франції та Росії у Нормандському форматі відбудеться 9 грудня.

19:02, Вчора