Відбулися перші аукціони ДП "Медичні закупівлі України"

15 березня 2019, 11:40
10

Ціни закупівель виявилися значно нижчими за аналогічні в системі ProZorro за 2018 рік.

Про це повідомляє прес-центр Міністерства охорони здоров'я України.

13 березня відбулися перші аукціони по закупівлях, які було оголошено державним підприємством "Медичні закупівлі України" за кошти Глобального фонду.

У 2018 році середній рівень успішності тендерів в електронній системі закупівель ProZorro склав близько 56,5% (від загальної суми очікуваної вартості).

"Надалі нас чекають ще питання логістики, формування е-каталогів, перші рамкові угоди, підвищення професійного рівня закупівель — як на центральному рівні, так і на національному. Але перший камінь в основу вже закладено. Слід зазначити, що завдяки відкритості та проактивній роботі з ринком на закупівлі підприємства вийшли безпосередньо виробники лікарських засобів, в тому числі міжнародні, які активно торгувалися та знижували ціни", - прокоментував Віктор Нестуля в.о. Генерального директора ДП "Медичні закупівлі України".

Більшість аукціонів були успішними, а ціни закупівель були нижчими за аналогічні в системі ProZorro за 2018 рік. Як повідомляє прес-центр МОЗ, низькі ціни стали можливими в тому числі й завдяки агрегації потреби.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини рубрики Здоров'я

Лікарі, які надають медичну допомогу як фізичні особи підприємці, відтепер можуть проводити вакцинацію.  

14:27

33 дорослих і 12 дітей, хвороби яких нині не лікуються в Україні, невдовзі отримають необхідне лікування у закордонних клініках за державний кошт.

12:22
Здоров'я

За підсумками 2018 року Україна очолила десятку країн, де захворюваність на кір у 2018 році зросла найбільше порівняно з 2017 роком.

 

10:24
Здоров'я

Уже з квітня 2019 року запрацює електронний рецепт.

14:15

ПЦУ запровадила молитву про президентські вибори

23 березня 2019, 18:49
6

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній надав благословення протягом наступного часу до завершення виборчого процесу в усіх храмах Помісної української Православної церкви підносити молитовні прохання про справедливі вибори Глави української держави, за мир та єдність в Україні.

Про це повідомили у прес-службі ПЦУ. 

"У зв’язку з особливою відповідальністю, яка в час виборів президента України покладається на наш народ, враховуючи необхідність захистити державність України, єдність, суспільний мир перед обличчям зовнішньої агресії та внутрішніх протистоянь, протягом наступного часу до завершення голосування за обрання Глави держави благословляється за богослужіннями в храмах Помісної української Православної церкви на літургіях після заамвонної молитви або під час молебню виголошувати наступну молитву", - повідомили у ПЦУ. 
 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини рубрики Суспільство
Суспільство

У суботу, 23 березня, активісти Нацкорпусу та Нацдружин уже втретє прийшли до Адміністрації Президента із закликом "Свинарчуків Порошенка - за ґрати”, аби вимагати припинити корупційні схеми в оборонці та покарати усіх причетних.

16:53