Громадянину України, який є співзасновником і керівником підприємства в окупованому Криму, оголошено підозру в державній зраді. Після окупації півострова військами Росії, він уклав ряд контрактів з ВС РФ на зберігання авіаційного палива і заправку літаків агресора.
МЗС України розробляє механізм притягнення "Яндексу" до відповідальності за роботу в Криму. У Міністерстві розповіли, що постійно обговорюють "з партнерами в інститутах ЄС, а також з відповідними державами-членами Європейського Союзу, всі випадки порушення європейськими компаніями діючих санкцій ЄС".
В Офісі президента заявили, що за результатами саміту "Кримської платформи" має з’явитися скоординований міжнародний інструментарій для деокупації півострова.
Колишній канцлер ФРН Герхард Шредер (Gerhard Schröder), зараз обіймає посаду голови ради директорів "НК" Роснефть" та голови ради директорів компанії Nord Stream 2, яка належить "Газпрому", заявив, що жоден російський президент ніколи не поверне Україні окупований Крим. Також, він вперше виступив з публічною критикою Кремля, визнавши, що ряд дій російського керівництва порушують міжнародні правові норми.
Мосту через Керченську протоку загрожує руйнування в результаті можливого потужного землетрусу. Прямо під мостом проходить межа розділу двох тектонічних плит.
"Експрокурор" тимчасово окупованого Криму Наталія Поклонська прокоментувала в Instagram заяву глави української делегації в ТКГ Леоніда Кравчука про готовність України до "компромісів". Депутатка Держдуми пропонує засудити Майдан та відновити постачання води у АРК.
Вчора, 14 січня, на слуханнях у Страсбурзі Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) визнав, що відповідальність за дотримання прав людини в Криму несе Росія, оскільки фактично контролювала півострів з 27 лютого 2014 року. Це перше проміжне рішення суду, після чого почнеться розгляд справи "Україна проти Росії (Крим)" по суті.
П'ятий президент Петро Порошенко заявив, що рішення Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) проти Росії щодо Криму є черговим кроком, що наближає Україну до повернення тимчасово анексованого Криму. Слова Порошенка процитувала пресслужба його партії "Європейська солідарність".
Прокуратура Автономної Республіки Крим та Севастополя повідомила, що 14 січня Європейський суд з прав людини виніс проміжне, але від того не менш важливе рішення у справі Україна проти Росії щодо Криму. Таким чином визнавши справу прийнятною та перейшов до розгляду по суті.
Віцепрем'єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, перший заступник голови делегації в ТКГ Олексій Резніков заявив, що Росія не йде назустріч Україні в припиненні війни на Донбасі. Глава МінТОТ додав, що реалізація Мінських угод в їх нинішньому стані неможлива.
Очільник МЗС України Дмитро Кулеба повідомив, що є дані, що Російська Федерація докладатиме максимум зусиль на всіх рівнях, зокрема розвідувальних, щоб мінімізувати успіх Кримської платформи у світі.
Ще в січні 2014 року генеральний штаб України підняв по тривозі боєздатні частини десантників і спецпризначенців. За планом, елітні підрозділи повинні були витіснити російських військових з Криму.
Ще в січні 2014 року генеральний штаб України підняв по тривозі боєздатні частини десантників і спецпризначенців. За планом, елітні підрозділи повинні були витіснити російських військових з Криму.
Деякі ЗМІ написали про те, що Велика Британія з 1 січня нібито дозволила своїм кораблям заходити в порти Криму в Керчі, Ялті та Євпаторії. Цим вчинком Лондон нібито послабив "кримські" санкції проти Росії.
ЗМІ пишуть, що у новий 2021 рік Крим увійшов у надскладній ситуації. Щонайменше п’ять водосховищ вже близькі до позначки "мертвий об'єм".
Ситуація з водою в Криму створює безліч проблем Російській Федерації, яка зробила військове вторгнення на українську територію в 2014 році. Українська розвідка повідомила про підстави вважати, що проблему з водопостачанням в РФ можуть спробувати вирішити шляхом застосування бойових дій Збройних сил.
Призначений Кремлем так званий "глава" окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов заявив, що Україна нібито "неминуче" втратить ще кілька областей. Причиною даної істерики послужила традиційна щорічна смолоскипна хода до дня народження Степана Бандери, яка пройшла в Києві та інших містах 1 січня.
У Росії, в типовій для них манері, відреагували на пропозицію Президента України Володимира Зеленського в новорічному зверненні "перевести годинник назад" жителям окупованого Криму. Росіяни намагалися жартувати на цю тему.
Очільник МЗС України Дмитро Кулеба розповів про підтримку Кримської платформи як міжнародними партнерами, так і громадянами України. Він задоволений динамікою позитивного сприйняття Кримської платформи.
Очільник МЗС Дмитро Кулеба розповів про досягнення в переговорному процесі та про те, що Україна ніколи не відмовиться від окупованих Росією Криму та Донбасу.