Зірки, лікарі, вчителі: хто буде писати закони у новій Раді від Слуги народу

Автор:
92
последние новости в Украине останні новини в Україні

Великий рейтинг довіри Володимира Зеленського та жага українців до так званих "нових облич" дозволили звичайним людям "з вулиці" стати депутатами. Хто ж буде писати закони, за якими житиме вся Україна — читайте далі у матеріалі від АСПІ. 

У партії Зеленського "Слуга народу" було лише два місяці, щоб набрати команду та потрапити до складу Верховної Ради 9-го скликання з рекордною чисельністю фракції.

Якщо кандидати в списках партії пройшли хоч якусь народну перевірку, то на мажоритарників майже ніхто уваги не звертав.

Саме тому в Раду 9-го скликання пройшли шоумени, стоматологи, вчителі молодших класів та безробітні люди, біля імені яких у виборчому бюлетені значилось "суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ". І цього було достатньо, щоб українці віддали свій голос. 

Люди обрали кандидатів, про яких майже нічого не відомо та які тим паче ніколи не писали закони за якими мусить потім жити вся країна.

Пропонуємо розглянути найвідоміших і навпаки невідомих новообраних майбутніх депутатів Верховної ради України. 

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ 

Олександр Куницький
 

Картинки по запросу Олександр Куницький

Блогер, який на своєму YouTube-каналі публікує відео, де найчастіше сперечається з поліцейськими через правила дорожнього руху. 

У липні з'явилось журналістське розслідування, в якому стверджується, що Куницький має подвійне громадянство - України та Ізраїлю. В підтвердження наводять слова самого блогера та документи надані урядом Ізраїлю. 

Так, на одному відео, перебуваючи в Ізраїлі, він називає своїм місцем проживання ізраїльське місто Хайфа, а на другому просить українських поліцейських надати йому перекладача з української мови на іврит. 

Одне з українських видать публікує низьку документів наданих органами Ізраїлю, які також підтверджують іноземне громадянство Куницького. Сам кандидат у депутата подвійне громадянство заперечував. 

"Ні це не так. Знаю, що у одного з кандидатів, який балотується в Харкові, є румунське громадянство", - казав тоді Куницький. 

Проте на зустрічі з виборцями шостого липня у Харкові Куницький все ж таки підтвердив факт ще одного громадянства. 

"Я емігрував зі своїм батьком в 12 років до Ізраїлю. У 2002 році вступив на службу в армію Ізраїлю. Чим я дуже пишаюся. У 2005 році, після армії, я повернувся в Україну. З тих пір я проживаю в Україні", - сказав він. 

На підставі цих фактів та нзки іншої інформації щодо депортації Куницького з України у 2015 році він був внесений до бази сайту "Миротворець"

Олексій Кучер 
Картинки по запросу Олексій Кучер 

Адвокат, займається юридичною діяльністю більше десяти років. На початку 2018 року в одному виданні з'явилась інформація стосовно того, що адвокат надає пріоритет клієнтам-корупціонерам. Проте, жодних підтверджень цій інформації знайти не вдалося.

"Сам Кучер відреагував на це без особливих емоцій: "Привіт національному антикорупційного порталу АНТІКОР. Хоча в статті "Адвокат диявола" від 25.01.2018 є шорсткості і неточності, щиро дякую за рекламу. На дурні висновки і тон подачі уваги не звертаю, немає сенсу обговорювати обмеженість. Щодо клієнта, через якого привернув увагу - справа буде доведена до кінця, а редакція вибачиться. Обіцяю", — написав він на своїй сторінці у Facebook.

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

Ірина Борзова

Картинки по запросу Борзова Ірина

Зі значним відривом у майже 16% від головного конкурента перемогла Ірина Борозова, яка за даними розслідування є донькою продюсера "Ліги сміху" та має бізнес в окупованому Криму. 

На сайті ЦВК Борзова значиться як підприємниця — вона займається бізнесом з доставлення готової їжі, наданням в оренду майна та організацією заходів. Крім того вона є керівником ГО "Розвиток. Розвиток" та "Благодійного фонду Ірини Борзової". 
Її батько — Наум Буруля — один з керівників "Ліги сміху"  виробництвом якого займається "95-й квартал". Володимир Зеленський, як відомо, був ведучим цього шоу. 

Відповідно до відкритих джерел Ірина разом з батьком є засновниками організації ООО "Профіль-Н", яка базується в Криму. За 2018 рік Ірина задекларувала понад два мільйона гривень. 

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

Юрій Корявченков

Картинки по запросу Юрій Корявченков

Комік та колега Володимира Зеленського по "95-му кварталу" Юрій Корявченков проходить до Верховної Ради по 33-му округу. У своїй передвиборчій програмі він зазначив, що йде у Раду, аби підтримати курс президента та буде спрямовувати свої зусилля на: скасування недоторканності нардепів, перемогу над корупцією, розвиток підприємств, реформування соціальної сфери. 

До вступу в партію "Слуга народу" економік за освітою Корявченков жодного разу не був у політиці. А в однойменному серіалі грав роль голови Антикорупційного бюро. 

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

Богдан Кицак 

Картинки по запросу Богдан Кицак

Обійшовши чинного нардепа Олександра Ревегу на 25% голосів, перемогу здобув 26-ти річний викладач історії Бердичівського педагогічного коледжу Богдан Кицак. Крім викладацької діяльності Кицак є головою організації "Центр розвитку Бердичева". 

Тетяна Грищенко

Картинки по запросу Тетяна Грищенко

Безпартійна та тимчасово непрацююча кандидатка Тетяна Грищенко вже стала причиною обурення громади свого рідного міста Малин, конкурентів на виборчому окрузі та навіть колег по партії "Слуга народу".

Як зазначають ЗМІ, зокрема і місцеві, Грищенко була членкинею виборчої комісії від низки антиукраїнських партій. На позачергових парламентських виборах 2014 року була членкинею у складі ОВК від "Партії регіонів", на місцевих виборах 2015 року — секретаркою комісії від "Опозиційного блоку", на президентських виборах у першому турі — представницею "Опозиційного блоку", а вже в другому турі представляла "Слугу народу". Крім того, ще у 2012 році мала зв'язки з партією "Зелена планета", яку називають сателітом "Партії регіонів".

Більше Тетяна Грищенко нічим не відома. 

Читайте також: Однопартійна більшість: парламентсько-президентська диктатура чи інструмент реальних змін

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

Сергій Штепа 

Картинки по запросу Сергей Штепа 

"Ветеран" Верховної Ради чотирьох скликань поспіль Вячеслав Богуслаєв програв на виборах 29-ти річному весільному фотографу Сергію Штепі. 

Про Штепу відомого небагато, проте існує сторінка у "Вікіпедії", де є декілька фактів з його життя: він дійсно останні роки займався фотодіяльністю — організовув фотовиставки, мав власну фотошколу. Останнім часом заробляв 1300 гривень за фотосесію. 

У своїй передвиборчій програмі Штепа зазначав, що буде приділяти уваги інфраструктурі, зокрема стану доріг. В інтерв'ю він каже, що планує працювати в комітеті транспорту або в комітеті культури.

"Мої законопроєкти були пов’язані з розмитненням автомобілів, а також з відповідальністю органів влади за технічний стан доріг. Це дуже близька для мене тема, бо я сам водій", - каже він про законопроєкти, які подавав як іспит до вступу в партію. 

Марина Нікітіна 

Юрист за фахом та тимчасово не працююча Марина Нікітіна, як кажуть в партії, людина не публічна та політичною діяльністю ніколи не займалась. А до заяв Зеленського йти в президента навіть не цікавилась політикою. Марина надає безкоштовні юридичні консультації та займається благодійністю. Згідно з декларацією за 2018 рік вона заробила лише 15 тисяч гривень. 

У передвиборчій гонці обійшла чинного депутата від "БПП" Вадима Кривохатько, який за офіційними даними прогуляв більшість засідань. 

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Ігор Фріс

Картинки по запросу Ігор Фріс

Нотаріус. Балотувався у Івано-Франківську міську раду 7-го скликання від партії "УКРОП".  Тривалий час був представником України в Європейській комісії нотаріату Міжнародного союзу нотаріату.

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ

Олег Воронько

Картинки по запросу Олег Воронько

На офіційному сайті ЦВК Олег Вороненко презентований як безробітній, а на сайті партії як підприємець, який займається реалізацією проєктів в IT-сфері. У місцевому виданні Олександровського району, від якого Вороненко теж балотувався, припускають, що він є власником декількох компаній зареєстрованих у Дніпрі. 

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ

Олексій Кузнєцов

Картинки по запросу алексей кузнєцов слуга народа

В інтернеті практично відсутня інформація щодо цього кандидата. Відомо лише, що він закінчив Східноукраїнський національний університет імені В. Даля, факультет "Економіка і підприємництво". Є кандидатом економічних наук, підприємець. 

Цікаво, що у тій же області зареєстровано підприємство ПРАТ "Луганськдрук" директором якого є повний тезка кандидата - Кузнєцов Олексій Олександрович. Про це свідчить відкритий реєстр даних українських компаній. Окрім того в судовому реєстрі значиться 23 справи на цю компанію та податковий борг в розмірі 427 тисяч грн.  

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ 

Артем Дмитрук

Картинки по запросу Артем Дмитрук

Фітнес-тренер, керівник "Фітнес-центр", член ГО "Ілля Муромець", співзасновник ГО "Я одесит - мені не все одно".

Олександр Горенюк 

Картинки по запросу Александр Горенюк 

Суворовський район Одеси у Верховній Раді буде представляти 27-річний урбаніст та підприємець. Горенюк відомий в Одесі своїми проєктами по благоустрою територій. Був один з авторів переможного проєкту. 

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ 

Андрій Боблях

Картинки по запросу Андрій Боблях

Шоумен, ведучий різноманітних свят, учасник гумористичного шоу "Розсміши коміка"  та "Ліга сміху", один з засновників "Полтавської ліги сміху". Андрій Боблях з політикою вже мав справу — у 2012 році балотувався до Верховної Ради від "Соціалістичної партії України".

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

Тетяна Рябуха


Картинки по запросу Тетяна Рябуха

Учителька початкових класів сумської спеціалізованої школи №10. 
Один з пунктів передвиборчої програми Тетяни — "Ліквідація непотрібних державних органів і зайвих функцій". На запитання "Які це органи" Рябуха відповіла наступним чином:

"Зараз, скажімо, дуже багато у нас керуючих органів, перевіряючих органів, які просто заважають працювати малому бізнесу. Дуже багато бюрократії. І саме я, керуючись програмою нашої партії "Слуга народу", і тільки на основі нашої програми буду ліквідувати ці структури". 

Микола Задорожній
Картинки по запросу Микола Задорожній

Сумську область буде представляти ще один вчитель. На цей раз викладач фізики та математики. Уродженець Дніпропетровщини Задорожній закінчив Криворізький педагогічний університет, також має досвід праці менеджером зі збуту і постачання. 

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ 

Олександр Скічко

Похожее изображение

Телеведучий, пародист, актор, фіналіст шоу "Україна має талант" та російського шоу "Хвилина слави". Олександр Скічко одружений на Єлизаветі Юрушевій - доньці українського бізнесмена-мільярдера Леоніда Юрушева, який є власником готелів "InterContinental Kiev", "Fairmont Grand Hotel Kyiv" та інших підприємств. 

У своїй передвиборчій програмі Скічко, на відміну від своїх колег-мажоритарників, про деолігархізацію нічого не писав. 

ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

Олена Лис

Картинки по запросу Олена Лис

Вчителька молодших класів у Чернівецькій гімназії №2, працювала в компанії "Amway" родом з Республіки Білорусь. Чоловік Олени – бізнесмен Ігор Лис – керує фірмою "НЕПЕНТЕС ЛТД", яка займається неспеціалізованою оптовою торгівлею. 

КИЇВ

Максим Перебийніс 

Картинки по запросу Максим Перебийніс

Лікар-анестезіолог, завідуючий відділенням анестезіології та інтенсивної терапії в приватному медичному центрі "Борис".

Артем Дубнов

Картинки по запросу Артем Дубнов

Стоматолог, щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург у ТОВ "Клініка Дубнової Стоматолог і Я". Президент та член багатьох іноземних асоціацій хірургів та імплантологів. 

Микола Тищенко
Картинки по запросу Микола Тищенко

Український ресторатор, шоумен, учасник багатьох телешоу: "МастерШеф", "Ревізор" та інших. Власник низки ресторанів. Після проходження повного курсу військової кафедри йому було присвоєно звання майор. З 2008 року є президентом асоціації пляжного волейболу Києва. 

Анна Пуртова

Картинки по запросу Анна Пуртова

Бізнесвумен, громадська діячка, головчиня правління ГО "Діджитал освіта", займається проєктами в галузі освіти.

Роман Грищук

Картинки по запросу Роман Грищук

Телеведучий, комік, керівник студії "Мамахохотала". Пріоритетами роботи в парламенті називає: освіту, екологію та молодіжну політику. 


Очевидно, що люди без публічної історії та законотворчого досвіду наврядче перемогли б на виборах без популярності їх лідера — Зеленського. Тим паче, що перемогли вони навіть ще чинних депутатів, які жодного разу не були фігурантами скандалів чи помічені у кнопкодавстві.

Чи зможуть обранці з народу впоратись з тягарем влади — дізнаємось вже дуже скоро.

 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Матеріали по темі
последние новости в Украине останні новини в Україні Аналітика

Чи застосовують спрощені режими оподаткування в Європі та яка сфера застосування реєстраторів розрахункових операцій? 

25 жовтня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Аналітика

Кабінет міністрів обіцяє скоротити смертність і збільшити тривалість життя

11 жовтня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Аналітика

Верховна Рада частково вирішила майбутню долю розподілу влади в Києві, ухваливши в першому читанні закон "Про місто Київ – столицю Україну" 

4 жовтня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Аналітика

На хвилі популярності навчання за кордоном українські студенти забувають, що в Україні також існує багато привабливих навчальних закладів, але, найголовніше, —  це пільги, які надають ці заклади.

12 серпня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Аналітика

Чи застосовують спрощені режими оподаткування в Європі та яка сфера застосування реєстраторів розрахункових операцій? 

25 жовтня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Аналітика

Кабінет міністрів обіцяє скоротити смертність і збільшити тривалість життя

11 жовтня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Аналітика

Верховна Рада частково вирішила майбутню долю розподілу влади в Києві, ухваливши в першому читанні закон "Про місто Київ – столицю Україну" 

4 жовтня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Аналітика

На хвилі популярності навчання за кордоном українські студенти забувають, що в Україні також існує багато привабливих навчальних закладів, але, найголовніше, —  це пільги, які надають ці заклади.

12 серпня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Аналітика

Основні положення законопроєкту МОЗ про заборону продажу тютюну зі смаком та заборону використовувати вейп та електронні сигарети в приміщенні. 

9 серпня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Аналітика

Експерт з питань енергетики Валентин Землянський виклав три можливих сценарії газових переговорів між Україною і Росією.

8 серпня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Аналітика

Зухвалі дії бойовиків вздовж узбережжя Азовського моря несуть загрозу мирним жителям регіону.  

8 серпня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Аналітика

Ймовірна дата першого засідання Верховної Ради IX скликання —  24 серпня.

6 серпня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Аналітика

Загальновідома істина, що у держави нема своїх грошей – є гроші платників податків.

1 серпня 2019
последние новости в Украине останні новини в Україні Аналітика

Партія "Слуга народу" на позачергових парламентських виборах, скоріш за все, отримає однопартійну більшість в парламенті. Такий результат є втішним для нової влади, оскільки дає інструмент реформувати країну, водночас існує загроза узурпації влади, коли жодна політична сила не зможе протистояти цьому.

23 липня 2019
Вибір редакції
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

Натиск електронної комерції призвів до того, що по всьому світу відкриваються концептуальні магазини, здатні перетворювати шопінг у різновид дозвілля.

24 лютого 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

Мати дитини розповіла, що за останні три роки син зробив кілька спроб накласти на себе руки.

21 лютого 2020
последние новости в Украине останні новини в Україні Стаття

У Мюнхені пройшла 56-я конференція з безпеки, яка в певній мірі була присвячена "українському питанню". Про головні меседжі форуму, що стосуються України, і про те, наскільки продуктивними для нашої країни виявляться його результати - в матеріалі ASPI.

17 лютого 2020

День святого Валентина святкують мільйони людей у світі, бажаючи показати любов до своєї другої половинки. Однак історія святого заплутана, як детектив.

14 лютого 2020