Жителька Києва організувала бізнес з надання послуг сексуального характеру. Сутенерка залучила до діяльності знайому, яка працювала адміністратором та приймала дзвінки від клієнтів.
Контррозвідкою СБУ за минулий рік, розпочато понад 130 кримінальних проваджень за державну зраду, шпигунство і тероризм. Понад 60 зловмисників засуджено до різних термінів покарання.
До поліції Києва звернувся приватний підприємець, який повідомив, що група осіб вимагає у нього мільйон доларів США неіснуючого боргу. Правоохоронці затримали одного з учасників злочинної групи - громадянина Грузії, після передачі йому першої частини грошей у сумі 70 тисяч доларів США.
СБУ в ході спецоперації в Одесі нейтралізувала організоване злочинне угруповання. Учасники банди тероризували мешканців регіону, викрадали людей і вимагали з них гроші, а до її складу входили чинні правоохоронці.
В Івано-Франківській області бійці Служби безпеки України викрили організоване злочинне угруповання. Фігуранти викрадали, залякували, катували людей та "вибивали" з них гроші.
На Херсонщині в поліцію звернулася жінка, яка заявила, що її доньок зґвалтував співмешканець. Чоловік після конфлікту з матір’ю дівчат, яка про все дізналась, намагався вкоротити собі віку за допомогою будівельного різака, але свій умисел не закінчив.
Слова колишнього керівника Головного управління розвідки Міноборони України Василя Бурби мають бути перевірені у рамках відповідних розслідувань. А загалом, глава ГУР не мав права виконувати усні накази будь-кого.
На Київщині 37-річний киянин разом із трьома спільниками віком від 34 до 38 років організували злочинне угруповання, яке займалось виготовленням та збутом психотропних речовин. Чоловіки облаштували спеціальне приміщення на території Броварського району, де й виготовляли наркотики, зокрема, амфетамін.
Поліція у Дніпрі затримала працівників кол-центру, які діяли від імені низки колекторських компаній. Підозрювані погрожували цілій школі на Київщині.
У Києві іноземець напав на персонал і вкрав з каси АЗС, на якій раніше працював, понад 85 тисяч гривень. Правоохоронці затримали підозрюваного за гарячими слідами.
У ході спеціальної операції поліцейські, спільно з прикордонниками, викрили масштабну схему переправлення іноземців в Україну під виглядом навчання, з подальшим незаконним транзитом до країн ЄС. Послуги зловмисників коштували від 13 до 15 тисяч доларів з одного "студента".
Напередодні в поліцію подзвонив анонім і повідомив, що підірве приміщення Головного залізничного вокзалу у Львові. Поліцейські протягом пів години затримали зловмисника, за неправдиве повідомлення про мінування залізничного вокзалу.
СБУ провела спецоперацію, внаслідок якої затримали трьох осіб, котрі в 2016 році здійснили серію нападів на філіали банківських установ та інкасаторські автомобілі в Запоріжжі. Вони майже 5 років переховувалися на базі у Донецькій області, а щоб забезпечити пересування поза межами бази, вони використовували документи загиблих бійців.
У Львові співробітники СБУ викрили громадянина Туреччини, який перебуває у міжнародному розшуку. На батьківщині його підозрюють у вчиненні особливо тяжкого злочину, поєднаного з погрозами життю працівникові правоохоронного органу вказаної країни (розбій, скоєний групою осіб, з погрозою життю та здоров'ю співробітнику поліції Туреччини з використанням вогнепальної зброї).
Генерал СБУ, депутат Київської міської ради від "Європейської солідарності" Віктор Кононенко подав до Служби безпеки України заяву про злочин, вчинений керівництвом держави. Нардеп підкреслив, що мова йде про повідомлення білоруському диктатору Олександру Лукашенку секретної інформації про найманців з російської ПВК "Вагнера".
В Києві фігуранти знайомились із відвідувачами розважальних закладів та на вулицях, пропонували їм випити алкоголь, в який непомітно підсипали лікарський препарат. Внаслідок дій правопорушників один з потерпілих помер.
Громадяни України та іноземці організували міжнародну шахрайську схему. Через спеціальні створені торговельні платформи та кол-центри виманювали у громадян кошти, які надалі легалізували шляхом запуску бізнес-проєктів, купівлі нерухомості та криптовалюти.
У Києві учасники злочинного угруповання, четверо з яких є водіями служб таксі, вимагали гроші від наркозалежних осіб та осіб, які займаються збутом наркотичних речовин. Отримавши замовлення від клієнта про доставлення посилки, водій таксі розкривав відправлення і в разі виявлення наркотиків, шантажував клієнтів.
Співробітники карного розшуку Оболонського району поліції Києва затримали на гарячому двох клофелінщиків. Вони приспали чоловіка і вкрали його особисті речі. При затриманні в одного зі зловмисників знайшли важкі наркотики.
Групу іноземців затримали в Одесі за підозрою у крадіжках з елітних автомобілів, до її складу входять двоє громадян сусідньої держави, які вже мають судимості за аналогічні злочини. За допомогою спеціального обладнання, вони проникали до транспортних засобів громадян викрадали їх майно.