Нерозв'язну протягом 243 років головоломку Ейлера вирішено. Дивовижне рішення знаменитої "головоломки 36 офіцерів" Леонарда Ейлера вдалося знайти завдяки новому способу кодування квантової інформації.
Бізнесмен Павло Фукс звернув увагу на важливість для сучасної науки досліджень за допомогою людських ембріонів. Однак якщо сьогодні такі дослідження проводяться на генетичному матеріалі, до того як почало битися серце, то в майбутньому є ризик робіт вже на ембріонах, які "почали жити".
Українську школярку, ученицю 10 класу Новокаховської школи №1, що на Херсонщині, Вікторію Панченко у США офіційно визнали генієм. Чим здивувала Штати українка, дізнавався журналіст ASPI news.
У приміщенні НДІ українознавства 1 червня відбулися Наукові читання "Свою Україну любіть", присвячені 90-річчю з дня народження фундатора сучасного українознавства, засновника Науково-дослідного інституту українознавства МОН України, Петра Кононенка. Журналіст ASPI news поспілкувався з працівниками закладу щодо ролі Кононенка у вітчизняній науці.
Незважаючи на те, що Міністерство освіти і науки перевірить кандидатську дисертацію нардепа від ОПЗЖ Іллі Киви, який захистив кваліфікаційну роботу та отримав відповідний науковий ступінь, у парламенті будуть користуватися результатами дисертації Киви.
Нардеп Ілля Кива від ОПЗЖ, який захистив дисертацію кандидата наук із державного управління, збурив українське суспільство. Журналісти провели розслідування і виявили факти брехні.
Влада Амстердама зібрали вечірку на 1300 осіб, щоб провести соціальний експеримент. Він полягає в тому, щоб відстежити ланцюг передачі коронавірусу в місцях великого скупчення людей та дослідити можливості ослаблення карантину в країні.
Від коронавірусу помер член-кореспондент Академії педагогічних наук України, академік Академії наук вищої освіти України Ярослав Олійник. Видатному вченому було 67 років.
Фахівці дослідницького центру RAND у Санта-Моніці провели дослідження щодо самоізоляції. Під час карантину американські громадяни стали більше вживати спиртних напоїв.
Українські вчені, які працюють у Свінбурнському університеті в Австралії, отримали Шнобелівську премію. Вчені дослідили поведінку тіла черв'яків під впливом вібрації
Дрібні краплини слини, які виділяються з рота людини при спілкуванні, залишаються у повітрі більше десяти хвилин. Про це говорять результати досліджень американських вчених.
Науковці після проведених досліджень повідомили, маски з якої тканини найкраще захищають від вірусів.
Вчені з Римського Національного інституту інфекційних захворювань виявили, що збудник коронавірусної хвороби SARS-CoV-2 зберігається на слизових оболонках очей пацієнтів навіть після одужання. На думку вчених, такі пацієнти можуть бути джерелом поширення інфекції.
Українці науковці спрогнозували розвиток коронавіруса в Україні. Пік може припасти на кінець травня.
Виробники тютюну фінансують або самі займаються розробкою вакцин або виділяють гроші на медикаменти та обладнання для лікарів.
Китайські вчені з'ясували, що коронавірус SARS-CoV-2 (COVID-19) може міститись навіть в людських сльозах. Однак, на переконання дослідників, це не означає, що він передається через сльози.
Вчені лабораторного центру Лондона FluCamp вирішили знайти бажаючих пройти процедуру зараження коронавірусом. Учасникам експерименту пропонують гроші.
Українську антарктичну станцію "Академік Вернадський" вже кілька тижнів осипає червоним снігом.
Китайські біологи Бота Сяо та Лей Сяо провівши ряд досліджень прийшли до висновку, що джерелом поширення смертельного коронавірусу 2019 nCoV стала наукова лабораторія розташована в Ухані.
В Україні розробили та випробували тест-системи власного виробництва для виявлення смертельного коронавірусу з Китаю.