ДФС України поглиблює співпрацю з Європейським Союзом

2 квітня 2019, 17:03
58
последние новости в Украине останні новини в Україні

Державна фіскальна служба України завдяки міжнародній конференції поглибила співпрацю із колегами з Європейського Союзу.

Про це повідомив виконуючий обов'язки Голови Державної фіскальної служби України Олександр Власов на сторінці у соцмережі, передає АСПІ.

За його словами, на міжнародній конференції, яка була ініційована Україною, вдалось зібрати представників Польщі, Угорщини, Словаччини та Болгарії.

На зустрічі обговорювали питання щодо спільного контролю, обміну інформацією та боротьби з контрабандою між країнами, а також на спільному кордоні.

Олександр Власов зазначив, що усі учасники підтримали комюніке, яке було підготовлене Державною фіскальною службою України.

"Погодження документа всіма сторонами говорить про надзвичайну підтримку наших європейських колег до реформування митниці, до ефективної співпраці на кордоні заради майбутнього", - зазначив Власов.

На зустрічі домовились про необхідність гармонізації Митного кодексу України з Митним кодексом Європейського Союзу.

Одним із кроків у цьому напрямку є ухвалення найближчим часом Україною закону про запровадження Інституту Уповноваженого економічного оператора.

Крім цього, на зустрічі говорили про прискорення приєднання України до Конвенції про спільний транзит та NCTS, поширення спільного митного та прикордонного контролю в пунктах пропуску між Україною та іншими сусідніми країнами-членами ЄС.

Домовились про вдосконалення співпраці щодо обміну інформацією про товари перед їх прибуттям та після їх відбуття з митної території, а також щодо товарів та транспортних засобів.

"Ефективний механізм обміну даними дасть можливість забезпечити дотримання митного законодавства України та держав-членів ЄС. І це одне з першочергових завдань, яке необхідно вирішити у максимально короткі терміни", - наголосив Олександр Власов.

Він зазначив, що необхідно аналізувати усі існуючі зловживання митного законодавства та розробити заходи посиленого контролю над митницею.

На зустрічі домовились про підвищення взаємодії митних адміністрацій країн-учасниць з протидії контрабанді зброї, боєприпасів, наркотиків та боротьби з порушенням митних правил при переміщенні товарів, у тому числі, тютюнових виробів, особливо шляхом обміну оперативною інформацією.

Власов зазначив, що для вирішення усіх питань найближчим часом відбудеться обмін пропозиціями.

Також на конференції у Польщі Державний секретар, Голова Державної фіскальної адміністрації Польщі Маріан Банаш підтримав попередні домовленості з ДФС України.

"Така надзвичайно потужна підтримка з боку польських колег є важливою для нас, адже Польща тут є переконливим адвокатом, бо маємо і спільні пункти контролю, і ефективний досвід по обміну інформацією та запитами про надання адміністративної допомоги у проведенні перевірок та розслідувань", - зазначив Власов.

До того ж він зазначив, що україно-польська ділянка кордону є однією із напружених ділянок ЄС і по інтенсивності товаропотоку, і по виявленню фактів митних правопорушень.

Власов виразив впевненість, що співробітництво з європейськими митними органами набуде нової сили, активності та ефекту заради майбутнього.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Кінцева ціна на газ для населення у серпні зменшиться щонайменше на 5,5% у порівнянні із липнем. 

16:09, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Державний концерн Укроборонпром оголосив тендер на проведення міжнародного аудиту на 32,5 мільйона гривень.

13:25, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура випустили спільну заяву, у якій зазначили, що вважають неприпустимою зміну підслідності у справі "Ощадбанку" та закликають повернути справу.

11:21, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" знизила на серпень ціни на природний газ для промислових споживачів та установ, що фінансуються з державного бюджету, на 7,2-7,5% до 5 568-6 244,8 гривень/тис. куб. м (всі ціни вказані з ПДВ), в залежності від умов споживання та оплати.  

20:07, Вчора

Зеленський підписав низку указів про нові призначення

23 липня 2019, 22:43
3
последние новости в Украине останні новини в Україні

Президент України Володимир Зеленський звільнив і перепризначив Руслана Демченка на посаду радника президента. 

Про це повідомляє Офіс глави держави.

Відповідні укази були оприлюднені на сайті президента 23 липня.

Спочатку Володимир Зеленський підписав указ №547/2019 "Про звільнення Руслана Демченка з посади радника президента України", а згодом - про його призначення.

"Призначити Демченка Руслана Михайловича радником президента України", - йдеться в указі №548/2019.

Руслан Демченко - український дипломат, народився 15 липня 1965 року в Києві. У 1989 закінчив Київський державний університет ім. Шевченка, спеціаліст з міжнародних відносин, референт-перекладач англійської. З 23 лютого 2014 по 27 лютого 2014 Руслан Демченко працював на посаді виконуючого обов'язки міністра закордонних справ України.

Також президент України підписав указ про призначення заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України (РНБО). 

"Призначити Данілова Олексія Мячеславович заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України", - йдеться в указі глави держави №551/2019.

Олексій Данилов - народний депутат Верховної Ради 5-го скликання (з травня 2006 по листопад 2007 року). У 2005 році очолював Луганську обласну державну адміністрацію.

Раніше Зеленський призначив Сергія Андрущенко начальником департаменту захисту національної державності Служби безпеки України.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення начальника департаменту захисту національної державності Служби безпеки України. 

22:00, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Поліція направила групу спецпризначенців на гелікоптері до Покровська на Донеччині через сутички біля окружної виборчої комісії №50.  

21:27, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Заборонена в Україні Комуністична партія та її голова Петро Симоненко подали позов проти Міністерства юстиції, повідомляє Окружний адміністративний суд Києва, у який надійшов позов.  

21:08, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Державне бюро розслідувань (ДБР) викликало на допит міського голови Києва Віталія Кличка, повідомили у відомстві.  

20:43, Сьогодні