Київміськбуд зробив заяву щодо недобудованих об’єктів Укрбуду 

Автор:
22
последние новости в Украине останні новини в Україні

Передача об’єктів компанії "Укрбуд" в управління "Київміськбуду" проходить за наміченим графіком, триває інвентаризація та обрахунки.

Про це повідомляє пресслужба компанії 24 січня.

"Проведена інвентаризація всіх залишків, всіх недоплат. Як по житловим, так і по нежитловим, і по паркінгам. Є повний акт звірки між ФФБ і "Укрбуд". На сьогоднішній день ми знаємо кількість коштів, яку зможемо отримати від продажу усіх активів, які лишилися непроданими", - повідомляє Київміськбуд.

Повідомляється, що нині проводиться технічна інвентаризація кожного об’єкта та виконується дефектний акт незакінчених робіт, який дасть можливість зрозуміти, скільки грошей потрібно витратити на кожен об’єкт і в загальному, щоб закінчити проекти, які продавалися "Укрбудом".

Раніше повідомлялося, що Печерський суд Києва за клопотанням Державного бюро розслідувань арештував корпоративні права і земельні ділянки компанії-забудовника Укрбуд.
 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

У Національному банку України встановили новий курс валют, згідно з яким долар США подешевшав на 9 копійок, євро подорожчав на 13 копійок.

07:40, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

З 19 лютого 36 з 52 підприємств-боржників здійснили необхідні мінімальні платежі на користь Нафтогазу і уникли ризику відключення від газопостачання.

16:47, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Ветерани АТО вимагають звільнення глави ДПС Сергія Верланова через тиск на “білий” бізнес.

16:00, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

62% українців проголосували б на референдумі "проти" продажу землі сільськогосподарського призначення.

15:33, Вчора

МОЗ Білорусі підтвердило один випадок зараження COVID-19 на своїй території

Автор:
4
последние новости в Украине останні новини в Україні

У Міністерстві охорони здоров'я Республіки Білорусь заявили про реєстрацію першого випадку коронавірусу.

Згідно із заявою, опублікованою пресслужбою МОЗ Білорусі, у четвер, 27 лютого, тести, проведені в Республіканському науково-практичному центрі епідеміології та мікробіології показали наявність коронавірусу 2019-nCoV у одного зі студентів з Ірану.

У зв'язку з цим МОЗ Білорусі ухвалило рішення про обов'язкове обстеження і лабораторну діагностику всіх громадян, які прибули з Південної Кореї, Ірану та Італії в період з 20 лютого через епідеміологічну ситуацію з 2019-nCoV на їх територіях.

"Під час лабораторного типування 27 лютого був виявлений вірус у одного з громадян Ірану, який прибув рейсом з Баку 22 лютого. Пацієнт і особи, що контактували з ним, поміщені в закриті бокси в Мінській інфекційній лікарні. Молодик відчуває себе задовільно.
Зараз у Білорусі проводяться санітарно-епідемічні заходи спрямовані на недопущення поширення коронавірусу 2019-nCoV", - йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства охорони здоров'я.

Нагадаємо, одна з останніх подій минулого четверга інформувала, що Китай повідомив тільки про дев'ять нових випадків нового коронавірусу за межами провінції Хубей, яка є епіцентром спалаху захворювання.

Також повідомлялося, що глава американського Центру з контролю і профілактики захворювань (CDC) Роберт Редфілд під час слухань у закордонних справах Палати представників США відповів на ряд оперативних питань, щодо епідемії нового коронавірус., в ході яких заявив, що панікувати не варто.

Крім того, варто нагадати, що Європейський парламент розглядає питання про те, що слід почати проводити засідання і пленарні засідання в режимі телеконференції, через стурбованість з приводу нового коронавірус, який швидко поширюється.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Здоров'я»
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Заступник міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка, якого призначили головним державним санітарним лікарем України в минулий четвер, заявив про п'ять випадків виявлення нового коронавірусу в організмі українців.

09:21, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Одне з останніх подій минулого четверга інформувало, що Китай повідомив тільки про дев'ять нових випадків нового коронавірусу в четвер за межами провінції Хубей, яка є епіцентром спалаху захворювання.

08:42, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Директор американського Центру з контролю і профілактики захворювань (CDC) Роберт Редфілд під час слухань у закордонних справах Палати представників США відповів на ряд оперативних питань, щодо епідемії нового коронавірусу.

08:20, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Новий уханьський коронавірус став причиною 22 смерті на території Ірану.

14:33, Вчора