Підсумки діяльності податкової міліції Києва за липень

9 серпня 2019, 15:10
45
последние новости в Украине останні новини в Україні

Згідно з повідомленнями полковника податкової міліції Києва Ігоря Скорохода, який здійснює координацію діяльності підрозділів податкової міліції, столичні податківці лише за липень місяць ліквідували чотири конвертаційних центри, один центр мінімізації митних платежів, викрили 1 фіктивну компанію імпортера та повернули в бюджет 4,2 млн грн несплаченої плати за землю.

1. Викрили фіктивну компанію, через яку здійснювалася оптова торгівля будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням. Компанія протягом року імпортувала великими партіями твердопаливні котли, при цьому, а ні керівник, ні бухгалтер ні засновник не були причетні до цієї діяльності. Про що повідомили правоохоронні органи. На підставі ухвали суду проведено обшук офісних приміщень та вантажного автомобіля, який використовувався для ввезення даного товару, за результатами яких вилучено 30 твердопаливних котлів вартістю 638 тис. грн., а також первинні фінансово-господарські документи по їх ввезенню, чорнові записи, печатки низки підприємств та електронні носії інформації. Слідство триває.

2. Змусили відшкодувати до бюджету київську компанію – орендодавця нерухомості 4,2 млн грн несплаченої плати за землю. Завдані державі збитки відшкодовані у повному обсязі, у зв’язку з чим судом буде вирішено питання про звільнення фігуранта від кримінальної відповідальності.

3. Припинили діяльність центру мінімізації митних платежів, через який протягом 2018 – 2019 рр. було проведено операцій на 250 млн грн. За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних, складських та виробничих приміщеннях, а також за місцями проживання фігурантів, із незаконного обігу вилучено грошові кошти в національній та іноземній валютах в еквіваленті майже 2 млн грн, золоті зливки вартістю 124 тис. грн, печатки підконтрольних СГД, у т.ч. нерезидентів, фінансово-господарські документи, чорнові записи та електронні носії інформації. Триває слідство.

4. Ліквідували конвертаційний центр з оборотом 210 млн грн. За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях «конвертаційного центру», за місцями проживання фігурантів та в банківських комірках з незаконного обігу вилучено грошові кошти в національній та іноземній валюті в еквіваленті майже 1 млн грн, печатки та штампи підконтрольних підприємств, їх фінансово-господарські документи, чекові книжки та комп’ютерну техніку.Триває слідство.

5. Ліквідували в столиці конвертаційний центр, через який було проконвертовано понад 250 млн грн. У своїй незаконній діяльності фігуранти використовували реквізити спеціально створених підконтрольних транзитно-конвертаційних підприємств, на рахунки яких СГД реального сектору економіки (замовники конвертації), у т.ч. ті, які були учасниками тендерних закупівель, перераховували безготівкові кошти у вигляді оплати за ТМЦ (роботи, товари, послуги). У свою чергу, податковий кредит транзитно-конвертаційних СГД формувався від групи підприємств, які займаються виробництвом та оптовою реалізацією будівельних матеріалів та СГД-імпортерів, які здійснюють реалізацію ТМЦ (будівельних матеріалів та імпортованих автотранспортних засобів) за готівку. З рахунків підконтрольних підприємств організатори знімали отримані кошти готівкою, яку надалі повертали замовникам конвертації за винятком певних відсотків від проконвертованої суми, які слугували винагородою вказаній групі осіб за надання незаконних послуг. Триває слідство.

6. У Києві ліквідували ще один конвертцентр з оборотом близько 210 млн гривень. З метою прикриття своєї незаконної діяльності фігуранти створили низку транзитно – конвертаційних СГД на рахунки яких замовники послуг конвертації перераховували кошти нібито за придбані товари чи послуги, які в свою чергу формували податковий кредит за рахунок підприємств реального сектору економіки. У подальшому частина грошових коштів знімалась готівкою, а інша частина грошових коштів отримувалася від підприємств реального сектору економіки, які реалізовують ТМЦ за готівку кінцевому споживачу. Триває слідство.

7. У Вінниці ліквідували конвертцентр з оборотом близько 126 млн гривень. Для прикриття своєї незаконної діяльності фігуранти створили низку підконтрольних підприємств у Вінницькій, Кіровоградській, Дніпропетровській області та Києві. На рахунки цих підконтрольних підприємств реально діючі підприємства (вигодонабувачі) перераховували безготівкові кошти за нібито придбані товарно-матеріальні цінності (товари, послуги), а фігуранти повертали їм вказані кошти готівкою разом із підробленими первинними документами. За послуги конвертації зловмисники отримували нагороду у вигляді 10-12% від проконвертованої суми. Триває слідство.

Як зазначав раніше перший заступник начальника Головного управління ДФС у м. Києві Ігор Скороход, діяльність податкової міліції міста Києва акцентована на виявленні, припиненні незаконної діяльності та притягненні до кримінальної відповідальності учасників організованих груп, які надають послуги з мінімізації податкових зобов’язань реальному сектору економіки.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Національний банк України і Міністерство фінансів розпочинають переговори з Міжнародним валютним фондом на технічному рівні.

18:40, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

За сім місяців 2019 року платоспроможні банки отримали 36,7 млрд грн чистого прибутку, що у 3,7 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (9,8 млрд грн). 

17:35, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Підвищення тарифу на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 6% до 21,593 гривні/куб. м ініціює комунальне підприємство "Київводоканал".

21 серпня, 09:18
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Новий очільник Групи Світового банку приїде до України з першим візитом, щоб обговорити земельну реформу.

20 серпня, 22:16

Зеленський розраховує, що результати щодо обміну полоненими  будуть найближчими днями

23 серпня 2019, 12:01
6
последние новости в Украине останні новини в Україні

Результати щодо обміну полоненими між Росією й Україною будуть найближчими днями, про це заявив президент України Володимир Зеленський.

"Ми чекаємо результатів крок за кроком. Перші результати повинні бути вже в найближчі дні. Не хочу загадувати", — зазначив президент.

Нагадаємо, Україна і Росія досягли попередньої домовленості про обмін утримуваними особами за формулою 33 на 33. За інформацією джерела, знайомого з ходом переговорів, українська та російські сторони готуються до обміну 33 на 33 людини без врахування головного редактора РІА Новини-Україна Кирила Вишинського.
 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Перший президент України Леонід Кравчук заявив, що нова влада нині проходить складнощі, яких раніше ніхто не проходив. 

11:41, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Генеральна прокуратура не буде клопотати про відсторонення заступника міністра тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака від посади.

11:27, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Президент України Володимир Зеленський на Другому міжнародному ветеранському і волонтерському форумі заявив, що Міністерство у справах ветеранів не буде ліквідоване.

11:06, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

В столиці, в День Державного прапора відбулася церемонія присвоєння почесних найменувань бойовим військовим частинам Збройних сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

10:49, Сьогодні