Підсумки діяльності податкової міліції Києва за липень

9 серпня 2019, 15:10
46
последние новости в Украине останні новини в Україні

Згідно з повідомленнями полковника податкової міліції Києва Ігоря Скорохода, який здійснює координацію діяльності підрозділів податкової міліції, столичні податківці лише за липень місяць ліквідували чотири конвертаційних центри, один центр мінімізації митних платежів, викрили 1 фіктивну компанію імпортера та повернули в бюджет 4,2 млн грн несплаченої плати за землю.

1. Викрили фіктивну компанію, через яку здійснювалася оптова торгівля будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням. Компанія протягом року імпортувала великими партіями твердопаливні котли, при цьому, а ні керівник, ні бухгалтер ні засновник не були причетні до цієї діяльності. Про що повідомили правоохоронні органи. На підставі ухвали суду проведено обшук офісних приміщень та вантажного автомобіля, який використовувався для ввезення даного товару, за результатами яких вилучено 30 твердопаливних котлів вартістю 638 тис. грн., а також первинні фінансово-господарські документи по їх ввезенню, чорнові записи, печатки низки підприємств та електронні носії інформації. Слідство триває.

2. Змусили відшкодувати до бюджету київську компанію – орендодавця нерухомості 4,2 млн грн несплаченої плати за землю. Завдані державі збитки відшкодовані у повному обсязі, у зв’язку з чим судом буде вирішено питання про звільнення фігуранта від кримінальної відповідальності.

3. Припинили діяльність центру мінімізації митних платежів, через який протягом 2018 – 2019 рр. було проведено операцій на 250 млн грн. За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних, складських та виробничих приміщеннях, а також за місцями проживання фігурантів, із незаконного обігу вилучено грошові кошти в національній та іноземній валютах в еквіваленті майже 2 млн грн, золоті зливки вартістю 124 тис. грн, печатки підконтрольних СГД, у т.ч. нерезидентів, фінансово-господарські документи, чорнові записи та електронні носії інформації. Триває слідство.

4. Ліквідували конвертаційний центр з оборотом 210 млн грн. За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях «конвертаційного центру», за місцями проживання фігурантів та в банківських комірках з незаконного обігу вилучено грошові кошти в національній та іноземній валюті в еквіваленті майже 1 млн грн, печатки та штампи підконтрольних підприємств, їх фінансово-господарські документи, чекові книжки та комп’ютерну техніку.Триває слідство.

5. Ліквідували в столиці конвертаційний центр, через який було проконвертовано понад 250 млн грн. У своїй незаконній діяльності фігуранти використовували реквізити спеціально створених підконтрольних транзитно-конвертаційних підприємств, на рахунки яких СГД реального сектору економіки (замовники конвертації), у т.ч. ті, які були учасниками тендерних закупівель, перераховували безготівкові кошти у вигляді оплати за ТМЦ (роботи, товари, послуги). У свою чергу, податковий кредит транзитно-конвертаційних СГД формувався від групи підприємств, які займаються виробництвом та оптовою реалізацією будівельних матеріалів та СГД-імпортерів, які здійснюють реалізацію ТМЦ (будівельних матеріалів та імпортованих автотранспортних засобів) за готівку. З рахунків підконтрольних підприємств організатори знімали отримані кошти готівкою, яку надалі повертали замовникам конвертації за винятком певних відсотків від проконвертованої суми, які слугували винагородою вказаній групі осіб за надання незаконних послуг. Триває слідство.

6. У Києві ліквідували ще один конвертцентр з оборотом близько 210 млн гривень. З метою прикриття своєї незаконної діяльності фігуранти створили низку транзитно – конвертаційних СГД на рахунки яких замовники послуг конвертації перераховували кошти нібито за придбані товари чи послуги, які в свою чергу формували податковий кредит за рахунок підприємств реального сектору економіки. У подальшому частина грошових коштів знімалась готівкою, а інша частина грошових коштів отримувалася від підприємств реального сектору економіки, які реалізовують ТМЦ за готівку кінцевому споживачу. Триває слідство.

7. У Вінниці ліквідували конвертцентр з оборотом близько 126 млн гривень. Для прикриття своєї незаконної діяльності фігуранти створили низку підконтрольних підприємств у Вінницькій, Кіровоградській, Дніпропетровській області та Києві. На рахунки цих підконтрольних підприємств реально діючі підприємства (вигодонабувачі) перераховували безготівкові кошти за нібито придбані товарно-матеріальні цінності (товари, послуги), а фігуранти повертали їм вказані кошти готівкою разом із підробленими первинними документами. За послуги конвертації зловмисники отримували нагороду у вигляді 10-12% від проконвертованої суми. Триває слідство.

Як зазначав раніше перший заступник начальника Головного управління ДФС у м. Києві Ігор Скороход, діяльність податкової міліції міста Києва акцентована на виявленні, припиненні незаконної діяльності та притягненні до кримінальної відповідальності учасників організованих груп, які надають послуги з мінімізації податкових зобов’язань реальному сектору економіки.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 20 жовтня, повідомляється, що протягом усього поточного тижня в Україні почали падати ціни на картоплю.

12:44, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Глава Державної податкової служби Сергій Верланов в програмі "Свобода слова Савіка Шустера" повідомив, що оформлення фіскального чека через електронні реєстратори розрахункових операцій (РРО) не потребуватиме додаткових фінансових вкладень для підприємців.

13:18, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Сьогодні, 19 жовтня, міністр фінансів України Оксана Маркарова повідомила подробиці триденного візиту української делегації до США.

12:24, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

У Державній службі статистики повідомили про те, що станом на 1 вересня 2019 року в Україні проживає 41,806 млн осіб.  

11:46, Вчора

Стало відомо, хто очолить Київську ОДА

20 жовтня 2019, 17:55
2
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 20 жовтня, Кабінет міністрів України погодив призначення харківського бізнесмена Олексія Чернишова новим головою Київської обласної державної адміністрації. 

Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду в неділю, та оприлюднене на урядовому порталі.

На засіданні 20 жовтня уряд погодив призначення Олексія Чернишова головою Київської ОДА. Про нього відомо, що він є харківським бізнесменом і партнером члена фракції "Опозиційна платформа - За життя" Олександра Фельдмана.

Сьогодні стало відомо, що чинний глава Київської ОДА Михайло Бно-Айріян написав заяву на ім'я президента Володимира Зеленського з проханням підтримати його відставку. Чиновник йде з посади через всього 100 днів після призначення на тлі критики з боку частини правлячої партії.

20 жовтня уряд на засіданні ухвалив низку кадрових рішень, йдеться у повідомленні урядового порталу.

Зокрема, тимчасово поклав виконання обов'язків голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) на Новак Наталію Василівну.

Уряд призначив: Божка Миколу Петровича на посаду першого заступника голови Державної служби морського та річкового транспорту; Ігнатовського Сергія Юрійовича на посаду заступника голови Фонду державного майна України.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 20 жовтня, стало відомо, що Державною службою статистики керуватиме міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет.   

17:28, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 20 жовтня, уряд на засіданні у неділю ухвалив низку кадрових рішень, йдеться у повідомленні урядового порталу.  

16:46, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 20 жовтня, голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян подав у відставку.  

14:43, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Сьогодні, 19 жовтня, відбувся 20-й з'їзд політичного об'єднання "Самопоміч", в ході якого на пост голови партії була обрана колишня віцеспікерка Верховної Ради України Оксана Сироїд.

18:00, Вчора