20 сторінок зауважень: Кличко розповів про оцінку Венеціанською комісією закону про столицю

Венеціанська комісія надіслала свій висновок за текстом законопроекту про столицю – 20 сторінок зауважень. Мер Києва Віталій Кличко наголосив, що для ухвалення якісного законопроекту про столицю центральна влада має прислухатися до міжнародних партнерів та доопрацювати його.
Для ухвалення якісного законопроекту про столицю центральна влада має прислухатися до міжнародних партнерів та доопрацювати його. Про це розповів мер Києва, лідер партії "УДАР" Віталій Кличко під час виступу на Київському безпековому форумі напередодні.
"Я звертався до вищого керівництва, звертаюся до всіх. На двадцяти сторінках прийшли зауваження від Венеціанської комісії, багато зауважень від наших міжнародних, європейських партнерів. Ми маємо прислухатися та ретельно доопрацювати цей законопроект, з яким місто Київ та Україна далі житиме. Цей законопроект, який дуже швидко хочуть проштовхнути, зруйнує систему управління містом Я не хочу перебільшувати, але від Києва, від серця України залежить спокій, залежить розвиток кожного міста, селища, тому що Київ – локомотив, і він показує приклад усім іншим містам та регіонам України ", – заявив Кличко.
Нагадаємо, що раніше мер Віталій Кличко заявив, що новий закон про столицю України – місто Київ, якщо його приймати, не повинен порушувати конституційні права городян та принципи місцевого самоврядування. Зокрема, законопроект не повинен містити норм, що послаблюють повноваження місцевого самоврядування у Києві та які скорочують термін роботи чинної ради. Також ASPI news повідомляло, що, згідно з прогнозами спікера парламенту Руслана Стефанчука, законопроект про столицю до розгляду у другому читанні профільний комітет може підготувати за два тижні.
У Києві проводиться рятувальна операція після нічного удару російських окупаційних військ. Кількість загиблих продовжує зростати.
Станом на зараз відомо про 15 загиблих унаслідок нічної ракетної атаки росії на Київ. Серед жертв — четверо дітей.
Допис президент розмістив у Telegram.
Щонайменше троє киян загинули та 24 постраждалих отримали травми різного ступеня тяжкості. Серед загиблих - 14-річна дівчина.
Кияни дедалі частіше скаржаться на небезпечні ситуації біля водойм столиці. Поруч із дітьми, що відпочивають на березі, нерідко можна побачити каяки чи навіть водні скутери, які створюють загрозу та викликають справедливе обурення містян. «Чому за це нікого не карають?» — запитують мешканці.
У столиці розгорівся черговий скандал навколо роботи міської влади. Як стало відомо, через безвідповідальність підлеглих мера Віталія Кличка Київ опинився у критичній ситуації — підприємства не отримали вчасно статусу критичних під час воєнного стану.
У Києві двох керівників компаній підозрюють у відмиванні понад 160 млн грн, отриманих на будівництві Подільського мосту. Про це повідомляє Офіс генпрокурора.
Щоб вистояти у війні та дати відсіч агресору, Україна зробила потужний ривок у військових технологіях. Але війна має й інший бік — людський. Наші воїни та цивільні отримують тяжкі поранення, втрачають кінцівки. Це реальність, яка змушує інженерів та підприємців шукати рішення для життя після фронту.
Начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко провів нараду із заступницею Міністра розвитку громад та територій України Наталією Козловською щодо проблемних питань виплат компенсацій киянам, чиє житло постраждало внаслідок обстрілів.
Начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко взяв участь у спільній зустрічі керівництва Державної податкової служби України, представників київського бізнесу та податкової служби міста. Захід відбувся у форматі відкритого діалогу, який, за словами Ткаченка, є принциповим і найбільш результативним шляхом до досягнення цілей, що працюють на користь країни та її громадян.
У Києві проводиться рятувальна операція після нічного удару російських окупаційних військ. Кількість загиблих продовжує зростати.
Станом на зараз відомо про 15 загиблих унаслідок нічної ракетної атаки росії на Київ. Серед жертв — четверо дітей.
Допис президент розмістив у Telegram.
Щонайменше троє киян загинули та 24 постраждалих отримали травми різного ступеня тяжкості. Серед загиблих - 14-річна дівчина.