Київрада закликала уряд та парламент ухвалити закон про функціонування тероборони
Київська міська рада звернулася до Кабінету Міністрів і Верховної Ради України із закликом до об'єднання зусиль у розробці законопроекту, який врегулює питання функціонування ефективної системи територіальної оборони. Проект рішення, розроблений за ініціативою "УДАРу" і представлений главою партії Віталієм Кличком, підтримали 77 депутатів.
Звернення із закликом зайнятися законопроектом про тероборону, розроблене за ініціативою "УДАРу" і представлене головою партії Віталієм Кличком, прийнято депутатами Київради. Про це повідомив офіційний сайт Київської міської державної адміністрації (КМДА) напередодні.
Мер Києва Віталій Кличко зазначив, що законопроект повинен бути розроблений і прийнятий в стислі терміни. Він підкреслив, що відсутність узгодженої позиції органів державної влади призвело до того, що таке гостре питання, дотепер залишається не врегульованим на рівні закону.
"Ще у 2015 році Планом законодавчого забезпечення реформ в Україні було передбачено розробку та прийняття закону" Про територіальну оборону України". Але в державі, яке 8-й рік протистоїть збройної агресії, дотепер немає закону, який би детально врегулював питання територіальної оборони Україна. з огляду на те, що сьогодні Росія тримає біля кордону з Україною більше військ, ніж будь-коли з 2014 року, вкрай необхідним є прийняття в стислі терміни сучасного закону про основи територіальної оборони України. Саме тому Київська міська рада звертається до Кабінету Міністрів України як вищому органу в системі органів виконавчої влади, і до Верховної Ради України з вимогою об'єднати зусилля розробників законопроектів і забезпечити прийняття в стислі терміни закону, який врегулює питання функціонування сучасної та ефективної системи територіальної оборони", - сказав Кличко.
Нагадаємо, що раніше мер Києва Віталій Кличко, зустрівся з державним секретарем США Ентоні Блінкеном, поспілкувався із заступником держсекретаря США з політичних питань Вікторією Нуланд та від імені всіх киян подякував їм за візит в Україну. Також ASPI news повідомляло, що на Великдень Кличко христосався з киянами й гостями міста.
Мешканці української столиці, які постраждали внаслідок масованої атаки, що сталось уночі, можуть звернутись за безкоштовною допомогою:
У Києві під час російського терористичної атаки у ніч на вівторок, 2 червня, було пошкоджено та частково зруйновано медичні установи у різних районах міста. Зокрема, у Голосіївському зруйновано другий і третій поверхи у центрі первинної медико-санітарної допомоги.
Масована атака пошкодила енергооб'єкти у Києві та 7 областях, є поранені. Попри удари по нафтогазовій галузі, відключення світла поки не плануються.
Речник Повітряних сил Юрій Ігнат заявив, що Росія вперше масово використала гіперзвукові ракети «Циркон» проти столиці, наголосивши: атака стала новим етапом ескалації та випробуванням української системи ППО.
У ніч на 2 червня російські війська здійснили комбіновану атаку на Київську область, застосувавши ударні дрони, крилаті ракети та балістичні комплекси. Внаслідок обстрілів зафіксовано руйнування житлових будинків та інфраструктури, є постраждалі серед мирного населення.
У Києві після нічної масованої атаки кількість загиблих зросла до чотирьох, постраждалих — до 58. Серед поранених є діти, десятки людей госпіталізовані, рятувальники продовжують розбирати завали у житлових будинках.
Масований удар Росії по Києву 24 травня, який пошкодив десятки цивільних і культурних об’єктів, мав на меті не лише терор мирного населення.
Президент Зеленський назвав удар варварським злочином і закликав світ до негайного посилення допомоги Україні.
Президент назвав атаку черговим актом терору та пообіцяв, що Україна дасть відповідь, яка змусить агресора відчути силу нашої держави.
Президент Зеленський назвав атаку варварською та закликав світ негайно посилити підтримку України, адже кожна збита ракета означає врятовані життя.
Мешканці української столиці, які постраждали внаслідок масованої атаки, що сталось уночі, можуть звернутись за безкоштовною допомогою:
У Києві під час російського терористичної атаки у ніч на вівторок, 2 червня, було пошкоджено та частково зруйновано медичні установи у різних районах міста. Зокрема, у Голосіївському зруйновано другий і третій поверхи у центрі первинної медико-санітарної допомоги.
Масована атака пошкодила енергооб'єкти у Києві та 7 областях, є поранені. Попри удари по нафтогазовій галузі, відключення світла поки не плануються.
Речник Повітряних сил Юрій Ігнат заявив, що Росія вперше масово використала гіперзвукові ракети «Циркон» проти столиці, наголосивши: атака стала новим етапом ескалації та випробуванням української системи ППО.