Пользователи соцсетей раскритиковали супругу Ивана Урганта
Как пишет obaldeno.ru недавно в социальных сетях бурно обсуждался совместный выход в свет телеведущего и его супруги.
Иван уже несколько лет счастлив в браке с Натальей Кикнадзе. В 2008 году у них появилась дочь, которую назвали Ниной, в честь любимой бабушки Урганта.
Еще через 7 лет в семье телеведущего рождается еще одна девочка. Малышку назвали Валерией, в честь мамы Ивана, которая не дожила до рождения внучки буквально полгода.
Читайте также: Мужчины плачут: Каменских заявила о помолвке
Наталья и Иван знакомы еще со школьной скамьи. После выпускного их пути разошлись, Наталья по настоянию отца вышла замуж за грузинского бизнесмена, в браке с которым родила двоих детей: дочь Эрику и сына Нико. Но счастливой жизни у них не получилось. Кикнадзе ушла от нелюбимого мужа.
Когда Наталья случайно встретилась с бывшим одноклассником, он был уже известным артистом. Ургант на тот момент успел развестись с Кариной Авдеевой и долгое время пожить в гражданском браке с телеведущей Татьяной Геворкян. Позже во всех интервью Иван говорил, что Наташа – его единственная и любимая жена.
Влюбленные очень долго скрывали свои отношения, прежде чем в пресса узнала о том, что они женаты и даже обвенчаны в одном из питерских храмов. Сплетники частенько “разводят” супругов, но вопреки злым языкам Иван и Наталья по-прежнему счастливы вместе.
На недавнем светском мероприятии звездная пара появилась вместе. Увидев совместное фото Урганта и Натальи многие интернет-пользователи пришли к выводу, что они не смотрятся вместе. Критикам не понравилось то, как была одета жена известного телеведущего.

Українська співачка Leléka, яка представляла країну на цьогорічному Євробаченні у Відні, повернулася додому й розповіла про свої відчуття після виступу. Вона зізналася, що участь у конкурсі стала для неї не лише музичним викликом, а й емоційним випробуванням, адже кожна хвилина на сцені була пронизана відповідальністю перед Україною.
Вікторія Лелека після фіналу Євробачення-2026 заявила, що Україна прозвучала гідно й достойно, увійшла до топ-10 конкурсу та показала світові бандуру як символ національної культури. Співачка підкреслила, що її виступ був щирим і максимально відданим, а завершила його словами «Слава Україні!» та жестом тризуба.
Співачка закликала глядачів не зосереджуватися лише на технічних деталях, а відчути містичну силу музики.
У день фіналу «Євробачення-2026» українські шанси різко знизилися. Якщо після національного відбору букмекери пророкували нашій країні 5-те місце, то тепер гурт Leléka з піснею Ridnym опинився лише на 13-й позиції.
У суботу, 16 травня, у Відні відбудеться фінал «Євробачення-2026», де 25 країн зійдуться у музичному двобої. Україну представить гурт Leléka з піснею Ridnym, і вони виступлять під сьомим номером — символічно так само, як торік гурт Ziferblat.
Вікторія Лелека зізналася, що перебування у психіатричній лікарні стало переломним моментом у її житті. Співачка наголосила, що цей досвід був болючим, але саме він дав їй сили відновитися, переосмислити власний шлях і вийти на міжнародну сцену як представниця України на “Євробаченні-2026”.
Вікторія Лелека розповіла, що підготовка до “Євробачення-2026” виявилася значно дорожчою, ніж очікувалось, і коштувала близько $290 тисяч. Співачка наголосила, що більша частина витрат уже закрита завдяки спонсорам та меценатам, які підтримали її команду, розуміючи важливість культурного іміджу України на міжнародній арені.
Переможниця Євробачення-2004 Руслана емоційно звернулася до нової учасниці від України, наголосивши, що її сила — у щирості та автентичності. Вона закликала артистку не боятися конкуренції й показати Європі справжній український дух.
Після дебютної репетиції у Відні гурт LELÉKA, який представляє Україну на Євробаченні-2026, опинився на нижчих рядках букмекерських прогнозів.
Руслана знову повернулася у центр уваги Євробачення: легендарна переможниця 2004 року емоційно висловилася про український гурт Lelèka, який цьогоріч представляє країну на конкурсі. Вона назвала їхню музику “живою енергією України” та закликала слухачів відчути справжній дух народу крізь їхній виступ.
Українська співачка Leléka, яка представляла країну на цьогорічному Євробаченні у Відні, повернулася додому й розповіла про свої відчуття після виступу. Вона зізналася, що участь у конкурсі стала для неї не лише музичним викликом, а й емоційним випробуванням, адже кожна хвилина на сцені була пронизана відповідальністю перед Україною.
Вікторія Лелека після фіналу Євробачення-2026 заявила, що Україна прозвучала гідно й достойно, увійшла до топ-10 конкурсу та показала світові бандуру як символ національної культури. Співачка підкреслила, що її виступ був щирим і максимально відданим, а завершила його словами «Слава Україні!» та жестом тризуба.
Співачка закликала глядачів не зосереджуватися лише на технічних деталях, а відчути містичну силу музики.
У день фіналу «Євробачення-2026» українські шанси різко знизилися. Якщо після національного відбору букмекери пророкували нашій країні 5-те місце, то тепер гурт Leléka з піснею Ridnym опинився лише на 13-й позиції.