Продюсер групи "Ласкововый май" повідомив подробиці про хворобу Заворотнюк: "Їй залишилося кілька днів"
Продюсер популярної в кінці 80-х років музичної групи "Ласковый май" Андрій Разін поділився страшними подробицями про хворобу популярної актриси Анастасії Заворотнюк.
Про це повідомляють російські ЗМІ в суботу, 14 вересня.
Як зазначив Андрій Разін, актриса знала, що жити їй залишилося зовсім не довго і морально була готова до погіршення стану свого здоров'я.
Російська преса пише, що Разін хотів провідати актрису і зв'язався з медиками, але йому сказали, що до неї нікого не пускають.
"Вона зараз в комі, без свідомості, нікого туди не допускають, крім чоловіка. Я вчора подзвонив лікарям, які її спостерігають, запитав, чи можна відвідати. Сказали, що ні, її ввели вчора в штучну кому", - повідомив журналістам шоумен. - На жаль, їй залишилося жити кілька днів. Всі можливі методи лікування вона пройшла, але почалася стадія — набряк мозку. На жаль, лікарі тут безсилі".
Разін зазначив, що даний страшний діагноз був підтверджений у деяких інших служителів культури.
"Настя давно розуміла, що це все. Це такий самий діагноз, як у Хворостовського, і як у Фріске (у цих артистів виявили рідкісний вид раку мозку — гліобластому). І рідні її готуються до догляду. Це дуже страшно. Вона так раділа народженню дочки, все тільки почало налагоджуватися", - повідомив Разін медіа.
На думку Разіна, здоров'я актриси підкосила нова методика омолодження і нерви.
"Пам'ятаю, ще років 15 тому вона мене питала, чи не пробував я стовбурові клітини, мовляв, нова методика омолодження, продовжує життя, за нею майбутнє. Тоді це було модно, багато артистів, в тому числі й Жанна Фріске, цим захоплювалися, хотіли бути вічно молодими".
Українська співачка Leléka, яка представляла країну на цьогорічному Євробаченні у Відні, повернулася додому й розповіла про свої відчуття після виступу. Вона зізналася, що участь у конкурсі стала для неї не лише музичним викликом, а й емоційним випробуванням, адже кожна хвилина на сцені була пронизана відповідальністю перед Україною.
Вікторія Лелека після фіналу Євробачення-2026 заявила, що Україна прозвучала гідно й достойно, увійшла до топ-10 конкурсу та показала світові бандуру як символ національної культури. Співачка підкреслила, що її виступ був щирим і максимально відданим, а завершила його словами «Слава Україні!» та жестом тризуба.
Співачка закликала глядачів не зосереджуватися лише на технічних деталях, а відчути містичну силу музики.
У день фіналу «Євробачення-2026» українські шанси різко знизилися. Якщо після національного відбору букмекери пророкували нашій країні 5-те місце, то тепер гурт Leléka з піснею Ridnym опинився лише на 13-й позиції.
У суботу, 16 травня, у Відні відбудеться фінал «Євробачення-2026», де 25 країн зійдуться у музичному двобої. Україну представить гурт Leléka з піснею Ridnym, і вони виступлять під сьомим номером — символічно так само, як торік гурт Ziferblat.
Вікторія Лелека зізналася, що перебування у психіатричній лікарні стало переломним моментом у її житті. Співачка наголосила, що цей досвід був болючим, але саме він дав їй сили відновитися, переосмислити власний шлях і вийти на міжнародну сцену як представниця України на “Євробаченні-2026”.
Вікторія Лелека розповіла, що підготовка до “Євробачення-2026” виявилася значно дорожчою, ніж очікувалось, і коштувала близько $290 тисяч. Співачка наголосила, що більша частина витрат уже закрита завдяки спонсорам та меценатам, які підтримали її команду, розуміючи важливість культурного іміджу України на міжнародній арені.
Переможниця Євробачення-2004 Руслана емоційно звернулася до нової учасниці від України, наголосивши, що її сила — у щирості та автентичності. Вона закликала артистку не боятися конкуренції й показати Європі справжній український дух.
Після дебютної репетиції у Відні гурт LELÉKA, який представляє Україну на Євробаченні-2026, опинився на нижчих рядках букмекерських прогнозів.
Руслана знову повернулася у центр уваги Євробачення: легендарна переможниця 2004 року емоційно висловилася про український гурт Lelèka, який цьогоріч представляє країну на конкурсі. Вона назвала їхню музику “живою енергією України” та закликала слухачів відчути справжній дух народу крізь їхній виступ.
Українська співачка Leléka, яка представляла країну на цьогорічному Євробаченні у Відні, повернулася додому й розповіла про свої відчуття після виступу. Вона зізналася, що участь у конкурсі стала для неї не лише музичним викликом, а й емоційним випробуванням, адже кожна хвилина на сцені була пронизана відповідальністю перед Україною.
Вікторія Лелека після фіналу Євробачення-2026 заявила, що Україна прозвучала гідно й достойно, увійшла до топ-10 конкурсу та показала світові бандуру як символ національної культури. Співачка підкреслила, що її виступ був щирим і максимально відданим, а завершила його словами «Слава Україні!» та жестом тризуба.
Співачка закликала глядачів не зосереджуватися лише на технічних деталях, а відчути містичну силу музики.
У день фіналу «Євробачення-2026» українські шанси різко знизилися. Якщо після національного відбору букмекери пророкували нашій країні 5-те місце, то тепер гурт Leléka з піснею Ridnym опинився лише на 13-й позиції.