Сьогодні – п’яті роковини з дня загибелі Кузьми "Скрябіна"
2 лютого минає п’ять років з дня, коли біля села Лозуватка Дніпропетровської області в автотрощі загинув відомий український співак, лідер гурту "Скрябін" Андрій Кузьменко (Кузьма).
Про це пише УНН.
"Він багато не встиг. Але те, що зробив – відкликається у душах мільйонів людей по сьогодні. Важко бути таким справжнім і чесним в наш час, але в нього це легко виходило. Продовжуємо його справу в кожній ноті. Кузьма, пам'ятаємо! Спочивай з миром, генію!", - пише гурт "Антитіла" у Facebook.
Гурт "Океан Ельзи" нагадав, що світла пам'ять про Кузьму живе в кожному з нас.
"5 років вже пройшло. Та він все рівно тут, з нами, у його піснях, що живуть в кожному з нас", - зазначили у Facebook на сторінці гурту "Океан Ельзи".
Ірина Білик на своїй сторінці в Instagram написала: "Сьогодні хочеться мовчати... і згадувати найкращого..."
Як повідомляли, Марія-Барбара - єдина дочка українського музиканта і лідера гурту "Скрябін" Андрія Кузьменка, який трагічно загинув у ДТП у 2015 році, вийшла заміж. Чоловік Марії-Барбари – її однокурсник. Молодята познайомились у Київському медичному університеті, де обоє навчаються.
Українська співачка Leléka, яка представляла країну на цьогорічному Євробаченні у Відні, повернулася додому й розповіла про свої відчуття після виступу. Вона зізналася, що участь у конкурсі стала для неї не лише музичним викликом, а й емоційним випробуванням, адже кожна хвилина на сцені була пронизана відповідальністю перед Україною.
Вікторія Лелека після фіналу Євробачення-2026 заявила, що Україна прозвучала гідно й достойно, увійшла до топ-10 конкурсу та показала світові бандуру як символ національної культури. Співачка підкреслила, що її виступ був щирим і максимально відданим, а завершила його словами «Слава Україні!» та жестом тризуба.
Співачка закликала глядачів не зосереджуватися лише на технічних деталях, а відчути містичну силу музики.
У день фіналу «Євробачення-2026» українські шанси різко знизилися. Якщо після національного відбору букмекери пророкували нашій країні 5-те місце, то тепер гурт Leléka з піснею Ridnym опинився лише на 13-й позиції.
У суботу, 16 травня, у Відні відбудеться фінал «Євробачення-2026», де 25 країн зійдуться у музичному двобої. Україну представить гурт Leléka з піснею Ridnym, і вони виступлять під сьомим номером — символічно так само, як торік гурт Ziferblat.
Вікторія Лелека зізналася, що перебування у психіатричній лікарні стало переломним моментом у її житті. Співачка наголосила, що цей досвід був болючим, але саме він дав їй сили відновитися, переосмислити власний шлях і вийти на міжнародну сцену як представниця України на “Євробаченні-2026”.
Вікторія Лелека розповіла, що підготовка до “Євробачення-2026” виявилася значно дорожчою, ніж очікувалось, і коштувала близько $290 тисяч. Співачка наголосила, що більша частина витрат уже закрита завдяки спонсорам та меценатам, які підтримали її команду, розуміючи важливість культурного іміджу України на міжнародній арені.
Переможниця Євробачення-2004 Руслана емоційно звернулася до нової учасниці від України, наголосивши, що її сила — у щирості та автентичності. Вона закликала артистку не боятися конкуренції й показати Європі справжній український дух.
Після дебютної репетиції у Відні гурт LELÉKA, який представляє Україну на Євробаченні-2026, опинився на нижчих рядках букмекерських прогнозів.
Руслана знову повернулася у центр уваги Євробачення: легендарна переможниця 2004 року емоційно висловилася про український гурт Lelèka, який цьогоріч представляє країну на конкурсі. Вона назвала їхню музику “живою енергією України” та закликала слухачів відчути справжній дух народу крізь їхній виступ.
Українська співачка Leléka, яка представляла країну на цьогорічному Євробаченні у Відні, повернулася додому й розповіла про свої відчуття після виступу. Вона зізналася, що участь у конкурсі стала для неї не лише музичним викликом, а й емоційним випробуванням, адже кожна хвилина на сцені була пронизана відповідальністю перед Україною.
Вікторія Лелека після фіналу Євробачення-2026 заявила, що Україна прозвучала гідно й достойно, увійшла до топ-10 конкурсу та показала світові бандуру як символ національної культури. Співачка підкреслила, що її виступ був щирим і максимально відданим, а завершила його словами «Слава Україні!» та жестом тризуба.
Співачка закликала глядачів не зосереджуватися лише на технічних деталях, а відчути містичну силу музики.
У день фіналу «Євробачення-2026» українські шанси різко знизилися. Якщо після національного відбору букмекери пророкували нашій країні 5-те місце, то тепер гурт Leléka з піснею Ridnym опинився лише на 13-й позиції.