У Києві стартують концерти-вистави фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями 

11 листопада 2019, 15:23
9
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 11 листопада, стало відомо, що 12 листопада стартують концерти-вистави столичного фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Повіримо у себе".

У рамках ХХVІІІ Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Повіримо у себе" 12–21 листопада в Києві триватимуть концерти-вистави, у яких візьмуть участь 1000 обдарованих дітей і молодь з інвалідністю з десяти районів міста.

Про це повідомляє Офіційний портал Києва. 

Учасники змагатимуться у 12 номінаціях, об’єднаних у 4 напрями у 4-ох вікових категоріях, а також сімейній позаконкурсній презентації. Цьогоріч  виокремлено нові номінації: колаж та декоративний живопис. 
Про розклад концертів і вистав можна дізнатися ТУТ.

Довідково.

Уперше фестиваль було проведено в 1993 році, коли 100 дітей з інвалідністю з інтернатів міста та товариства дітей-інвалідів "Церебрал", Спілки дитячих та юнацьких організацій Києва зібралися на п’ять днів, щоб продемонструвати свої творчі вміння. Метою фестивалю є виявлення та розвиток творчих здібностей дітей та молоді з інвалідністю, формування у громадськості неупередженого ставлення до людей з інвалідністю.

Раніше повідомлялося, що відомий американський музикант Ленні Кравіц (Lenny Kravitz) влітку 2020 року планує відвідування України з концертним туром.
 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Культура»
последние новости в Украине останні новини в Україні Культура

Шведські ЗМІ повідомили про смерть солістки легендарної шведської групи Roxette Марі Фредрікссон.

10 грудня, 14:05
последние новости в Украине останні новини в Україні Культура

Над сквером Анни Київської у столиці замайорів штандарт з гербом Капетингів.

9 грудня, 15:06
последние новости в Украине останні новини в Україні Культура

У неділю, 8 грудня, в США назвали результати конкурсу "Міс Всесвіт" -2019

9 грудня, 09:21
последние новости в Украине останні новини в Україні Культура

В аеропорту Чикаго Мідуей через ймовірний серцевий напад на 22-му році життя помер репер Juice WRLD.

9 грудня, 07:40

У Раді в першому читанні підтримали законопроєкт, що обмежує дії колекторів при роботі з боржниками

13 грудня 2019, 07:36
3
последние новости в Украине останні новини в Україні

В Україні деякі організації, що допомагають банкам стягувати з боржників виплати за кредитами, використовую ряд методів, які об'єктивно виходять за рамки дозволеного.

У четвер, 12 грудня, Верховна Рада в першому читанні підтримала законопроєкт №2133 "Про захист прав і законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності".

Відомо, що за документ віддали свої голоси 309 народних депутатів Українського парламенту.

У законопроєкті передбачена така заборона для колекторів як залякування боржника або загрози йому. Забороняється також повідомляти боржникам інформацію про заборгованість, яка не збігається з реальною сумою за банківськими документами.

Колектори не зможуть без порушення законодавства використовувати у спілкуванні з "клієнтом" нецензурну або образливу лексику, а також фрази, які можуть зачепити гідність боржника.

Народний депутат Михайло Цимбалюк, доповідаючи щодо законопроєкту, зазначив, що кожен шостий громадянин України страждає від так званих "чорних" колекторів, у зв'язку з чим ця проблема потребує законодавчого регулювання.

"Питання законодавчого врегулювання цієї проблеми є дуже актуальним, через те, що чинне законодавство не містить загальних норм по регулюванню. Наша основна мета – захистити права і законні інтереси боржників від недобросовісних дій колекторів", - сказав Цимбалюк.

У пояснювальній записці до законопроєкту зазначається, що прийняття документа дозволить вдосконалити чинне законодавство про колекторську діяльність, забезпечити нормальне функціонування як фінансового, так і реального сектора економіки, а також запровадить механізм захисту прав боржників, щодо яких проводиться діяльність щодо врегулювання заборгованості за чинними зобов'язаннями з боку суб'єктів колекторської діяльності.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Президент України Володимир Зеленський взяв учать у брифінгу щодо затримання фігурантів справи про вбивство журналіста Павла Шеремета.

18:45, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Президент України Володимир Зеленський у рамках завершення головування України у 2019 році в Організації за демократію та економічний розвиток – ГУАМ зустрівся з прем’єр-міністром Грузії Георгієм Гахарією, прем’єр-міністром Республіки Молдова Йоном Кіку та віцепрем’єр-міністром Азербайджанської Республіки Алі Ахмедовим.

18:23, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Зарплату за місяць не виплатять тим народним депутатам, які пропустили більше третини засідань Верховної Ради і парламентських комітетів.

17:48, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

У четвер, 12 грудня, відбувається брифінг міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та заступника глави Національної поліції – начальника кримінальної поліції Євгена Коваля щодо розслідування вбивства відомого журналіста Павла Шеремета.

17:15, Вчора