У легендарного телеведучого Ларрі Кінга сталася зупинка серця
Американський популярний телеведучий і журналіст Ларрі Кінг переніс гострий інфаркт.
Про це повідомив таблоїд TMZ.
Ларрі Кінг, який відзначив 85-річчя в листопаді, переніс інфаркт, також повідомили західні ЗМІ.
За інформацією преси, серцевий напад стався у журналіста ще минулого четверга, 25 квітня.
Як іноформує видання, зупинка серця сталася 25 квітня перед тим, як ведучий збирався відвідати лікарню для обстеження.
Кінга доставили в госпіталь і зробили йому ангіопластику (процедура відкриття ураженої артерії серця з використанням тонкого катетера з розширюваним балоном на кінці).
Лоуренс Харві Зейгер (справжнє ім'я Кінга) з'явився на світ в 1933 році в американському Брукліні в сім'ї європейських емігрантів.
Велика кар'єра Ларрі почалася в кінці 50-х, коли він перебрався в Майамі з пропозицією коментатора CBS Джеймса Сермонса, — через брак дикторів Кінг кілька разів з'явився в ефірі місцевого радіо і настільки сильно закохався в роботу, що залишився в ній назавжди.
Найуспішнішим проектом телеведучого було його ток-шоу «Larry King Live», яке він вів з 1985 по 2010 рік. За цей час Кінг встиг зробити десятки тисяч інтерв'ю зі знаменитими спортсменами, діячами мистецтва і політиками, включаючи Володимира Путіна, Дональда Трампа та багатьох інших.
У свої 85 років Кінг продовжує активно працювати на телебаченні і не збирається закінчувати. У вересні 2017 року на питання, коли він піде на пенсію, Кінг відповів гранично коротко, що буде вести свою передачу, поки не помре.
Раніше повідомлялося, що українське театральне мистецтво зазнало важку втрату: 9 квітня, на 74 році життя помер народний артист України Петро Бенюк.
Про це було опубліковано повідомлення прес-службою Національного драматичного театру імені Марії Заньковецької у Львові.
Українська співачка Leléka, яка представляла країну на цьогорічному Євробаченні у Відні, повернулася додому й розповіла про свої відчуття після виступу. Вона зізналася, що участь у конкурсі стала для неї не лише музичним викликом, а й емоційним випробуванням, адже кожна хвилина на сцені була пронизана відповідальністю перед Україною.
Вікторія Лелека після фіналу Євробачення-2026 заявила, що Україна прозвучала гідно й достойно, увійшла до топ-10 конкурсу та показала світові бандуру як символ національної культури. Співачка підкреслила, що її виступ був щирим і максимально відданим, а завершила його словами «Слава Україні!» та жестом тризуба.
Співачка закликала глядачів не зосереджуватися лише на технічних деталях, а відчути містичну силу музики.
У день фіналу «Євробачення-2026» українські шанси різко знизилися. Якщо після національного відбору букмекери пророкували нашій країні 5-те місце, то тепер гурт Leléka з піснею Ridnym опинився лише на 13-й позиції.
У суботу, 16 травня, у Відні відбудеться фінал «Євробачення-2026», де 25 країн зійдуться у музичному двобої. Україну представить гурт Leléka з піснею Ridnym, і вони виступлять під сьомим номером — символічно так само, як торік гурт Ziferblat.
Вікторія Лелека зізналася, що перебування у психіатричній лікарні стало переломним моментом у її житті. Співачка наголосила, що цей досвід був болючим, але саме він дав їй сили відновитися, переосмислити власний шлях і вийти на міжнародну сцену як представниця України на “Євробаченні-2026”.
Вікторія Лелека розповіла, що підготовка до “Євробачення-2026” виявилася значно дорожчою, ніж очікувалось, і коштувала близько $290 тисяч. Співачка наголосила, що більша частина витрат уже закрита завдяки спонсорам та меценатам, які підтримали її команду, розуміючи важливість культурного іміджу України на міжнародній арені.
Переможниця Євробачення-2004 Руслана емоційно звернулася до нової учасниці від України, наголосивши, що її сила — у щирості та автентичності. Вона закликала артистку не боятися конкуренції й показати Європі справжній український дух.
Після дебютної репетиції у Відні гурт LELÉKA, який представляє Україну на Євробаченні-2026, опинився на нижчих рядках букмекерських прогнозів.
Руслана знову повернулася у центр уваги Євробачення: легендарна переможниця 2004 року емоційно висловилася про український гурт Lelèka, який цьогоріч представляє країну на конкурсі. Вона назвала їхню музику “живою енергією України” та закликала слухачів відчути справжній дух народу крізь їхній виступ.
Українська співачка Leléka, яка представляла країну на цьогорічному Євробаченні у Відні, повернулася додому й розповіла про свої відчуття після виступу. Вона зізналася, що участь у конкурсі стала для неї не лише музичним викликом, а й емоційним випробуванням, адже кожна хвилина на сцені була пронизана відповідальністю перед Україною.
Вікторія Лелека після фіналу Євробачення-2026 заявила, що Україна прозвучала гідно й достойно, увійшла до топ-10 конкурсу та показала світові бандуру як символ національної культури. Співачка підкреслила, що її виступ був щирим і максимально відданим, а завершила його словами «Слава Україні!» та жестом тризуба.
Співачка закликала глядачів не зосереджуватися лише на технічних деталях, а відчути містичну силу музики.
У день фіналу «Євробачення-2026» українські шанси різко знизилися. Якщо після національного відбору букмекери пророкували нашій країні 5-те місце, то тепер гурт Leléka з піснею Ridnym опинився лише на 13-й позиції.