У США назвали переможців кінопремії "Золота малина": хто став гіршим з гірших
У Лос-Анджелесі в зв'язку з пандемією коронавірусу не змогли провести 40-ву церемонію вручення антипремії "Золота малина", проте організатори знайшли вихід, і світ зміг дізнатися, хто став найгіршим кінодіячем 2020 року.
Варіантів, насправді, було не так і багато, і найдоступнішим для оголошення "переможців" стала варіант розміщення результатів на YouTube.
Так, згідно з роликом, який був названий "Версією в ізоляції" навіть статуетку Золотої малини нарядили в захисну маску.
Основним "переможцем" премії став мюзикл "Кішки", що отримав шість нагород: "Найгірший фільм", "Найгірший режисер" (Том Хупер), "Найгірший сценарій" (Том Хупер і Лі Холл), "Найгірший актор другого плану" (Джеймс Корден ), "Найгірша акторка другого плану" (Ребел Вілсон), "Найгірше екранне комбо" (напівкіт і напівлюди).
Другим за кількістю нагород став фільм "Рембо: Остання кров". Фільм отримав дві премії: "Найгірший сіквел або плагіат" і "Найбільш безвідповідальне ставлення до людського життя". Ще в чотирьох номінаціях фільм був представлений, але не переміг.
Крім того, призи в номінаціях "Найгірший актор" і "Найгірша акторка" отримали Джон Траволта за фільми "Фанат" і "Пліч-о-пліч" і Хіларі Дафф за роль в "Примарах Шерон Тейт".
Єдиної нагороди зі знаком плюс удостоївся Едді Мерфі. Приз за відновлення репутації йому приніс фільм "Мене звуть Долемайт".
Раніше повідомлялося, що голова Білого дому Дональд Трамп залишився незадоволений останньою церемонією вручення кінонагороди "Оскар", додавши до своєї заяви про це геополітичний контекст. Про це він сказав під час виступу перед своїми прихильниками в штаті Колорадо.
З повним списком переможців Оскар 2020 можна ознайомитися після переходу за посиланням тут.
Українська співачка Leléka, яка представляла країну на цьогорічному Євробаченні у Відні, повернулася додому й розповіла про свої відчуття після виступу. Вона зізналася, що участь у конкурсі стала для неї не лише музичним викликом, а й емоційним випробуванням, адже кожна хвилина на сцені була пронизана відповідальністю перед Україною.
Вікторія Лелека після фіналу Євробачення-2026 заявила, що Україна прозвучала гідно й достойно, увійшла до топ-10 конкурсу та показала світові бандуру як символ національної культури. Співачка підкреслила, що її виступ був щирим і максимально відданим, а завершила його словами «Слава Україні!» та жестом тризуба.
Співачка закликала глядачів не зосереджуватися лише на технічних деталях, а відчути містичну силу музики.
У день фіналу «Євробачення-2026» українські шанси різко знизилися. Якщо після національного відбору букмекери пророкували нашій країні 5-те місце, то тепер гурт Leléka з піснею Ridnym опинився лише на 13-й позиції.
У суботу, 16 травня, у Відні відбудеться фінал «Євробачення-2026», де 25 країн зійдуться у музичному двобої. Україну представить гурт Leléka з піснею Ridnym, і вони виступлять під сьомим номером — символічно так само, як торік гурт Ziferblat.
Вікторія Лелека зізналася, що перебування у психіатричній лікарні стало переломним моментом у її житті. Співачка наголосила, що цей досвід був болючим, але саме він дав їй сили відновитися, переосмислити власний шлях і вийти на міжнародну сцену як представниця України на “Євробаченні-2026”.
Вікторія Лелека розповіла, що підготовка до “Євробачення-2026” виявилася значно дорожчою, ніж очікувалось, і коштувала близько $290 тисяч. Співачка наголосила, що більша частина витрат уже закрита завдяки спонсорам та меценатам, які підтримали її команду, розуміючи важливість культурного іміджу України на міжнародній арені.
Переможниця Євробачення-2004 Руслана емоційно звернулася до нової учасниці від України, наголосивши, що її сила — у щирості та автентичності. Вона закликала артистку не боятися конкуренції й показати Європі справжній український дух.
Після дебютної репетиції у Відні гурт LELÉKA, який представляє Україну на Євробаченні-2026, опинився на нижчих рядках букмекерських прогнозів.
Руслана знову повернулася у центр уваги Євробачення: легендарна переможниця 2004 року емоційно висловилася про український гурт Lelèka, який цьогоріч представляє країну на конкурсі. Вона назвала їхню музику “живою енергією України” та закликала слухачів відчути справжній дух народу крізь їхній виступ.
Українська співачка Leléka, яка представляла країну на цьогорічному Євробаченні у Відні, повернулася додому й розповіла про свої відчуття після виступу. Вона зізналася, що участь у конкурсі стала для неї не лише музичним викликом, а й емоційним випробуванням, адже кожна хвилина на сцені була пронизана відповідальністю перед Україною.
Вікторія Лелека після фіналу Євробачення-2026 заявила, що Україна прозвучала гідно й достойно, увійшла до топ-10 конкурсу та показала світові бандуру як символ національної культури. Співачка підкреслила, що її виступ був щирим і максимально відданим, а завершила його словами «Слава Україні!» та жестом тризуба.
Співачка закликала глядачів не зосереджуватися лише на технічних деталях, а відчути містичну силу музики.
У день фіналу «Євробачення-2026» українські шанси різко знизилися. Якщо після національного відбору букмекери пророкували нашій країні 5-те місце, то тепер гурт Leléka з піснею Ridnym опинився лише на 13-й позиції.