Вручення кінопремії Оскар-2020 знову проходитиме без ведучого
92-а церемонія вручення престижної кінопремії "Оскар" в лютому 2020 року знову не матиме ведучого.
Про це заявив у середу, 8 січня президент ABC Television Entertainment Кері Берк, повідомляє агентство Reuters.
"Дозвольте мені підтвердити це зараз. Разом з Академією (кінематографічних мистецтв і наук) ми вирішили, що цього року не буде традиційного ведучого", - сказав Кері Берк журналістам телебачення.
Схожа ситуація була під час проходження 91-ї церемонії вручення "Оскар". Так, 2019 рік був першим за 30 років, коли "Оскар" проходив без ведучого.
В Reuters відзначили, що нагородження кінопремією у 2019 році, згідно з даними мовника ABC, "зламало" чотирирічну тенденцію падіння глядацької аудиторії.
92-я церемонія вручення нагород премії "Оскар" за заслуги в галузі кінематографу за 2019 рік відбудеться 9 лютого 2020 року в театрі "Долбі" в Голлівуді (Лос-Анджелес, штат Каліфорнія).
Номінанти у 24 номінаціях будуть представлені Академією кінематографічних мистецтв і наук (AMPAS) 13 січня 2020 року. Церемонія транслюватиметься в США телерадіокомпанією ABC.
Нагадаємо результати "розминки" перед врученням знаменитої статуетки "Оскар"- хто переміг на врученні "Золотого глобуса".
Вважається, що фільми, які пройшли відбір "Глобуса" маю серйозні шанси отримати нагороду на "Оскарі".
Українська співачка Leléka, яка представляла країну на цьогорічному Євробаченні у Відні, повернулася додому й розповіла про свої відчуття після виступу. Вона зізналася, що участь у конкурсі стала для неї не лише музичним викликом, а й емоційним випробуванням, адже кожна хвилина на сцені була пронизана відповідальністю перед Україною.
Вікторія Лелека після фіналу Євробачення-2026 заявила, що Україна прозвучала гідно й достойно, увійшла до топ-10 конкурсу та показала світові бандуру як символ національної культури. Співачка підкреслила, що її виступ був щирим і максимально відданим, а завершила його словами «Слава Україні!» та жестом тризуба.
Співачка закликала глядачів не зосереджуватися лише на технічних деталях, а відчути містичну силу музики.
У день фіналу «Євробачення-2026» українські шанси різко знизилися. Якщо після національного відбору букмекери пророкували нашій країні 5-те місце, то тепер гурт Leléka з піснею Ridnym опинився лише на 13-й позиції.
У суботу, 16 травня, у Відні відбудеться фінал «Євробачення-2026», де 25 країн зійдуться у музичному двобої. Україну представить гурт Leléka з піснею Ridnym, і вони виступлять під сьомим номером — символічно так само, як торік гурт Ziferblat.
Вікторія Лелека зізналася, що перебування у психіатричній лікарні стало переломним моментом у її житті. Співачка наголосила, що цей досвід був болючим, але саме він дав їй сили відновитися, переосмислити власний шлях і вийти на міжнародну сцену як представниця України на “Євробаченні-2026”.
Вікторія Лелека розповіла, що підготовка до “Євробачення-2026” виявилася значно дорожчою, ніж очікувалось, і коштувала близько $290 тисяч. Співачка наголосила, що більша частина витрат уже закрита завдяки спонсорам та меценатам, які підтримали її команду, розуміючи важливість культурного іміджу України на міжнародній арені.
Переможниця Євробачення-2004 Руслана емоційно звернулася до нової учасниці від України, наголосивши, що її сила — у щирості та автентичності. Вона закликала артистку не боятися конкуренції й показати Європі справжній український дух.
Після дебютної репетиції у Відні гурт LELÉKA, який представляє Україну на Євробаченні-2026, опинився на нижчих рядках букмекерських прогнозів.
Руслана знову повернулася у центр уваги Євробачення: легендарна переможниця 2004 року емоційно висловилася про український гурт Lelèka, який цьогоріч представляє країну на конкурсі. Вона назвала їхню музику “живою енергією України” та закликала слухачів відчути справжній дух народу крізь їхній виступ.
Українська співачка Leléka, яка представляла країну на цьогорічному Євробаченні у Відні, повернулася додому й розповіла про свої відчуття після виступу. Вона зізналася, що участь у конкурсі стала для неї не лише музичним викликом, а й емоційним випробуванням, адже кожна хвилина на сцені була пронизана відповідальністю перед Україною.
Вікторія Лелека після фіналу Євробачення-2026 заявила, що Україна прозвучала гідно й достойно, увійшла до топ-10 конкурсу та показала світові бандуру як символ національної культури. Співачка підкреслила, що її виступ був щирим і максимально відданим, а завершила його словами «Слава Україні!» та жестом тризуба.
Співачка закликала глядачів не зосереджуватися лише на технічних деталях, а відчути містичну силу музики.
У день фіналу «Євробачення-2026» українські шанси різко знизилися. Якщо після національного відбору букмекери пророкували нашій країні 5-те місце, то тепер гурт Leléka з піснею Ridnym опинився лише на 13-й позиції.