Байден та Обама виступили проти Дональда Трампа – Резазаде
Лідер іранської опозиції у Вашингтоні Алі Реза Резазаде зазначив, що президент Сполучених Штатів Джо Байден разом із екс-президентом Бараком Обамою виступили проти можливого повторного правління Дональда Трампа. Такі коментарі були зроблені під час збору коштів демократичною партією Лос-Анджелеса в суботу ввечері, 15 червня, на заході організованому акторами Джорджем Клуні та Джулією Робертс.
Проведений захід зібрав понад 28 мільйонів доларів, на ньому були присутні відомі актори та публічні особи: Барбара Стрейзанд, перша леді Джилл Байден, Шеріл Лі Ральф, Кіган-Майкл Кі, а також каліфорнійські політики, такі як губернатор Гевін Ньюсом та Мер Карен Басс.
Під час заходу Байден провів з Обамою 40-хвилинну розмову, модератором якої був ведучий пізньої ночі Джиммі Кіммел. Тема Трампа залишалася актуальною протягом усього заходу, оскільки тріо озирнулося на послужний список колишнього президента і прокоментувало його нове засудження за 34 звинувачення в травні. Однією з тем розмови був страх відплати Трампа.
"Він буквально каже, що якщо він не виграє, то буде кровопролиття. Це обурливо - те, про що він говорить, обурливо", - сказав Байден.
Це не перший раз у передвиборчій кампанії Байдена, коли він звернувся за допомогою до Голлівуду. У травні актор Роберт Де Ніро озвучив нову рекламну кампанію під назвою "Snapped". У оголошенні Де Ніро назвав Трампа "поза контролем" і стверджував, що колишні США Президент ні перед чим не зупиниться, щоб досягти "помсти".
Нагадаємо, що Джо Байден та його попередник Дональд Трамп погодили умови дебатів, які відбудуться вже 27 червня. Кандидати погодилися виступати на одній сцені, а їхні місця будуть визначені підкиданням монети.
Мікрофони під час ефіру будуть вимкнені та по черзі вмикатимуться для кандидатів на час виступу. Опоненти не матимуть можливості скористатися заготовленими нотатками, в їхньому розпорядженні будуть ручка, блокнот і пляшка води. Під час дебатів аудиторія буде відсутня.

#трамп #обама #алірезазаде #голівуд #байден #дебати
Президент Азербайджану Ільхам Алієв підтвердив, що в середині липня Баку став місцем закритої зустрічі колишніх високопосадовців Німеччини та Росії, під час якої обговорювали можливі шляхи завершення війни проти України.
Литва заявила, що будь-які нові провокації з боку Росії можуть спричинити жорстку реакцію Північноатлантичного альянсу.
Російський правитель Володимир Путін останнім часом практично перестав залишати Кремль і значно обмежив особисті поїздки країною.
Рівень підтримки президента Росії Володимира Путіна опустився до найнижчої позначки з початку повномасштабної війни проти України.
Після більш ніж трьох років повномасштабної війни проти України Кремль може розглядати нові варіанти ескалації, зокрема обмежений напад на одну з країн Балтії.
У Сенаті США представили оновлену редакцію законопроєкту про масштабне посилення санкцій проти Росії, який ще за життя ініціював сенатор Ліндсі Грем разом із демократом Річардом Блюменталем.
Повномасштабна війна проти України кардинально змінила характер відносин між Росією та Китаєм, остаточно перетворивши Кремль на молодшого партнера Пекіна.
Президент США Дональд Трамп публічно прокоментував хвилю чуток, що поширилися після раптової смерті сенатора-республіканця Ліндсі Грема.
Американський сенатор Ліндсі Грем присвятив останні дні свого життя завершенню політичної місії, яку вважав однією з найважливіших у своїй кар'єрі, – посиленню міжнародного тиску на Росію та зміцненню підтримки України.
Європейські союзники України дедалі уважніше аналізують дії Кремля, оскільки низка останніх подій може свідчити про підготовку Росії до нової фази протистояння із Заходом.
Президент Азербайджану Ільхам Алієв підтвердив, що в середині липня Баку став місцем закритої зустрічі колишніх високопосадовців Німеччини та Росії, під час якої обговорювали можливі шляхи завершення війни проти України.
Литва заявила, що будь-які нові провокації з боку Росії можуть спричинити жорстку реакцію Північноатлантичного альянсу.
Російський правитель Володимир Путін останнім часом практично перестав залишати Кремль і значно обмежив особисті поїздки країною.
Рівень підтримки президента Росії Володимира Путіна опустився до найнижчої позначки з початку повномасштабної війни проти України.