Адвокати Яни Дугарь змінюють тактику захисту (Відео)

Автор:
111
последние новости в Украине останні новини в Україні

7 лютого захисники військового медика Яни Дугарь, яка підозрюється в причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета, подали до Офісу генерального прокурора клопотання про закриття кримінального провадження.

Клопотання подано на ім’я заступника генерального прокурора Віктора Чумака, бо, як зазначив адвокат Микола Ореховський, саме за його рішенням був продовжений час для перевірки доказів причетності Дугарь до справи Шеремета. 

Під час брифінгу біля входу до Генеральної прокуратури адвокати зазначили, що подають разом із клопотанням висновки психофізіологічної судової експертизи із застосуванням поліграфа. За їх даними, на питання "Чи здійснювала Дугарь Яна Сергіївна будь-яке стеження за місцем пересування журналіста Павла Шеремета?" Дугарь відповіла "ні", і поліграф на 99.6 % підтверджує правдивість цього свідчення. На питання "Чи обговорювала Дугарь Яна Сергіївна з Антоненком Андрієм Сергійовичем підготовку та вчинення вбивства журналіста Павла Шеремета?" відповідь "ні" була підтверджена детектором з результатом 99.9 %.

Як зазначили в розмові з ASPI адвокати, експертизу провело Українське бюро психофізіологічних досліджень та безпеки. Вона була здійснена на підставі закону про судову експертизу. Експерти були попереджені про кримінальну відповідальність в разі надання неправдивих результатів. 

Захисники також нагадали, що раніше п’ять свідків в суді під присягою та надавши відповідні документи підтвердили алібі Дугарь. 

"Призначивши цих невинних людей підозрюваними, вони почали спалювати процесуальні строки. І в той час, коли реальних підозрюваних вони не шукають, строки процесуального розслідування горять", – каже адвокат Віталій Коломієць.

Нагадаємо, 5 лютого Печерський районний суд продовжив Яні Дугарь запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту до 4 квітня.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Президент України Володимир Зеленський заявив, що поставив завдання здійснювати жорсткий контроль над тим, як розподіляються медичні засоби та обладнання призначені для боротьби з коронавірусом в регіонах. До контролю будуть залучені співробітники Служби безпеки України.  

3 квітня, 20:54
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про надання гуманітарної допомоги Італійській Республіці. В рамках допомоги, бригада українських медиків вирушить до Італії для допомоги в боротьбі з пандемією COVID-19 та обміну досвідом. 

 
3 квітня, 18:29
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова зажадала від керівників правоохоронних органів забезпечити реальну протидію злочинності у митній сфері та не займатися створенням видимості діяльності.

3 квітня, 18:10
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко прилетів у  Тернопільську область.

3 квітня, 17:07

В Антарктиді знайшли сліди тропічного лісу, який ріс у темряві

Автор:
12
последние новости в Украине останні новини в Україні

Вчені з Німеччини та Великобританії знайшли сліди тропічного лісу у зразку грунту з Антарктиди. Припускають, що територія була заліснена 90 мільйонів років тому.

Британські та німецькі дослідники знайшли на морському дні Південного полюсу зразки грунту, які можуть свідчити про те, що 90 мільйонів років тому там ріс тропічний ліс.  Про це пише The Guardian.

Зразок знайденого ґрунту датується ймовірно крейдяним періодом. Вважається, що він був найтеплішим за останні 140 мільйонів років, і рівень моря тоді був вище 170 метрів.

Вчені встановили за скам'янілостями, що раніше на місці льодовиків була болотиста екосистема хвойних дерев, яка нагадувала нинішні тропічні ліси Нової Зеландії. Не виключено, що там були і динозаври, хоча їх решток ще не знайшли.

Цікаво, що ліси Антарктиди щороку занурювалися у повну темряву приблизно на чотири місяці. Проте, це їм не шкодило, на відміну від сучасних лісів, яким для виживання потрібно сонце. Припускають, що древні тропіки живилися з іншого джерела енергії, наприклад, брали з атмосфери вуглекислий газ.

Відкриття дає підстави вважати, що температура тоді була вищою, ніж вважалося. Якщо це так, то рівень вуглекислого газу тоді був набагато вищим, ніж вважалося раніше, а це означає, що в регіоні не було льодовиків.

Раніше з'явилася інформація, що льодовик Пайн-Айленд в Антарктиді тріснув і може викликати Всесвітній потоп.

А у лютому українську антарктичну станцію "Академік Вернадський" засипало червоним снігом.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Технології»
последние новости в Украине останні новини в Україні Технології

На час карантину українським фермерам пропонують користуватися новітніми онлайн-технологіями моніторингу угідь. Це допоможе зайвий раз не наражатися на небезпеку захворіти коронавірусом.

4 квітня, 11:23
последние новости в Украине останні новини в Україні Технології

Виробники тютюну фінансують або самі займаються розробкою вакцин або виділяють гроші на медикаменти та обладнання для лікарів.

3 квітня, 16:01
последние новости в Украине останні новини в Україні Технології

Новітній український протикорабельний ракетний комплекс РК-360МЦ "Нептун", випробування якого пройшли на полігоні "Алібей" в Одеській області, вперше успішно вразив надводну ціль на відстані близько 100 км.

3 квітня, 15:49
последние новости в Украине останні новини в Україні Технології

У школі стартапів при університеті “Львівська політехніка”  волонтери почали робити захисні екрани для лікарів, які працюють з хворими на коронавірус.

2 квітня, 18:16