Порошенко повідомив про угоду з Макеєнко, під час якої придбав телеканал "Прямий"
П'ятий президент Петро Порошенко повідомив, що змушений був заплатити "мільйони", щоб врятувати від блокування телеканал "Прямий". За словами президента, до власника телеканалу Володимира Макеєнка готували санкції, та необхідно було "рятувати телеканал".
Про це Порошенко розповів в ефірі на телеканалі "Прямий" під час спілкування з ведучим Матвієм Ганапольським. Він підкреслив, що на угоду виділили "великі гроші".
Ефір за участю Петра Порошенка відбувся у четвер, 18 лютого, під час телемарафону "сьома річниця Революції Гідності". Він заявив, що шостий президент Володимир Зеленський і глава офісу президента Андрій Єрмак демонструють неможливість уживатися в Україні з деякими телеканалами. "Вони заважають їм жити", - зазначив Порошенко.
"Вчора я мав вечерю з однією з послів Великої сімки, і у мене розривався телефон, він став червоним. З усіх джерел Я отримав повідомлення - 19 числа проти пана Макеєнка будуть введені санкції, канал "прямий" буде закритий. Я отримав 18 повідомлень. Частина, з яких, я показав послу", – сказав Порошенко.
Порошенко повідомив, що за дві години до ефіру мав діалог з Володимиром Макеєнком, який попросив втрутитися, щоб врятувати телеканал. За словами Макеєнка, якого процитував п'ятий президент України, його провина полягає лише в тому, що він докладав максимум зусиль для того, щоб життєдіяльність телеканалу "Прямий" не припинялася. Однак тепер йому потрібна оперативна допомога.
"Дві години тому ми підписали угоду, я заплатив гроші, великі гроші, які могли піти на благодійність. І дві години тому в державному реєстрі КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК "Прямого" є "Prime Assets Capital", структура, яка на 100% належить Порошенку Петру Олексійовичу ", – повідомив Порошенко.
Раніше повідомлялося, що 7 листопада 2019 року телеканал "Прямий" назвав обшуки у Володимира Макеєнка тиском і наступом на свободу слова. Слідчий, який прийшов з обшуком у квартиру Володимира Макеєнка, відмовився повідомляти, який саме правоохоронний орган він представляє.
Нагадаємо також, що Нацрада України з питань телебачення і радіомовлення призначила телеканалу ZIK штраф у 341 тисячу гривень і має намір подати до суду, щоб анулювати його ліцензію. Регулятор звернеться до суду для анулювання ліцензії через те, що телеканал не надав свою сітку мовлення для перевірки.
Припинення війни в Україні Вашингтон розглядає насамперед як шлях до економічної стабільності та відновлення ринків. Мир має дозволити союзникам зменшити витрати на озброєння і зосередитися на торгівлі та співпраці.
Європа в багатьох питаннях є пасивною й очікує на рішення США, або ж роз'єднаною, тому що не може вирішити внутрішні суперечки й недомовленості.
Президент України Володимир Зеленський не зміг домовитися про післявоєнне відновлення та гарантії безпеки України на зустрічі з Дональдом Трампом і європейськими лідерами в Давосі.
Президент України Володимир Зеленський наголосив, що ініціатора війни Володимира Путіна досі не заарештували за скоєні злочини проти українського народу і України. Про це глава держави сказав під час виступу на Всесвітньому економічному форумі.
Президент України Володимир Зеленський наголосив, що ініціатору війни Володимиру Путіну вдалося зробити так, що Європа не наважилась конфіскувати російські заморожені активи та повністю їх використати на потреби захисту України.
Президент України Володимир Зеленський покритикував Захід за "згаслі" розмови про далекобійні ракети для України і недостатню протидію обходу санкцій проти РФ, наголосивши, що це "дешевше", ніж витрачатися на порятунок розбитої російськими ударами енергосистеми України.
У Давосі президент України Володимир Зеленський провів зустріч з американським колегою Дональдом Трампом, яку глава держави оцінив як "успішну". Насамперед він відзначив, що переговори дозволили Києву посилити українську систему ППО на тлі жорстоких російських атак.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що президент США Дональд Трамп дійсно здатний завершити російсько-українську війну, оскільки веде на рівних діалог з російським диктатором Володимиром Путіним.
Спільні українсько-американські документи про припинення війни, яку Росія веде проти України, майже готові. Про це президент Володимир Зеленський сказав під час виступу на Всесвітньому економічному форумі.
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна розглядатиме членство у Раді миру лише після завершення війни, адже нині не може сидіти за одним столом з Росією та Білоруссю. Про це глава держави сказав у спілкуванні зі ЗМІ на полях Всесвітнього економічного форуму у Давосі.
Припинення війни в Україні Вашингтон розглядає насамперед як шлях до економічної стабільності та відновлення ринків. Мир має дозволити союзникам зменшити витрати на озброєння і зосередитися на торгівлі та співпраці.
Європа в багатьох питаннях є пасивною й очікує на рішення США, або ж роз'єднаною, тому що не може вирішити внутрішні суперечки й недомовленості.
Президент України Володимир Зеленський не зміг домовитися про післявоєнне відновлення та гарантії безпеки України на зустрічі з Дональдом Трампом і європейськими лідерами в Давосі.
Президент України Володимир Зеленський наголосив, що ініціатора війни Володимира Путіна досі не заарештували за скоєні злочини проти українського народу і України. Про це глава держави сказав під час виступу на Всесвітньому економічному форумі.