Разумков: "Ми готові до діалогу, але не готові до компромісів з совістю"

Автор:
12
последние новости в Украине останні новини в Україні

Сьогодні, 26 жовтня, пресслужба Верховної Ради України призвела фрагменти діалогу глави українського парламенту Дмитра Разумкова з Генеральним секретарем Ради Європи Марією Пейчинович-Бурич.

У ході бесіди Дмитро Разумков висловив подяку пані Пейчинович-Бурич за висловлену позицію щодо дотримання прав людини, особливо – на тимчасово окупованих територіях.

"Фактично всі країни світу розуміють, що частина території, як на Донбасі, так і в Криму, – це українські території. Я розумію, що механізми повернення цих територій будуть відрізнятися, але і там, і там знаходиться найбільша цінність нашої держави – люди", – зазначив голова Верховної Ради.

Разом з тим Разумков зазначив, що для України залишається неприйнятним повернення російської делегації в Парламентській Асамблеї Ради Європи.

"Також ми не розуміємо ситуації з повноваженнями нашої делегації. Сподіваюся, це не стане прецедентом. Ми готові до діалогу, але не готові до компромісів з совістю, територіальною цілісністю і гідністю людей", – підкреслив він.

Дмитро Разумков у діалозі з Генсекретарем наголосив на готовності України працювати на користь Європи та Ради Європи.

Голова Парламенту також зазначив, що група "Балтік +" не прагне до деструктивної позиції в Раді Європи.

"Ми налаштовані відстоювати ті базові принципи й цінності, які були закладені при створенні цієї організації. Тому що принципи демократії та свободи, прав людини – ключові, як для Європи, так і для України", – підкреслив він.

Нагадаємо, 25 жовтня, на сайті Верховної Ради було розміщено відео виступу в Страсбурзі глави українського парламенту Дмитра Разумкова на Європейській конференції голів парламентів держав-членів Ради Європи.

Дмитро Разумков підкреслив у своєму виступі стурбованість з боку України ефективністю органів Ради Європи через скасування права накладати дієві санкції на держави, які є членами організації, які порушують свої зобов'язання, а також проводять системну та цілеспрямовану політику зневаги правами людини.

"Подвійні стандарти, на жаль іноді стають частиною буденного процесу прийняття рішень в Раді Європи, ставить під сумнів ціннісні орієнтири цієї організації", - заявив глава українського парламенту у своєму виступі в Страсбурзі.

последние новости в Украине останні новини в Україні
Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Росія погодилась на частину умов України в питанні врегулювання ситуації на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Зокрема, щодо обговорення сформованих списків осіб для наступного обміну полоненими.

17:15, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков висловився щодо потреби вносити зміни до мовного законодавства України. Він прокоментував позицію щодо цього у фракції “Слуга народу”.

17:15, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Віктор Ляшко висловився щодо виборів Київського міського голови. Він прокоментував свою можливу участь у них.

15:38, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Навесні 2020 року президент Росії Володимир Путін планував військове вторгнення в країни Балтії і чергове захоплення територій. Російському президенту завадила пандемія коронавірусу

15:11, Сьогодні

Солодченко розповів про зростання ефективністі роботи податкової міліції: цифри вражають

Автор:
2
последние новости в Украине останні новини в Україні

В.о.голови ДФС України Сергій Солодченко під час онлайн-зустрічі з представниками Асоціації платників податків України (АППУ) розповів про стійку динаміку до збільшення сум відшкодованих збитків у кримінальних провадженнях за статтею 212 Кримінального кодексу України. За словами Солодченка, рівень відшкодування завданих державі збитків збільшився з 420 мільйонів гривень у 2016 році до 1 мільярда 122 мільйонів гривень у 2019 році. Це не зважаючи на те, що за останні роки кількість відкритих ДФС кримінальних проваджень зменшилась орієнтовно з 2500 до 1400. 

2020 року за попередніми оцінками сума коштів, яка буде відшкодована згідно частини 4 статті 212 Кримінального кодексу України, перевищить мільярд гривень. Як приклад значного відшкодування завданих державі збитків Солодченко навів  результати одного з кримінальних проваджень, за яким один зі столичних забудовників сплатив цього року до бюджету 29 мільйонів гривень.

Раніше Сергій Солодченко повідомив, що протягом січня-березня за фактами вчинення посадовцями ДФС корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, органами досудового розслідування розпочато 45 кримінальних проваджень. Також ASPI news повідомляло, що співробітник ДФС постане перед судом за вимагання у бізнесмена 250 тис гривень.  

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

До чергового підвищення тарифів на холодну воду залишилося більше, ніж півроку, проте розмови про це серед місцевої влади міст України ходять вже зараз.

13:46, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Кабінет Міністрів України підготував програму стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Документ почали готувати одразу після початку карантину і працювали над ним понад 6 тижнів.

16:33, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Опитування, проведене Європейською Бізнес Асоціацією (ЄБА) серед учасників проєкту Unlimit Ukraine, що об'єднує мікро- і малих підприємців, показало, що тільки у 14% підприємців карантин не спровокував якісь зміни в бізнесі.

15:01, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Платіжки на електроенергію в Україні відтепер будуть розділені на дві складові: за саму електричну енергію і транспортування (так звана абонплата).

14:14, Вчора