«Доміно» сьогодні: бізнес, що надихає і допомагає Україні — Антон Шухнін
Постійна участь у волонтерських ініціативах для Антона та Анастасії Шухніних стала не просто життєвою позицією, а справою, що переросла у створення власної благодійної структури. Так народився Domino Foundation — фонд, який об’єднав зусилля заради підтримки внутрішньо переміщених осіб і Сил оборони України.
Команда Domino Foundation втілює соціальні проєкти, генерує нові ідеї та впроваджує їх у життя з надзвичайною ефективністю. Головна мотивація учасників — усвідомлення, що їхня праця допомагає українським військовим, захищає мирних громадян і наближає спільну перемогу.
Від бізнесу до відповідальності перед країною та людьми
Для Антона Шухніна підприємництво — це не лише про фінансовий результат. У першу чергу — це відповідальність перед країною, людьми та майбутнім поколінням. Його філософія проста: бізнес має не просто виживати у складних умовах, а стати рушійною силою, що зміцнює державу.
У Domino переконані, що саме праця, ініціатива та віра у власні сили формують економічну стійкість країни. Тому кожен новий проєкт компанії спрямований не лише на розвиток бренду, а й на створення можливостей для інших — від допомоги переселенцям до підтримки Збройних сил.
Новий етап розвитку
Невдовзі у Києві відкриється новий простір Domino — сучасний, технологічний і натхненний приклад того, як український бізнес може адаптуватися до викликів часу. Це не просто розширення мережі — це символ внутрішньої сили, єдності та віри у відродження України.
Domino сьогодні — це спільнота людей, які поєднують професіоналізм і волонтерство, бізнес і благодійність, мету і серце. І саме завдяки таким ініціативам Україна впевнено рухається вперед — до перемоги, розвитку й нового майбутнього.

#domino #dominofoundation #antonshukhnin #анастасіяшухніна #соціальнийбізнес #волонтерство #підтримказсу #відновленняукраїни #українськийбізнес #українапереможе
Спецпідрозділ Головного управління розвідки МО України «Артан» здійснив серію результативних наступальних дій на Запорізькому напрямку, повернувши контроль над ключовими позиціями поблизу Степногірська.
У четверті роковини з дня загибелі бійців батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Полтава» Олександра Білаша та Володимира Володіна в Полтаві відбулися заходи з ушанування їхньої пам’яті.
Віцепрезидент Асоціації спортивної боротьби м. Києва Михайло Бугай в інтерв’ю АСПІ заявив, що підтримка дитячого спорту під час війни є питанням національної безпеки, а українські чемпіони з боротьби мають бути прикладом і отримувати системну державну підтримку.
25 лютого 2026 року в Полтаві відбувся круглий стіл у форматі відкритого діалогу, присвячений об’єднанню зусиль для вирішення актуальних питань підтримки ветеранів і ветеранок та членів їхніх родин. Ініціатором зустрічі став начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов.
У четверті роковини від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Полтаві відбулися заходи з нагоди Національного дня молитви. До спільної молитви долучилися керівництво області, правоохоронці, військовослужбовці, родини загиблих захисників і захисниць, представники освіти, культури, громадських організацій та духовенства.
Голова Національної поліції України Іван Вигівський повідомив про ухвалення Верховною Радою України законопроєкту № 14194, ініційованого Кабінетом Міністрів України, який передбачає внесення змін до статті 50 Закону України «Про Національну поліцію» щодо окремих питань перевірки кандидатів на службу.
Війна змінює не лише кордони — вона змінює свідомість. Сьогодні український спорт уже давно вийшов за межі арен, килимів і стадіонів. Він став частиною національного спротиву.
Коли країна воює, кожен фронт має значення. Є фронт бойовий. Є інформаційний. Є економічний. Але є ще один — не менш важливий — фронт формування сили нації. І цей фронт проходить через спортивні зали, борцівські килими та дитячо-юнацькі школи.
Сьогодні, 24 лютого 2026 року — чотири роки з початку повномасштабної війни проти України. У роковини вторгнення в Києві близько 7 000 учасників зібралися в межах Національного дня молитви за Україну. Ініціатором та активним учасником заходу стала ГО «Тінь», яка об’єднала представників своїх осередків з різних регіонів держави, їхні родини та небайдужих громадян.
Спецпідрозділ Головного управління розвідки МО України «Артан» здійснив серію результативних наступальних дій на Запорізькому напрямку, повернувши контроль над ключовими позиціями поблизу Степногірська.
У четверті роковини з дня загибелі бійців батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Полтава» Олександра Білаша та Володимира Володіна в Полтаві відбулися заходи з ушанування їхньої пам’яті.
Віцепрезидент Асоціації спортивної боротьби м. Києва Михайло Бугай в інтерв’ю АСПІ заявив, що підтримка дитячого спорту під час війни є питанням національної безпеки, а українські чемпіони з боротьби мають бути прикладом і отримувати системну державну підтримку.