Київська влада пояснила, що потрібно мати у "тривожній валізі" на випадок нападу РФ
На випадок повномасштабного вторгнення Росії громадянам варто тримати під рукою набір речей першої необхідності, так звану "тривожну валізу". Також бажано, щоб люди мали уяву про першу медичну допомогу.
Мешканці столиці повинні мати готовий набір речей першої необхідності на випадок "екстраординарних подій". Про це розповів колишній голова поліції Києва, заступник голови КМДА, пише "Главком".
За словами Крищенка, у "тривожну валізу" повинні входити документи, медикаменти, зручний сезонний одяг та запас продуктів на дві доби - консерви чи армійські сухі пайки. Також бажано, наголосив "безпековий" заступник Кличка, щоб українці могли надати першу медичну допомогу. "Курси проходити не обов'язково, багато роликів на цю тему є в інтернеті", — розповів він, додавши, що у разі агресії РФ, у Києві почують сирени, на радіо звучатимуть оголошення, а на телефони надходитимуть відповідні повідомлення. "Ми доводимо до людей, що в разі чого кожен не буде сам за себе, коли "спасіння потопаючих – справа рук самих потопаючих". Влада буде вживати всіх заходів", - запевнив Крищенко.
Нагадаємо, міський голова Києва Віталій Кличко провів нараду із заступниками голови КМДА, керівниками Департаменту муніципальної безпеки, бригади територіальної оборони, прокуратури та СБУ Києва, представниками Головного командування Збройних сил України, поліції столиці. Під час зустрічі було обговорено дії міських служб за різних варіантів розвитку ситуації. ASPI news інформувало, що у Києві на випадок виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного характеру, соціальних потрясінь або ж воєнних дій створено фонд захисних споруд цивільного захисту. Наразі він налічує майже 5 тисяч укриттів.
На Полтавщині вшанували тих, чий подвиг назавжди став символом мужності та самопожертви.
Сьогодні Україна вшановує тих, хто щодня тримає найважчий рубіж цієї війни – воїнів Сухопутних військ Збройних Сил України.
Президент Володимир Зеленський прийняв Вифлеємський вогонь миру від скаутських організацій України, далі вогонь передадуть захисникам і захисницям, у лікарні, школи, церкви та рятувальникам. Про це глава держави повідомив у Telegram.
Сьогоднішній інцидент на Львівщині, де безпілотник влучив у приватний будинок, знову підкреслив необхідність негайного оновлення нормативної бази у сфері використання БпЛА. Про це заявив Голова Національної поліції України Іван Вигівський, коментуючи подію та подальші дії правоохоронців.
На фронті, особливо під час штурмових операцій, немає ідеальних умов. Тут вирішальними стають секунди, холодна голова та здатність діяти без сумнівів. Саме про такий епізод розповів боєць спецпідрозділу ГУР МО України «Артан» із позивним «Вітамін».
На Полтавщині відзначили правоохоронців, які демонструють високу професійну стійкість, мужність і відданість службі в умовах воєнного стану. Начальник поліції Полтавщини, генерал поліції третього рангу Євген Рогачов нагородив співробітників, які особливо відзначилися під час виконання бойових завдань та службових обов’язків.
«Думки в перші дні вторгнення були прості: тупо всіх цих виродків вбити. Була злість на ворога. І піднесений стан, коли ми бачили, як усі згуртувалися, як країна об’єдналася. І ми одразу розуміли, що цю війну не програємо. І зараз, в принципі, нічого не змінилося: будемо битися за свій дім до перемоги», — каже командир спецпідрозділу ГУР МО України «Артан» із позивним «Титан».
У Києві, на базі МАУП у залі боротьби, що носить ім’я олімпійського чемпіона Ельбруса Тедеєва, відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби його імені. Подія набула особливого змісту завдяки присутності бійців елітного спецпідрозділу ГУР МО України «Артан Х».
В Україні необхідно посилити мобілізацію та рекрутинг у відповідь на наступ російської окупаційної армії. Про це написав головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у Telegram.
На Полтавщині відбулося особливе святкування Дня Святого Миколая — свята, яке приносить світло навіть у найважчі часи. Поліцейські області відвідали родини загиблих та зниклих безвісти колег, щоб подарувати дітям Героїв частинку радості та нагадати: їхніх батьків пам’ятають, шанують і ніколи не забудуть.
На Полтавщині вшанували тих, чий подвиг назавжди став символом мужності та самопожертви.
Сьогодні Україна вшановує тих, хто щодня тримає найважчий рубіж цієї війни – воїнів Сухопутних військ Збройних Сил України.
Президент Володимир Зеленський прийняв Вифлеємський вогонь миру від скаутських організацій України, далі вогонь передадуть захисникам і захисницям, у лікарні, школи, церкви та рятувальникам. Про це глава держави повідомив у Telegram.
Сьогоднішній інцидент на Львівщині, де безпілотник влучив у приватний будинок, знову підкреслив необхідність негайного оновлення нормативної бази у сфері використання БпЛА. Про це заявив Голова Національної поліції України Іван Вигівський, коментуючи подію та подальші дії правоохоронців.