На Миколаєвщині пройшли масштабні навчання поліцейського спецназу
В рамках проведених навчань поліцейські відпрацювали стратегію оперативного реагування та тактику спільних дій підрозділів під час введення спеціальних операцій «Сирена», «Заручник» та «Грім».
Сьогодні, 30 грудня 2019 року, рамках проведених навчань поліцейські відпрацювали стратегію оперативного реагування на повідомлення про особливо тяжкий злочин та тактику спільних дій усіх підрозділів під час введення в дію спеціальних поліцейських операцій «Сирена», «Заручник» та «Грім». Про це повідомила пресслужба Національної поліції України.
Згідно із повідомленням, до проведення масштабних навчань були задіяні більше півтисячі поліцейських: бійці всіх спецпідрозділів («КОРД», роти поліції особливого призначення, батальйону «Миколаїв»), співробітники Головного управління, відділів поліції в районах, патрульні поліцейські, у т.ч. ТОРівці, вибухотехніки, кінологи зі службовими собаками, конвоїри, слідчі, оперативники, криміналісти, поліцейські охорони, а також нацгвардійці, рятувальники та медики. Особовий склад Миколаївського главку був піднятий по тривозі. Розгорнута діяльність Ситуаційного центру. Всі працювали в умовах, наближених до реальних, спільно та злагоджено.
«За легендою, близько 10 години ранку на спецлінію 102 надійшло повідомлення про те, що у Миколаєві група озброєних злочинців у масках просто на вулиці викрали дружину бізнесмена, розстрілявши її охоронця. Далі за сценарієм, утримуючи жінку в заручниках, нападники забарикадувались у покинутому приміщенні та вимагали від її чоловіка чималі грошові кошти. Вже за декілька годин з моменту викрадення оперативники встановили місцеперебування злочинців та потерпілої. У цей час вже були перекриті можливі шляхи втечі зловмисників, заблоковані виїзди з області, а приміщення, у якому утримувалась заручниця, оточене. Маючи достатньо інформації, бійці «КОРД» розпочали штурм. Злочинці вчинили збройний опір, проте за лічені хвилини були знешкоджені – один затриманий та один ліквідований. Заручниця була звільнена», – зазначено у повідомленні.
У пресслужбі додали, що у підсумку навчань керівництву поліції належить вивчити та проаналізувати дії кожної групи правоохоронців та кожного поліцейського окремо, аби у реальному житті не допустити жодних помилок.
Нагадаємо, 20 грудня правоохоронці закрили більше п’яти тисяч нелегальних гральних закладів.
Раніше, поліція Херсонщини затримала розшукуваного Інтерполом «злодія в законі».
Омбудсман Дмитро Лубінець заявив, що у Силах безпеки та оборони України офіційно перебуває понад 1,2 млн людей, однак держава, на його думку, має детально проаналізувати цей людський ресурс.
Україна входить у новий опалювальний сезон із серйозною проблемою у сфері протиповітряної оборони — запаси ракет-перехоплювачів для систем Patriot виснажуються, а світове виробництво не дозволяє швидко компенсувати потреби.
Президент Володимир Зеленський доручив уряду та Верховній Раді підготувати закон, який має визначити статус національних святинь України та встановити додаткові механізми їхнього захисту.
Російські удари по Україні у липні призвели до найвищої кількості цивільних жертв за один місяць із весни 2022 року.
Німецька влада посилює вимоги до окремої категорії громадян України, які звертаються за тимчасовим захистом після прибуття до країни.
Центральна виборча комісія України офіційно визнала нелегітимною підготовку та проведення російських «виборів» до Держдуми на тимчасово окупованих територіях України.
Прах полковника армії Української Народної Республіки та першого очільника Організації українських націоналістів Євгена Коновальця доставили в Україну.
Президент Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Івано-Франківської області зустрівся з військовими, ветеранами та людьми з інвалідністю, які беруть участь у спортивних змаганнях «Воля до життя».
Демобілізація українських військовослужбовців залежатиме не лише від політичних рішень, а передусім від того, чи зможуть Сили оборони одночасно зберегти боєздатність, забезпечити ротації та компенсувати відтік досвідчених бійців.
Команда нового головнокомандувача ЗСУ Михайла Драпатого оперативно почала опрацьовувати рекомендації Офісу омбудсмана щодо зміни підходів до мобілізації.
Омбудсман Дмитро Лубінець заявив, що у Силах безпеки та оборони України офіційно перебуває понад 1,2 млн людей, однак держава, на його думку, має детально проаналізувати цей людський ресурс.
Україна входить у новий опалювальний сезон із серйозною проблемою у сфері протиповітряної оборони — запаси ракет-перехоплювачів для систем Patriot виснажуються, а світове виробництво не дозволяє швидко компенсувати потреби.
Президент Володимир Зеленський доручив уряду та Верховній Раді підготувати закон, який має визначити статус національних святинь України та встановити додаткові механізми їхнього захисту.
Російські удари по Україні у липні призвели до найвищої кількості цивільних жертв за один місяць із весни 2022 року.