В Росії назвали ймовірного вбивцю телеведучого Владислава Лістьєва

Автор:
62
последние новости в Украине останні новини в Україні

Друзі журналіста Владислава Лістьєва, якого вбили 25 років тому, назвали ім'я ймовірного вбивці під час зйомок документального фільму.

Викриття відбулося на початку фільму "Лістьєв. Новий погляд ", передає сервіс "Кинопоиск ". Режисер Родіон Чепель попросив всіх героїв анонімно написати записку з ім'ям підозрюваного. У сцені після титрів він розкрив коробку з записками й зачитав всі версії.

Кілька людей назвали ім'я сенатора Курганської області Сергія Лісовського, який раніше працював з Лістьєвим. Також часто зустрічалося ім'я олігарха Бориса Березовського. Також прозвучали версії "помста на особистому ґрунті", "техцентр Останкіно", "обдурений чоловік" і інші. Двоє людей залишили записки порожніми.

Героями фільму стали журналісти Олександр Любимов, Леонід Парфьонов, Едуард Сагалаєв і Олександр Політковський. Також у фільмі взяли участь телеведучий Леонід Якубович, колишній головний редактор "Комерсанта" Михайло Михайлин і інші.

Прем'єра нового двосерійного документального фільму про Лістьєва відбулася 26 лютого на сервісі "КиноПоиск HD".

Раніше в ASPI повідомлялося про смерть експрезидента Єгипту Хосні Мубарака.

Також Служба зовнішньої розвідки України з нагоди 100-річчя заснування Української Народної Республіки вперше відкрила доступ до документів про смерть Симона Петлюри.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Суспільство»
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Закон, підписаний президентом Володимиром Зеленським через карантинний режим, заборонив нараховувати штрафи за кредити через прострочення. Національний банк України ухвалив рішення про таке - всі українські банки зобов'язані ввести нові правила щодо повернення кредитів для своїх клієнтів.

17:12, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

В українському законодавстві немає чіткого визначення поняття "громадське місце", застерігає експерт.  

16:15, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

Обмеження, які КМДА ввела з 6 квітня, забороняють городянам виходити на вулицю без засобів захисту і документів до 24 квітня. Столична влада побоюються другої хвилі зараження COVID-19 під час Великодніх свят.

15:47, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Суспільство

З Туреччини до України поромом "Карасу – Чорноморськ" прибули 35 наших українськіх громадян.

15:44, Сьогодні

Вплив пандемії COVID 19 на ринок зерна вдвічі менший, ніж криза 2008-2009 років

Автор:
4
последние новости в Украине останні новини в Україні

Попри те, що попит на зерно в харчовій промисловості знизився, борошно та інші продукти на основі зерна швидко зникають з продуктових полиць по всьому світу, оскільки споживачі запасаються недорогими продуктами на випадок, якщо пандемія триватиме довго. Як результат, загальний попит на пшеницю зріс протягом кількох перших тижнів пандемії. В той час, як криза 2008-2009 років вдвічі більше обвалила ринок за такий же термін.

Про це повідомляє agronews.ua в понеділок, 6 квітня.

Повідомляється, що за даними фахівців, пандемія коронавірусу COVID 19 нанесла глобальній зерновій кон'юктурі вдвічі менше шкоди, ніж економічна криза десятирічної давності.

"Поки ще зарано точно визначати, як пандемія вплине на галузі зернової, борошномельної та кормової промисловості. Під час останньої світової економічної рецесії у 2008-2009 роках ціни на кукурудзу та сою впали майже на 50% протягом перших чотирьох тижнів кризи", – розповідає Арвін Донлі, редактор журналу World Grain.

За його словами, зниження цін на сою та кукурудзу після початку цієї кризи становило близько 15%, але з нижчої вихідної точки. Тобто, темпи падіння цін у 2020 році поки що вдвічі нижчі за попередню кризу.

"Що стосується світової індустрії кормів для тварин, то вона все ще одужує після спалаху африканської чуми свиней, яка вплинула на поголів’я свиней на більшій частині Азії та Європи у 2019 році. Спад у галузі може тривати й далі, оскільки попит на м’ясо зазвичай знижується під час сильних економічних криз", – резюмував Донлі.

Нагадаємо, обсяг експорту зернових культур з України з початку 2019/20 маркетингового року за даними на 1 квітня перевищив 46 млн т. Це на 8,45 млн т вище за показник минулого року. Україна експортувала пшениці 17,87 млн   т, це на 4,4 млн т або 339% вище торішнього обсягу. Поставки ячменю також істотно зросли - на 4,35 млн т, приріст 30%. Експорт жита впав до 5 тис. т проти торішніх 88,2 тис. т. Експорт кукурудзи склав 23,3 млн т, приріст 15%. Експорт українського борошна також збільшився на 32,7% і досяг 274,6 тис. т.

Також повідомлялось, що обвал на світовому фінансовому ринку позначився і на світових агропромислових компаніях, на яких зараз фіксують колосальні збитки. Акції Glencore і Bunge в порівнянні з осінню 2019 року обвалилися майже у два рази. При цьому зернові не демонструють такого зниження в ціні, як нафта. Світові агропромислові компанії зараз фіксують колосальні збитки. Акції українських агрохолдингів також впали. З минулого року "Кернел" втратив більше ніж 30%. Проте, середній український фермер виявився краще підготовленим до кризи у світовій економіці, оскільки він адаптований до коливань економічної ситуації в Україні впродовж тривалого часу. Фермери не мають зобов'язань перед трейдерами. Все що йому потрібно - це купити паливо, видати заробітну плату, продати частину продукції, і "сидіти на зерні". Тому обвали на фондових ринках не позначаються на фермерах так само болісно, як на найбільших трейдерах. За оцінками Центру логістики і транспортної інфраструктури, в Україні на елеваторах ще залишається 6 млн тонн кукурудзи, 1,5 млн тонн пшениці, 6 млн тонн соняшнику.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Ряд мереж АЗС в Україні з 3 по 6 квітня знизили ціни на автомобільний газ на 10-50 копійок за літр.

15:34, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

У компанії Wizz Air заявили, що ліквідність компанії дозволить їм перебувати в режимі стенд-бай не менше 18 місяців. Про це стало відомо з інтерв'ю Bloomberg глави лоукоста Йожеф Вараді, пише Аvianews.com.

08:33, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Власники теплиць в Україні опинилися на межі банкрутства. Через карантин їхня продукція тоннами псується.

12:37, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Уряд розробляє програми підтримки безробітних, людей похилого віку, самотніх мам та дітей без батьків. Обіцяють результати наступного тижня.

4 квітня, 18:22