У США вчені заявили про неможливість повного вилікування від онкозахворювань

Автор:
237
последние новости в Украине останні новини в Україні

У США доцент кафедри медичної хімії і молекулярної фармакології Університету Пердью Майкл Вендт (Michael Wendt) заявив про неможливе знищення у людини всіх ракових клітин.

Вчений-фармаколог вважає, що основним напрям в лікуванні онкозахворювань є блокування розвитку метастазів. Новий підхід, званий lock-'n'-block, був успішно протестований на тваринах моделях. Про це повідомляється в прес-релізі на MedicalXpress.

Лікарський препарат фостаматиніб, який використовували в експерементах на мишах, продемонстрував опір появі вторинних пухлинних вогнищ.

Даний препарат інгібує специфічний білок-тирозинкіназу SYK, що міститься в метастазуючих клітинах. Ці клітини, що переміщаються з первинної пухлини і потрапляють в інші частини тіла, проходять через стадію латентності, що триває багато років, і демонструють високу стійкість до терапії.

Дослідники модифікували злоякісні клітини молочної залози таким чином, щоб вони виробляли биолюминесцентный білок люциферазу, після чого впровадили в організм гризунів у віці чотирьох тижнів.

Коли пухлина досягала обсягу 200 кубічних міліметрів, її видаляли хірургічним шляхом, після чого тварин лікували фостаматинібом. Люцифераза дозволяла вченим відстежувати поширення і активність метастазуючих клітин. Виявилося, що фостаматиніб запобігав їх активації і перешкоджав метастазуванню.

За словами вчених, рак молочної залози зараз розглядається як хронічне захворювання, а не виліковне. Навіть незважаючи на успішне позбавлення від первинної пухлини, через 10-20 років можуть виникнути вторинні пухлинні вогнища.

Раніше повідомлялося, що втамування спраги енергетиками, нефільтрованою водою з-під крана і солодкими напоями шкодить вашому здоров'ю. Про це повідомила виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун в Facebook.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Здоров'я»
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Результат ПЛР-аналізу надійшов уже після смерті чоловіка.

17:31, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

У Миколаєві провели "спецоперацію" з виявлення коронавірусу. Інфікованих не виявили.

17:09, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Такі дані надійшли з Південної Кореї, в якій медики виявили пацієнтів, що вилікувалися від Sars-Cov-2, з повторно позитивним тестом. Чи не говорить це про те, що вірус навіть після завершення циклу активації в організмі залишається там ще на якийсь час?

14:59, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Здоров'я

Нова онлайн-мапа від Мінцифри розповідає про недотримання правил самоізоляції людьми, які повернулися із-за кордону. Її будуть використовувати в РНБО.

13:50, Сьогодні

КМДА: Поширені в мережі списки адрес хворих на COVID-19 киян – фейк

Автор:
2
последние новости в Украине останні новини в Україні

Розповсюджена в інтернеті інформація про жителів Києва, які хворіють на COVID-19, в тому числі, списки адрес їх проживання, не відповідає дійсності.

За зверненням міської влади правоохоронні органи перевіряють можливі джерела розповсюдження фейкових списків адрес хворих на COVID-19 киян. Про це заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник у Facebook в четвер, 9 квітня.

"У мережі час від часу поширюється неправдива інформація про киян, які захворіли на коронавірус. Зокрема, нещодавно з’явилися списки адрес, де начебто живуть люди з підтвердженим діагнозом COVID-19. Зазначу, ця інформація не відповідає дійсності", – написав він.

Поворозник повідомив, що за зверненням міської влади правоохоронні органи перевіряють можливі джерела її розповсюдження. За його словами, у місті працює Моніторинговий центр з протидії поширення COVID-19, фахівці якого співпрацюють з групами ризику, зараз це понад 40 тисяч киян.

"Завдання центру – максимально попередити розповсюдження захворювання. Підкреслюю, уся інформація про киян, які перебувають у базі Моніторингового центру, захищена і не потрапить у відкритий доступ. Закликаю не поширювати недостовірну інформацію. Усі дані щодо захворюваності на коронавірус, обмежувальні заходи, введені міською владою для протидії поширенню захворювання, розміщено на офіційному сайті КМДА. В нинішніх умовах ми маємо об'єднати зусилля у боротьбі з захворюванням, а не поширювати фейки", – наголосив Поворозник. 

Раніше в деяких ЗМІ з'явилася інформація зі списками адрес будинків, де нібито проживають особи, у яких був діагностований COVID-19.

Нагадаємо, заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Микола Поворозник роз'яснив механізм отримання спеціальних перепусток на громадський транспорт під час карантину в Києві.

Також повідомлялось, що київська міська влада посилює контроль за дотриманням обмежувальних заходів для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

 
Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Київ»
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

Обробка є санітарною, покликана знищити кліщів та гризунів. Заходи стосуються об'єктів біля води. 

18:33, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

У КП розповіли, чим займаються, поки в метро немає людей. Деякі станції буде не впізнати.

14:51, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

Лише за останню добу пожежники загасили 37 загорянь.

17:40, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Київ

Витрати за перебування безхатченків у Будинку соціального захисту під час карантину взяло на себе місто. У закладі знаходиться близько 100 осіб.

16:19, Вчора