У Пентагоні розглядають можливість перенести зустріч у форматі Рамштайн, що має має відбутися у Німеччині у суботу, 12 жовтня, на інший день. Про це заявила речниця Пентагону Сабріна Сінгх.
Ситуація в Україні відрізняється від ситуації в Ізраїлі, де союзники допомогали відбивати повітряну атаку. Про це на брифінгу сказала заступниця речника Пентагону Сабріна Сінгх.
США надають Україні пакет допомоги у розмірі 2,4 млрд доларів через Ініціативу сприяння безпеці України (USAI). Про це повідомила пресслужба Пентагону.
Цього тижня Україна вперше втратила один із західних винищувачів F-16. Заступниця прессекретаря Пентагону Сабріна Сінгх заявила, що Штати не беруть участь у розслідуванні інциденту.
Українці можуть використовувати допомогу США для захисту від транскордонних атак, тобто для контрудару. Про це заявив під час брифінгу заявив спікер Пентагону Пет Райдер.
Сполучені Штати Америки надали Україні дозвіл на використання американської зброї під час операції в Курській області РФ. Відповідну заяву зробила заступниця офіційного представника Пентагону Сабріна Сінгх під час брифінгу.
Сполучені Штати Америки бачили ознаки того, що Росія перекинула невелику кількість своїх військових сил до Курської області, щоб відповісти на український наступ.
Пентагон продовжує обговорювати з Києвом цілі ЗСУ у Курській області. Про це на брифінгу у вівторок, 20 серпня, повідомив речник Пентагону США Патрік Райдер.
Сполучені Штати Америки продовжують обговорювати з українським керівництвом цілі України в Курській області.
Українська влада заздалегідь не попереджала адміністрацію Сполучених Штатів Америки про атаку ЗСУ на Курську область РФ. Про це заявив прес-секретар Пентагона Патрік Райдер.
У Сполучених Штатах Америки не вважають, що події у Курській області країни-агресора Росії можуть стати ескалацією війни. Україна робить те, що потрібно для досягнення успіху на полі бою.
Очільник Пентагону Ллойд Остін заявив, що Сполучені Штати стурбовані просуванням російських окупаційних військ в Україні. Він також похвалив Україну за успішну мобілізацію.
Українська армія зможе експлуатувати літаки F-16 у межах своєї суверенної території, зокрема для ударів по об'єктах окупанів на тимчасово окупованих територіях. Ситуація з ударами цими літаками по Росії є складнішою.
У Сполучених Штатах Америки пояснили, що не дали ЗСУ дозволу бити американськими ракетами ATACMS углиб території Росії через побоювання, що війна може "вийти за межі України". Вашингтон не хоче бачити "ненавмисних наслідків", які можуть спричинити такі удари.
Нещодавно міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що винищувачі F-16 вже на шляху до України. Цей літак має неймовірні можливості, заявив речник Пентагону Пет Райдер.
Позиція США щодо застосування українською армією американської зброї по території Росії поки що залишається незмінною, але це не стосується російських військових об'єктів у тимчасово окупованому Криму.
У Пентагоні заявили, що в разі відправлення солдатів КНДР на війну в Україну вони перетворяться на "гарматне м’ясо". Генерал-майор Пет Райдер запевнив, що США стежитимуть за ситуацією.
Якщо Росія стурбована втратами серед своїх сил, то вона має негайно припинити війну, яку почала і продовжує вести в Україні. Таке заявив генерал Пет Райдер, повідомляє сайт міністерства оборони США.
Українські військові самостійно ухвалюють рішення щодо ударів по російських загарбникам.
Речник Міністерства оборони США Патрик Райдер заявив, що постачання американської допомоги дало змогу сповільнити просування російських окупантів на Харківщині.