Російсько-чеченський слід у спробі вбивства добровольців АТО

Автор:
732
последние новости в Украине останні новини в Україні

Нападник представився журналістом французького видання "Le Monde" і призначив зустріч Окуєвій і Осмаєву. Під час зустрічі він почав стріляти в Осмаєва. У відповідь Окуєва зробила чотири постріли у нападника.

"На Подолі в Києві відбулося зухвалий і підступний замах на патріотів України, учасників АТО, добровольців, які в 2014 році захищали на фронті країну в рядах батальйону поліції "Київ-2", Адама Осмаєва і Аміну Окуеву: нападник під виглядом іноземного журналіста втерся в довіру, нібито хотів взяти інтерв'ю, наблизився до них, відкрив вогонь з пістолета, поранив Адама. Його дружина, з метою самозахисту і відбиття нападу, відкрила вогонь і важко поранила кілера. Зараз обидва з важкими вогнепальними пораненнями в лікарні. На місці події працює поліція. Розпочато слідство», – заявив Глава департаменту комунікації МВС Артем Шевченко.

На даний момент, лікарі кажуть, що в Адама стабільно-важке становище. Кілер - теж живий.

Ідентифікувати нападника, який намагався вбити чеченських добровольців Осмаєва і Окуеву в Києві, вдалося досить швидко. Як виявилося, це досить відома людина, і інформація про нього є у відкритих джерелах.

1212

Громадянин України Олександр Дакар насправді виявився росіянином на ім'я Артур Денісултанов-Курмакаев. У російських ЗМІ про нього писали ще в 2009 році.

І звичайно ж Курмакаев виявився пов'язаний з Кадировим. У 2008 році він був затриманий в Австрії за те, що погрожував особистого ворога Кадирова - Умару Ісраїлову. На допиті Курмакаев зізнався, що Кадиров замовив йому вбивство Ісраїлова і попросив політичного притулку в Австрії. Але притулку йому не дали і екстрадували в Росію. Про це є допис у іноземних ЗМІ.

«На допиті Курмакаев розповів про декого зі списку ворогів Кадирова, де є 300 кандидатів на відстріл». Для вбивства цих 300 осіб та інших створений спеціальний відділ, який контролює безпосередньо президент». Він також пояснив, що 50 чоловік з цих 300 живуть в Австрії і їм загрожує небезпека. За словами Денісултанова-Курмакаева, він нібито теж виконував волю Кадирова. Йому слід було переконати Ісраїлова повернутися до Чечні, а після відмови надійшов наказ убити відступника.

Провівши власне розслідування смерті Ісраїлова New York Times з посиланням на офіційні свідчення Курмакаева пише, що влітку 2008 року він незаконно проник до Європи за завданням високопоставленого чиновника з оточення Кадирова для того, щоб змусити Умара Ісраїлова відкликати свою скаргу з Страсбурга (або викрасти, або, якщо перші два варіанти не спрацьовують, вбити його).

З тих же показань: запропонована йому «премія» за повернення Ісраїлова в Росію, включаючи, якщо треба, викрадення або, якщо не вийде, вбивство, становила 100 тисяч доларів США.

2221

Судячи з усього, викладаючи ці сенсаційні подробиці, Артур Курмакаев розраховував на взаємність. Він хотів притулку в Австрії, проте, як каже речник МВС, не зміг обгрунтувати причини свого прохання. В результаті Артур забрав заяву з проханням про притулок. Довести загрози, очевидно, теж не вдалося. Тому що його просто депортували без права в'їзду в ЄС. Єдиним місцем, куди могли вислати Дінго, як ви здогадуєтеся, є Москва»

Незабаром після цього Умар Ісраїлов, який переховувався від Кадирова в Австрії, був застрелений у Відні.

Ну що ж, тут все зрозуміло. Тепер залишилося тільки з'ясувати, як Курмукаєв, який був раніше засудженим в РФ, має в Росії багату кримінальну біографію, отримав українське громадянство і регулярно перетинав кордон. Кілер Кадирова, фотографії якого висять в інтернеті понад 10 років, весь цей час спокійно пересувається по Україні в розпал війни. Краса!

Звичайно ж, це грандіозний провал українських спецслужб. Якщо такі персонажі вільно себе почувають, то що вже говорити про інших, менш засвічених. Після такої ганьби глава СБУ повинен подавати у відставку.

Чеченські добровольці дивом залишилися живі просто тому, що не покладалися ні на кого і самі змогли себе захистити. І завдяки їм у України тепер є ще одне підтвердження того, що керівництво Росії займається організацією замовних вбивств на території України.

Все главные новости с доставкой в Ваш мессенджер Телеграм
2

Изучив декларации украинских губернаторов, становится известно, что некоторые из них имеют не больше денег, чем обычные украинцы, а вот их жены - дело другое. Весь семейный бизнес держится именно на них, чтобы их мужчины смогли исправно выполнять свои государственные обязанности.

15 мая 2019

Из года в год депутаты продолжают богатеть, а их многомиллионные состояния уже никого не удивляют. Мы составили рейтинг из десяти народных депутатов, которые задекларировали самые большие состояния за 2018 год.

6 мая 2019

Их заявления на выделение земельных участков странным образом исчезают, свободной земли для них якобы нет, а та, которая есть, может быть в заболоченной местности. Процессы оформления земли участниками боевых действий длятся по несколько лет и зачастую развитие событий приобретает неожиданных оборотов. На одно из таких дел обратили внимание журналисты АСПИ. 

1 февраля 2019

Одесская таможня ГФС не успела оправиться от митингов и разборок из-за давления на экспортеров, как появился очередной скандал - новые схемы заместителя главы Одесской таможни ГФС Владимира Передерия привлекли внимание правозащитников и журналистов.  

29 января 2019

За последние 4 года Одесская область стала пляжной меккой для украинцев. Лучшим местом отдыха считают побережья от Каролино-Бугаза до Затоки. Но уже скоро эти пляжи могут существенно изменить свой облик, как и право собственности. Жители собственными силами пытаются бороться с незаконным захватом общественных земель. Устраивают акции протеста, перекрывают дороги, железнодорожную колею. А тем временем чиновники продолжают проворачивать свои преступные схемы. О том как забирают пляжи у людей - в расследовании журналистов АСПИ.

17 октября 2018

Украина стоит на пороге большой приватизации. Уже выбраны советники для большинства государственных предприятий, которые будут реализовываться. То есть вот-вот и народное имущество будет передано в частные руки. Прозрачность этого процесса вызывает большие сомнения. А, как известно - рыба гниет с головы. Поэтому журналистам стало интересно, что представляет собой человек, который управляет таким важным для страны и всех граждан процессом - и.о. председателя Фонда госимущества Виталий Трубаров.

25 сентября 2018

Борьба с коррупцией и советской системой управления в высших учебных заведениях может сделать из человека бездомного с испорченной репутацией. По крайней мере, такой пытается сделать экс-преподавательницу Лидию Макаренко руководство Кременецкой академии. Ректор этого учебного заведения Афанасий Ломакович не считается ни с двумя несовершеннолетними детьми, ни с мужем, который с 2014 года защищает украинскую границу на Донбассе, ни с тем, что другого жилья у семьи нет.

13 августа 2018

Владелица ювелирного дома Zarina Наталья Нетовкина рассказала новые факты, которые натолкнули журналистов на расследование ее афер.

3 августа 2018

Американские СМИ считают, что Александр Онищенко не чужой России человек. Связи в ФСБ России со службы в войсках СССР в ГДР, где он был завербован и где познакомился с Владимиром Путиным, обеспечили ему паспорт РФ.

23 мая 2018

Активисты общественных организаций Одессы призывают к ответу и хотят выгнать из города известного в медиа пространстве лидера структуры «Совета общественной безопасности – РГБ» Марка Гордиенко. Об этом они сообщили в интервью издательству Багнет .

18 апреля 2018
Актуально
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Министр развития экономики, торговли и сельского хозяйства Украины
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Генеральный прокурор Украины
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Министр внутренних дел Украины
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Министр развития общин и территорий