Палата демократів (в складі якої - представники Демократичної партії в Палаті представників США. - Ред.) випустила три стенограми, що ґрунтуються на показаннях за закритими дверима, з яких випливає, що чиновники Міністерства оборони США були стурбовані затримкою військової допомоги США Україні.
Колишній радник екс-спецпредставника США по Україні Крістофер Андерсон опублікував нову інформацію про інцидент, що стався в Керченській протоці в листопаді 2018 року.
Сьогодні, 3 листопада, стало відомо, що президент США Дональд Трамп ненавидів Україну з перших днів перебування на посаді.
Сьогодні, 8 жовтня, в Конгресі США поставлять питання двом високопоставлених чиновників у справі про імпічмент президенту Дональду Трампу.
Президент США Дональд Трамп опублікував у мережі повідомлення, в якому заявив, що в країні назрів переворот, який не має ніякого відношення до процедури імпічменту.
Комітет з питань розвідки Палати представників Сполучених Штатів Америки оприлюднив розсекречену скаргу неназваного співробітника американських спецслужб щодо порушень під час телефонної розмови президента США Дональда Трампа з президентом України Володимиром Зеленським.
Ексдержсекретарка США і головна суперниця Дональда Трампа на минулих президентських виборах Гілларі Клінтон підтримала імпічмент Трампу.
155 конгресменів-демократів США підтримують імпічмент президента Дональда Трампа.
Президент України Володимир Зеленський ветував законопроєкт № 1098 "Про тимчасові слідчі комісії й тимчасові спеціальні комісії", у якому передбачена процедура імпічменту президента. Цей законопроєкт мав унормувати процедуру імпічменту, його ухвалили народні депутати 8-го скликання.
Президент Володимир Зеленський у понеділок підписав закон "Про особливу процедуру усунення президента України з поста".
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав схвалений раніше парламентом президентський законопроєкт №1012 "Про особливу процедуру усунення президента України з поста (імпічмент)".
Українські парламентарі під час робочого засідання у Верховній Раді відмовилися скасувати закон, поданий президентом України Володомиром Зеленським про імпічмент президента.
Під час засідання у вівторок, 10 вересня, народні депутати у Верховній Раді підтримали за основу законопроєкт №1012 і ухвалили його, проголосувавши 245 голосами.
Порядок денний українських парламентаріїв на вівторок, 10 вересня, повідомляє про можливе прийняття за основу і в цілому законопроєкт про імпічмент.
Представниця парламентської фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко заявила, що перед подачею законопроєкту про імпічмент, необхідно підписати закон про тимчасові слідчі комісії (ТСК), ухвалений попереднім скликанням Верховної Ради.
Комітет Верховної ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує схвалити законопроєкт президента Володимира Зеленського про імпічмент, повідомив голова комітету Андрій Клочко.
На сайті Верховної Ради опублікований текст законопроєкту про особливу процедуру усунення Президента України з поста (імпічмент).
Партія "Слуга народу" має намір зареєструвати у Верховній Раді новий законопроект про імпічмент президента, заявив Зеленський на брифінгу у штабі партії.
Спікер парламенту України Андрій Парубій підготував президенту України Володимиру Зеленському лист з вимогою підписати закон, що стосується імпічменту.
Президент України ветував закон про слідчі комісії, який дозволяє почати процедуру імпічменту, але поки приховує це, оскільки побоюється, що Верховна Рада зможе без проблем подолати вето.