Каннський кінофестиваль перенесено організаторами: розглядається дата наприкінці червня
У Каннах перенесли міжнародний кінофестиваль через складну ситуацію з поширенням нового коронавірусу COVSD-19. Можлива дата-кінець червня.
Про це повідомило 19 березня видання Variety. Як відомо, спочатку кіноподія була запланована з 12 по 23 травня.Організатори заявили, що розглядають кілька варіантів, у тому числі перенесення термінів з кінця червня на початок липня. Рішення про відстрочку було прийнято через карантин у Франції, пов'язаний з масштабною епідемією коронавірусу, який забрав понад 8 тисяч людей по всьому світу.
"У цей час глобальної кризи охорони здоров'я наші думки звернені до жертв COVID-19, і ми висловлюємо нашу солідарність з усіма тими, хто бореться з цією хворобою. Як тільки розвиток ситуації у французької та міжнародній охороні здоров'я дозволить нам оцінити реальну можливість, ми винесемо рішення, відповідно до наших консультацій з французьким урядом і мерією Канн, а також з членами правління фестивалю, професіоналами кіноіндустрії та всіма партнерами заходу", -повідомляється в заяві організаторів кінофестивалю.
Канни є останніми в низці кінофестивалів, які були відкладені по всьому світу, зокрема Tribeca і Cannes Lions. Багато фестивалів були скасовані, такі, як South By Southwest.
Рішення про відстрочку на кілька днів було прийнято після того, як президент Франції Еммануель Макрон перевів країну в режим повної ізоляції як мінімум на два тижні. У Європі Франція є третьою країною з найбільшим спалахом коронавірусу після Італії та Іспанії.
Нагадаємо, 19 березня мер Києва повідомив, скільки киян зробили тест на коронавірус. Крім того, 19 березня ASPI поінформувало про нові випадки інфікування коронавірусом в Україні.
Українська співачка Leléka, яка представляла країну на цьогорічному Євробаченні у Відні, повернулася додому й розповіла про свої відчуття після виступу. Вона зізналася, що участь у конкурсі стала для неї не лише музичним викликом, а й емоційним випробуванням, адже кожна хвилина на сцені була пронизана відповідальністю перед Україною.
Вікторія Лелека після фіналу Євробачення-2026 заявила, що Україна прозвучала гідно й достойно, увійшла до топ-10 конкурсу та показала світові бандуру як символ національної культури. Співачка підкреслила, що її виступ був щирим і максимально відданим, а завершила його словами «Слава Україні!» та жестом тризуба.
Співачка закликала глядачів не зосереджуватися лише на технічних деталях, а відчути містичну силу музики.
У день фіналу «Євробачення-2026» українські шанси різко знизилися. Якщо після національного відбору букмекери пророкували нашій країні 5-те місце, то тепер гурт Leléka з піснею Ridnym опинився лише на 13-й позиції.
У суботу, 16 травня, у Відні відбудеться фінал «Євробачення-2026», де 25 країн зійдуться у музичному двобої. Україну представить гурт Leléka з піснею Ridnym, і вони виступлять під сьомим номером — символічно так само, як торік гурт Ziferblat.
Вікторія Лелека зізналася, що перебування у психіатричній лікарні стало переломним моментом у її житті. Співачка наголосила, що цей досвід був болючим, але саме він дав їй сили відновитися, переосмислити власний шлях і вийти на міжнародну сцену як представниця України на “Євробаченні-2026”.
Вікторія Лелека розповіла, що підготовка до “Євробачення-2026” виявилася значно дорожчою, ніж очікувалось, і коштувала близько $290 тисяч. Співачка наголосила, що більша частина витрат уже закрита завдяки спонсорам та меценатам, які підтримали її команду, розуміючи важливість культурного іміджу України на міжнародній арені.
Переможниця Євробачення-2004 Руслана емоційно звернулася до нової учасниці від України, наголосивши, що її сила — у щирості та автентичності. Вона закликала артистку не боятися конкуренції й показати Європі справжній український дух.
Після дебютної репетиції у Відні гурт LELÉKA, який представляє Україну на Євробаченні-2026, опинився на нижчих рядках букмекерських прогнозів.
Руслана знову повернулася у центр уваги Євробачення: легендарна переможниця 2004 року емоційно висловилася про український гурт Lelèka, який цьогоріч представляє країну на конкурсі. Вона назвала їхню музику “живою енергією України” та закликала слухачів відчути справжній дух народу крізь їхній виступ.
Українська співачка Leléka, яка представляла країну на цьогорічному Євробаченні у Відні, повернулася додому й розповіла про свої відчуття після виступу. Вона зізналася, що участь у конкурсі стала для неї не лише музичним викликом, а й емоційним випробуванням, адже кожна хвилина на сцені була пронизана відповідальністю перед Україною.
Вікторія Лелека після фіналу Євробачення-2026 заявила, що Україна прозвучала гідно й достойно, увійшла до топ-10 конкурсу та показала світові бандуру як символ національної культури. Співачка підкреслила, що її виступ був щирим і максимально відданим, а завершила його словами «Слава Україні!» та жестом тризуба.
Співачка закликала глядачів не зосереджуватися лише на технічних деталях, а відчути містичну силу музики.
У день фіналу «Євробачення-2026» українські шанси різко знизилися. Якщо після національного відбору букмекери пророкували нашій країні 5-те місце, то тепер гурт Leléka з піснею Ridnym опинився лише на 13-й позиції.