"Часу на розмови немає": Кличко закликав партнерів України запровадити санкції проти Росії
Дії кремлівської влади доводять, що Росія фактично оголосила Україні війну. Наразі у Донецьку і Луганську купа російських військ, які оперативно сунули туди всю ніч, одразу після виступу Володимира Путіна і визнання ним абревіатурних утворень.
На територію ОРДЛО зайшла орда агресорів, яка називає себе миротворцями. Про це написав мер Києва Віталій Кличко, який наголосив, що таким чином Путін показав повну зневагу до міжнародного права і суверенітету незалежних країн.
Цинічно і неадекватно правитель Росії поставив під сумнів існування української держави і українського народу. "Зауважу: Русь була Київською, а Київ - величним містом, іще коли десь були болота і ніхто не уявляв, що на них колись з'явиться Москва. Тому змиріться з цим. І зрозумійте нарешті: Україна обрала свій шлях і своє майбутнє! І воно – не в російській імперії. А – в цивілізованій демократичній спільноті країн", зазначив міський голова Києва. Він наголосив, що за цей вибір ми заплатили високу ціну та відстоюємо його вже 8 років, відбуваючи російську агресію. "Ми не боїмося і будемо боротися далі!", - переконаний Кличко. Він також висловив сподівання, що демократичний світ зрозуміє масштаб загрози, адже очільник Кремля, який перекреслив дипломатичні зусилля для подолання кризи, зупинятися не збирається. Тому партнери України повинні невідкладно запровадити весь пакет санкцій проти агресора, який узгодили країни ЄС і НАТО. Часу на розмови немає, наголосив політик, заявивши, що повзучу окупацію, кровопролиття, провокації і брехню, імперські амбіції потрібно зупинити, адже апетити агресора лише зростатимуть, й не тільки щодо України. "Ми віримо в наші Збройні сили, ми створюємо територіальну оборону, ми єднаємося перед загрозою! Єднаємося незалежно від політичних переконань, симпатій чи емоцій. Ми повинні бути єдиним фронтом! І я пишаюся киянами, пишаюся українцями, які не піддаються паніці. І готові захищати свою країну і свою свободу. На нашій стороні – справедливість і правда. Ми – у себе вдома. І нам вирішувати, як повинна розвиватися наша країна. Це випробування, через які ми повинні пройти. Рішуче, усі разом, з холодним розумом і витримкою. Щоб зберегти державу, щоб Україна стала сильнішою, стала успішною", написав мер Києва Віталій Кличко, додавши, що перемагають не тільки силою, перемагають духом, а українці це доводили не раз.
ASPI news інформувало, що 21 лютого Володимир Путін визнав незалежність та суверенітет т.зв. "ДНР" та "ЛНР". Він підписав договори з ватажками бойовиків Денісом Пушиліним та Леонідом Пасічником про дружбу та співпрацю. Президент України Володимир Зеленський відреагував на визнання Росією територій ОРДЛО незалежними.
Російський диктатор Володимир Путін, за інформацією The New York Times, очікує повного захоплення Донбасу до осені 2027 року.
Українські сили від початку липня завдали ударів по семи з десяти найбільших логістичних центрів російського маркетплейсу Wildberries, причому після атак усі ці об’єкти припинили роботу.
Російські ракетні атаки по Україні стають дедалі складнішими для відбиття: Москва комбінує різні типи озброєння, змінює маршрути польоту та використовує нові підходи, щоб перевантажувати українську систему протиповітряної оборони.
Росія залучила до своєї армії щонайменше 2982 громадян із 37 африканських країн, причому приблизно 486 із них уже загинули. Ще 35 громадян 17 держав Африки перебувають в українському полоні. Про масштаби російської кампанії вербування повідомило Міністерство закордонних справ України у відповіді на запит «Суспільного».
Україна протягом останніх шести місяців почала використовувати британські безпілотники для далекобійних ударів по цілях на території Росії.
Швейцарія виділила 600 тисяч швейцарських франків на захист і відновлення Києво-Печерської лаври, яка постраждала внаслідок російської атаки. Кошти, що становлять близько 730 тисяч доларів, передадуть через ЮНЕСКО, а про рішення оголосили в Києві під час урочистостей з нагоди 975-річчя святині.
Колишній посол Нідерландів в Україні Роберт Серрі заявив, що нерішучість західних держав у 2008 році могла стати одним із чинників, які переконали Володимира Путіна в можливості встановити контроль над Україною.
У соцмережах поширили текст, який нібито належить дружині головнокомандувача ЗСУ Михайла Драпатого та містить твердження про внутрішній опір його реформам, тиск з боку колишнього військового керівництва і політичних кіл та можливу дострокову відставку.
Після нічної атаки безпілотників на Московську область у Росії припинили роботу одразу два великих логістичних об’єкти маркетплейса Wildberries. Міністерство оборони України повідомило, що таким чином українські сили вже вивели з ладу сім із десяти найбільших логістичних центрів російської компанії.
Росія протягом одного тижня атакувала 13 областей України, використавши понад 1550 ударних безпілотників, майже 1560 керованих авіабомб і 62 ракети. Президент Володимир Зеленський заявив, що більшість ракет були балістичними, та закликав міжнародних партнерів терміново посилити українську протиповітряну оборону.
Російський диктатор Володимир Путін, за інформацією The New York Times, очікує повного захоплення Донбасу до осені 2027 року.
Українські сили від початку липня завдали ударів по семи з десяти найбільших логістичних центрів російського маркетплейсу Wildberries, причому після атак усі ці об’єкти припинили роботу.
Російські ракетні атаки по Україні стають дедалі складнішими для відбиття: Москва комбінує різні типи озброєння, змінює маршрути польоту та використовує нові підходи, щоб перевантажувати українську систему протиповітряної оборони.
Росія залучила до своєї армії щонайменше 2982 громадян із 37 африканських країн, причому приблизно 486 із них уже загинули. Ще 35 громадян 17 держав Африки перебувають в українському полоні. Про масштаби російської кампанії вербування повідомило Міністерство закордонних справ України у відповіді на запит «Суспільного».