Наступ росіян на Сумщині зірвано – Сирський
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський провів роботу з бойовими бригадами, які стримують наступ російських військ у Курській області РФ і в прикордонні Сумської області. Про це він повідомив у Facebook.
За його словами, наразі у тому регіоні тривають інтенсивні бойові дії. Росіяни намагаються вибити підрозділи ЗСУ з території Курщини та захопити прикордонні території Сумщини. "Реалізації плану агресора заважають наші частини Сил оборони України, які своїми активними діями в черговий раз зірвали наступ противника на цьому напрямку. Свою роботу я спланував саме на цьому напрямку, з метою детально розібратися зі станом справ у бригадах, які там ведуть оборону, надати допомогу командирам в організації бойових дій та вирішити проблемні питання», - написав Сирський.
Він повідомив, що незадовго до Великодня зустрівся та заслухав командирів, основних посадових осіб штабів бригад, начальників родів військ, на місцях ухвалив усі необхідні рішення щодо забезпечення бойових дій та поповнення запасів МТЗ і боєприпасів.
Крім того, Сирський обговорив з командирами перспективи розвитку та подальшого нарощування бойових можливостей українських військ, впровадження сучасних технологій і збільшення безпілотної складової у бригадах всіх типів.
За словами головнокомандувача, тільки випередження противника у застосуванні високотехнологічних видів зброї, нарощуванні кількості та якості роботизованих платформ і дистанційно керованих модулів, впровадження штучного інтелекту в озброєння дасть змогу Силам оборони ефективно знищувати сили противника.
У Росії вже вп’яте заявили про «захоплення» Луганської області, однак цього разу навіть власні громадяни відреагували з обуренням.
Федір Веніславський заявив, що стриманість керівника ОП Кирила Буданова є свідомим стилем роботи, який відповідає його професійному підходу.
В Естонії різко відреагували на заяву президента Володимира Зеленського про можливу загрозу нападу Росії на країни Балтії.
Президент Володимир Зеленський назвав країни, які можуть посилити Європейський Союз у майбутньому.
Президент Володимир Зеленський пояснив, чому Дональд Трамп може бути небезпечним для України та світу.
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна буде шукати всі можливі способи отримати додаткові системи протиповітряної оборони, навіть якщо доведеться домовлятися, міняти чи шантажувати партнерів.
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україні потрібні надійні гарантії безпеки, які не можуть бути формальними чи декларативними.
Посол України Андрій Мельник жорстко відповів на заяви постпреда Росії Василя Небензі під час засідання Ради Безпеки ООН.
Представники Дональда Трампа планують відвідати Київ найближчим часом. Візит американської делегації має стати важливим сигналом у контексті війни та міжнародної підтримки України.
Посол України Андрій Мельник виступив на засіданні Ради Безпеки ООН, де різко відповів на потік брехні з боку російських представників.
У Росії вже вп’яте заявили про «захоплення» Луганської області, однак цього разу навіть власні громадяни відреагували з обуренням.
Федір Веніславський заявив, що стриманість керівника ОП Кирила Буданова є свідомим стилем роботи, який відповідає його професійному підходу.
В Естонії різко відреагували на заяву президента Володимира Зеленського про можливу загрозу нападу Росії на країни Балтії.
Президент Володимир Зеленський назвав країни, які можуть посилити Європейський Союз у майбутньому.