Новий очільник митниці презентував концепцію реформи служби (ФОТО)

10 липня 2019, 21:47
273
последние новости в Украине останні новини в Україні

Новообраний очільник новоствореної Державної митної служби України Максим Нефьодов провів зустріч з громадськістю, де розказав про свої першочергові напрямки реформування митниці та закликав людей, які прагнуть змін приєднуватись у його команду.

Про це передає журналіст АСПІ з ТРЦ "ПАРУС" де і була зустріч.

Захід був організований ГО "Кадровий резерв майбутнього", де Нефьодов є співзасновником.

Нефьодов був обраний головою ДМС в результаті конкурсу і приступить до своїх обов'язків тільки 15 липня.

Варто зазначити, що Нефьодов раніше не мав відношення до митниці, він досі працює заступником міністра економіки. Він також є автором системи прозорих закупівель Prozorro.

Серед основних напрямків реформування новий очільник митниці бачить наступні:

1. Корупція. Митниця за всю історію незалежності вважалась однією з найбільш корумпованих галузей і не дивно, що першим пріоритетом новий очільник поставив саме її. Для боротьби він запропонував зменшити необхідність зустрічі клієнта з чиновником до мінімуму, для цього він планує запровадити електронну систему, яка буде функціонувати, для того, щоб митники не мали можливості брати хабарів.

2. Непрофесіоналізм. Важливим аспектом реформування митниці є кадровий менеджмент, як вважає Нефьодов. Для вирішення він запропонував вибір персоналу через конкурс, який буде відповідати необхідним критеріям, з суттєвим підвищенням заробітної плати.

3. Митна інфраструктура. Для цього, необхідно технічно оснастити митні пункти пропуску сучасними сканерами, вагами та камерами та налагодити максимальну автоматизацію процесу оформлення вантажів.

4. Євроінтеграція. Для цього, необхідно привести необхідні зміни до митного законодавства України, адаптувати їх до законодавства європейських країн. Крім цього, важливо покращити співпрацю з країнами сусідами, та запровадити єдину базу пропуску автомобілів з можливістю звірятись.

5. Фіскальний перекос. В цьому напрямку передбачається провести баланс безпеки контролюючих органів, зняти з силових структур деяких функцій контролю. Запровадити систему пост-аудиту та аналітичної роботи на митниці.

Загалом зустріч з громадськістю пройшла у позитивній атмосфері. Після презентації всі охочі мали можливість задавати питання.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Умовами для саміту "Нормандської четвірки" є домовленості щодо набуття чинності закона "про особливий статус Донбасу" і розведення сил у трьох пунктах.

18:31, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду заочно арештувала одного з підозрюваних у справі "Роттердам+".

17:46, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Кабінет Міністрів оприлюднив низку розпоряджень, якими затверджено кадрові рішення у міністерствах. Зокрема, призначено вісьмох заступників міністрів і вісьмох заступників міністрів звільнено.

17:45, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Кабінет Міністрів України затвердив постанову щодо діяльності Міністерства цифрової трансформації, яка також регламентує його повноваження і сфери компетенції.  

17:34, Сьогодні

Податкова відшкодувала до бюджету 51,7 млн грн несплачених митних платежів

18 вересня 2019, 19:10
2
последние новости в Украине останні новини в Україні

Співробітники податкової міліції Міжрегіонального оперативного управління Офісу великих платників податків ДФС спільно з працівниками ГПУ забезпечили відшкодування в бюджет понад 51,7 млн грн завданих збитків.

Про це інформує ДФС.

В рамках оперативного супроводження кримінального провадження у ч. 2 ст. 205, ч. 3 ст. 212, ч. 2 ст. 209, ч. 2 ст. 364 КК України, розслідування якого здійснює ГПУ, було встановлено посадових осіб підприємства, що займається торгівлею газом, які в період 2017-2018 років під час здійснення імпортних операцій, пов'язаних із закупівлею природного газу у підприємства-нерезидента, ухилилися від сплати митних платежів в особливо великих розмірах .

За результатами вжитих заходів до бюджету відшкодовано збитки в сумі понад 51,7 млн гривень.

Нагадаємо, раніше голова Державної податкової служби України Сергій Верланов запропонував "хамам"-податківцям написати заяви і припинити роботу у відомстві.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Верховна Рада пішла на зустріч підприємцям, прибравши з українського законодавства небезпечні інструменти тиску на бізнес.

18:48, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Верховна Рада пропонує скасувати акциз на ввезення транспортних засобів на територію України.

16:15, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

У Херсонській області держкошти на купівлю інсуліну закінчилися на кілька місяців раніше, ніж планувалося.

13:07, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Ощадбанк отримав виконавчі документи відповідно до ухвали Київського апеляційного суду від 17 липня 2019 року. 

13:02, Сьогодні