Україна "озброїла" НАТО аргументами перед зустріччю Альянсу з Росією
На зустрічі Комісії Україна-НАТО українська сторона "озброїла" партнерів аргументами перед переговорами з Російською Федерацією та висловила свою позицію щодо майбутнього саміту Альянсу, який пройде у іспанському Мадриді. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква.
Україна "звірила годинники" з державами-членами НАТО та "озброїла" їх аргументами напередодні запланованого діалогу з Росією. Наші аргументи були почуті та взяті в роботу, - написав Жовква на своїй сторінці у Фейсбуці.
За його словами, під час дискусії свою позицію висловили усі 30 союзників і у кожному виступі звучала підтримка суверенітету та територіальної цілісності України, а також висока оцінка того, що наша країна залишається стриманою під час напруженої ситуації на її кордонах та не піддається на різного роду провокації. Також українська сторона обговорила з союзниками та керівництвом Альянсу підготовку до майбутнього Саміту НАТО у Мадриді. "Відзначив важливість того, щоб Україна не лише мала б бути запрошена на Саміт як країна-партнер, а й були б ухвалені чіткі рішення щодо її подальшого руху до членства в НАТО, бажано з конкретними часовими орієнтирами", - зазначив заступник Андрія Єрмака, який наголосив, що над цим Банкова буде працювати з усіма столицями держав-членів НАТО та зі штаб-квартирою в Брюсселі. За словами Жовкви, під час більшості виступів на засіданні Комісії Україна-НАТО звучало, що майбутнє України в Альянсі - це справа виключно 30 членів НАТО та України як країни-аспіранта. "І це вселяє обережний оптимізм на успішний результат Мадрида та щодо подальшого руху до НАТО" - наголосив представник ОПУ.
Нагадаємо, віцепрем'єр-міністрка із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина оцінила підсумки зустрічі Комісії Україна-НАТО. Як раніше інформувало ASPI news, глава НАТО Єнс Столтенберг заявив, що альянс готовий до нового збройного конфлікту в Європі у разі провалу переговорів з Росією.
Дональд Туск оголосив про зустріч із Володимиром Зеленським, яка відбудеться 4 травня у Єревані в рамках саміту Європейської політичної спільноти. Ця подія стане важливим сигналом єдності та підтримки України серед європейських лідерів.
Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак заявив, що головною перевагою України є її народ, який продемонстрував неймовірну стійкість, а потенціал країни може зробити її одним із центрів розвитку Європи.
Американський дипломат Курт Волкер заявив, що послаблення санкцій проти Росії лише стимулює Кремль продовжувати агресію проти України, назвавши рішення Трампа небезпечним сигналом для Путіна.
Президент Володимир Зеленський оголосив про нові санкції проти колишнього керівника Офісу президента, низки бізнесменів та російських пропагандистів, наголосивши, що Україна системно перекриває канали впливу та фінансування агресії.
Президент Володимир Зеленський заявив, що російські війська перетворили війну на цинічне полювання проти цивільних, і наголосив, що Україна разом із партнерами зміцнює оборону, аби зупинити агресора.
Президент Володимир Зеленський заявив, що Київ уважно моніторить ситуацію в Білорусі та разом із союзниками створює систему реагування, аби попередити можливі загрози з боку сусідньої держа
Вашингтон оголосив, що військова підтримка України триватиме лише до 2027 року, після чого постачання озброєнь і фінансування буде припинено, що змушує Київ готуватися до нової реальності без американських ресурсів.
Російські економісти підтвердили, що атаки України на нафтопереробні заводи та порти завдали серйозної шкоди енергетичному сектору й бюджету РФ, створивши критичний тиск на економіку агресора.
Президент Володимир Зеленський оголосив старт реформи армії, яка передбачає значне підвищення зарплат та спеціальні контракти для піхотинців із виплатами до 400 тисяч гривень, наголосивши на принципі справедливості та підтримки тих, хто воює на передовій.
Дональд Туск оголосив про зустріч із Володимиром Зеленським, яка відбудеться 4 травня у Єревані в рамках саміту Європейської політичної спільноти. Ця подія стане важливим сигналом єдності та підтримки України серед європейських лідерів.
Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак заявив, що головною перевагою України є її народ, який продемонстрував неймовірну стійкість, а потенціал країни може зробити її одним із центрів розвитку Європи.
Американський дипломат Курт Волкер заявив, що послаблення санкцій проти Росії лише стимулює Кремль продовжувати агресію проти України, назвавши рішення Трампа небезпечним сигналом для Путіна.