Спецпризначенці зробили звернення до Президента України з приводу розхитуванням ситуації всередині країни колишнім народним депутатом України Ігорем Мосійчуком
Спецпризначенці, які виконують завдання по знищенню ворога на території України, зробили звернення до президента України Володимира Олександровича Зеленського, до голови СБУ Василя Малюка, до закордонних посольств та консульств.
Також інтернет-видання ASPI news (заборонено у росії), яке було засноване ветеранами АТО, в зв'язку з неправдивими відомостями, які в проросійському ТікТоці проголосив Мосійчук, що нібито воно фінансується якимись фуксами, хомутинниками, медведчуками, зробило офіційні заяви до правоохоронних органів!
Журналісти ASPI news готові розслідувати нібито відомості, заявлені Ігорем Мосійчуком, по розкраданню коштів метрополітену, розкраданню коштів в Укргідроенерго, а також в розкраданні майна та земель громади Василькова. Недоторканних не повинно бути!
Зокрема, Ігор Мосійчук в своєму Телеграм-каналі хвалить поляків за перекриття кордону, зневажає Президента та його команду, дискредитує мобілізацію в країні, та на проросійських помийках розповідає про промахи Залужного!





Спецпризначенці розповіли ситуацію в своєму зверненні до Президента України.


«Шановний пане Президенте, Верховний головнокомандувачу Володимире Олександровичу, дякуємо Вам, що Ви залишилися з нами захищати країну і стоїте до кінця.
Ми звертаємося до Вас, адже в нас з Вами спільні завдання. Перше завдання – це боронити країну. Але ми не можемо не реагувати на пройдисвітів та внутрішніх ворогів, які підривають авторитет нашої держави під час війни.
Так, зрадник, хабарник, колишній народний депутат, який за тисячу доларів продавав депутатські запити, Ігор Мосійчук, до війни розікрав місто Васильків, яке знаходиться в Київській області, та Лубенський район Полтавської області, зараз він знаходиться на території Італії у свого друга, колишнього мера міста Васильків Київської області Сергія Іващенка.
Мало того, ця свиня Мосійчук на сьогоднішній день в своїх Телеграм-каналах дискредитує українську армію, українських добровольців, владу та державний устрій в нашій країні, розповідає росіянам дислокацію військових. Фінансують його через путіна та медведчука. Вони разом з колишнім депутатом Максимом Микитасем розграбовують кошти державного підприємства Укргідроенерго, маючи доступ до стратегічної гідростанції.
Так, завдяки його гнилому язику, були завдані росіянами ракетні удари по місту Васильків, був зруйнований аеродром. Звертаємося також до Голови Служби Безпеки Василя Малюка. Він повинен відреагувати на цього зрадника, який виступає на проросійських Ютуб-каналах, в ТікТоці, офіс якого знаходиться в Московії, який сіє паніку, який підриває процес мобілізації, дискредитує головнокомандуючого та міністра оборони Умєрова. Скільки це буде продовжуватися?
Мосійчук, ми ще звертаємося до тебе. Як ти можеш відкривати свого рота на українських добровольців? Ти почав обзивати інтернет-видання ASPI news з якимись продажними фуксом, медведчуком, столаром, чи ще якимись фаміліями. Ми тобі кажемо, Мосійчук, видання ASPI news сформовано у 2014 році ветеранами АТО. Керівник ASPI news зараз на фронті у складі ЗСУ. Наші журналісти воюють по всіх фронтах. Наші журналісти затримані і перебувають в колоніях російського агресора.

Мосійчук, ти що собі видумав, свиня ти? Ми звернемося до всіх посольств, до країн Євросоюзу, Америки. Ми розповімо, що ти звичайний зрадник, звичайний хабарник та вимагач. Ми вже готуємо заяви до голови Служби безпеки України, до посольств всіх країн, щоб тебе гнали з усіх країн, як собаку!
Ми піднімемо матеріали твого перебування на посаді заступника колишнього голови міської ради Василькова Сергія Іващенка. Ми повернемо громаді міста Василькова всі вкрадені землі, будівлі та кошти, все, що тобою награбовано. Свиня Мосійчук, ти повинен поки радіти, що ми воюємо на фронтах, але прийде час, ми з тобою розберемося як зі звичайним зрадником!
Наші юристи готують заяви і на тих хто тебе покриває в правоохоронних органах!
Ми не дамо тобі бути подвійним агентом під прикриттям.
Слава Україні!».
У столиці України відбулася прем’єра документального фільму «Вивезти», показ якого був приурочений до другої річниці створення штурмового підрозділу ГУР МО України «Артан Х».
Президент України Володимир Зеленський розповів нові деталі про свою 21-річну доньку Олександру, яка після початку повномасштабної війни практично перестала з’являтися у публічному просторі.
23 червня спецпідрозділ Головного управління розвідки Міністерства оборони України «АРТАН Х» відзначає другу річницю з дня свого створення. Підрозділ, який очолює командир Андрій Мельник із позивним «Фаворит», за цей час став однією з найефективніших бойових одиниць у складі легендарного спецпідрозділу «АРТАН» під керівництвом Віктора Торкотюка на псевдо «Титан».
Міністр оборони України Михайло Федоров заявив про масштабну зміну підходу до роботи територіальних центрів комплектування, частину їхніх нинішніх функцій планують передати іншим структурам оборонного відомства в межах оновлення системи управління.
Росія намагається використати навіть наслідки власних атак проти України у інформаційній війні, заявив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.
Українські військовослужбовці, які не скористаються можливістю укласти нові контракти зі Збройними силами України, продовжать службу до моменту оголошення демобілізації. У Міністерстві оборони пояснили, що нова система контрактів не означає автоматичного звільнення тих, хто вирішить залишитися на чинних умовах служби.
Більшість українців підтримують ідею боротьби з поширенням незаконного контенту в Інтернет: 36,8% відповіли «так» і ще 35,5% – «скоріше так», разом 72,3%. Водночас головним ризиком такого регулювання громадяни називають можливість зловживань (59,3%).
Лід: Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко заявила, що масштабна реформа територіальних центрів комплектування має розпочатися після оновлення системи грошового забезпечення військовослужбовців.
У Київській області відбувся фінал всеукраїнського дитячого футбольного турніру «Кубок Соніка», присвяченого ветерану спецпідрозділу ГУР МО України «Артан» Максиму Вільчинському («Сонік»). Захід об’єднав юних спортсменів з різних регіонів України та став символом поваги до українських захисників, які боронять незалежність держави.
Реєстрація законопроєкту №15289 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України на виконання Резолюції № 2646 (2026) Парламентської асамблеї Ради Європи" викликала жваву реакцію зі сторони однієї громадської організації: Центру протидії корупції.
У столиці України відбулася прем’єра документального фільму «Вивезти», показ якого був приурочений до другої річниці створення штурмового підрозділу ГУР МО України «Артан Х».
Президент України Володимир Зеленський розповів нові деталі про свою 21-річну доньку Олександру, яка після початку повномасштабної війни практично перестала з’являтися у публічному просторі.
23 червня спецпідрозділ Головного управління розвідки Міністерства оборони України «АРТАН Х» відзначає другу річницю з дня свого створення. Підрозділ, який очолює командир Андрій Мельник із позивним «Фаворит», за цей час став однією з найефективніших бойових одиниць у складі легендарного спецпідрозділу «АРТАН» під керівництвом Віктора Торкотюка на псевдо «Титан».
Міністр оборони України Михайло Федоров заявив про масштабну зміну підходу до роботи територіальних центрів комплектування, частину їхніх нинішніх функцій планують передати іншим структурам оборонного відомства в межах оновлення системи управління.