Липецьк - місто для бізнесу українських політиків

последние новости в Украине останні новини в Україні

Як стало відомо з розслідування українських журналістів, власником фабрики в Липецьку (намазано там чимось?) є народний депутат від Радикальної партії Сергій Рибалка. Тільки його фабрика виробляє не шоколад, а снеки і горішки. Найсмішніше при цьому, що Олег Ляшко довгий час гнівно викривав Порошенко і лаяв його російський бізнес мало не на кожному телеефірі.

Сам Рибалка все заперечує і каже, що фабрика не його. Правда, при цьому він не пояснює, чому російський завод виробляє продукцію таких же торгових марок і носить ту ж назву, що і його бізнес в Україні.

Сім'я народного депутата від Радикальної партії Олега Ляшка - Сергія Рибалки - володіє фабрикою з виробництва снеків і сухариків в російському Липецьку. Такий факт встановили журналістам, які опублікували на сайті УНН матеріали свого розслідування.

За словами журналістів, компанія Рибалки "S. Group "має в Росії компанію-двійник ТОВ" Снек Груп ", яка виробляє ті ж торгові марки на заводі в Липецьку. При цьому російський завод зареєстрований в офшорах, і приховує імена своїх реальних власників.

На початку квітня 2017 року рамках кримінального провадження ГПУ, Печерський районний суд Києва заарештував рахунки ТОВ "Снек Експорт», яке входить до складу компанії "S. Group" Сергія Рибалки. При цьому, крім гривневих і доларових рахунків, у компанії також були заарештовані рахунки і в російських рублях (в "Укрексімбанку"). Остання обставина зацікавило журналістів, які стали з'ясовувати, навіщо депутату від Радикальної партії рахунки в російській валюті.

Як вдалося встановити журналістам, в Росії існують відразу дві пов'язані між собою компанії (створені офшорними підприємствами, зареєстрованими за однією адресою), які в точності повторюють діяльність української корпорації "S.Group". Це російські ТОВ "МЕГА ТРЕЙД" і ТОВ "Снек Груп", які виробляють товари торгових марок, підозріло співзвучних з українськими торговими марками сім'ї Рибалки. Наприклад, українська торгова марка горішків "Мачо" має свого двійника в РФ - торгову марку "Мачо Хіт".

Початковим власником російської ТМ "Мачо хіт" виступало українське ТОВ "Снек Експорт», яке зареєстровано на батька Рибалки - Віктора. У 2011 році цей бренд був переданий офшорної компанії СОЛДЕКС ЛІМІТЕД, яка також раніше володіла і української ТМ "Мачо".

20170514235857 6fccbcd715d8dbaa70001d7f3bb9ecab

Надалі, ця компанія передала права на випуск горішків зазначеної торгової марки російському ТОВ "МЕГА ТРЕЙД", що має в Липецьку свої виробничі потужності. Дистрибуцією цього продукту займається інше російське ТОВ "Снек Груп".

Проводять на фабриці в Липецьку також і насіння торгової марки "Семки", яка належить Рибалці. Тільки в Росії вони називаються "Російські сємки". Така схема передачі прав для брендів дозволила виробляти товар на потужностях в одній країні і при цьому виводити на офшорні компанії кошти за користування торгової марки у вигляді роялті. Сам народний депутат Рибалка завбачливо заперечує будь-який зв'язок з російськими компаніями. Його компанія "S.Group" опублікувала на своєму сайті прес-реліз в якому заявила, що ніколи не володіла фабриками в Росії.

При цьому в прес-релізі вважали за краще не уточнювати, яким чином торгова марка українського виробника перейшла у володіння російської компанії і за яким правом в Росії триває її виробництво.

Все главные новости с доставкой в Ваш мессенджер Телеграм
2

Изучив декларации украинских губернаторов, становится известно, что некоторые из них имеют не больше денег, чем обычные украинцы, а вот их жены - дело другое. Весь семейный бизнес держится именно на них, чтобы их мужчины смогли исправно выполнять свои государственные обязанности.

15 мая 2019

Из года в год депутаты продолжают богатеть, а их многомиллионные состояния уже никого не удивляют. Мы составили рейтинг из десяти народных депутатов, которые задекларировали самые большие состояния за 2018 год.

6 мая 2019

Их заявления на выделение земельных участков странным образом исчезают, свободной земли для них якобы нет, а та, которая есть, может быть в заболоченной местности. Процессы оформления земли участниками боевых действий длятся по несколько лет и зачастую развитие событий приобретает неожиданных оборотов. На одно из таких дел обратили внимание журналисты АСПИ. 

1 февраля 2019

Одесская таможня ГФС не успела оправиться от митингов и разборок из-за давления на экспортеров, как появился очередной скандал - новые схемы заместителя главы Одесской таможни ГФС Владимира Передерия привлекли внимание правозащитников и журналистов.  

29 января 2019

За последние 4 года Одесская область стала пляжной меккой для украинцев. Лучшим местом отдыха считают побережья от Каролино-Бугаза до Затоки. Но уже скоро эти пляжи могут существенно изменить свой облик, как и право собственности. Жители собственными силами пытаются бороться с незаконным захватом общественных земель. Устраивают акции протеста, перекрывают дороги, железнодорожную колею. А тем временем чиновники продолжают проворачивать свои преступные схемы. О том как забирают пляжи у людей - в расследовании журналистов АСПИ.

17 октября 2018

Украина стоит на пороге большой приватизации. Уже выбраны советники для большинства государственных предприятий, которые будут реализовываться. То есть вот-вот и народное имущество будет передано в частные руки. Прозрачность этого процесса вызывает большие сомнения. А, как известно - рыба гниет с головы. Поэтому журналистам стало интересно, что представляет собой человек, который управляет таким важным для страны и всех граждан процессом - и.о. председателя Фонда госимущества Виталий Трубаров.

25 сентября 2018

Борьба с коррупцией и советской системой управления в высших учебных заведениях может сделать из человека бездомного с испорченной репутацией. По крайней мере, такой пытается сделать экс-преподавательницу Лидию Макаренко руководство Кременецкой академии. Ректор этого учебного заведения Афанасий Ломакович не считается ни с двумя несовершеннолетними детьми, ни с мужем, который с 2014 года защищает украинскую границу на Донбассе, ни с тем, что другого жилья у семьи нет.

13 августа 2018

Владелица ювелирного дома Zarina Наталья Нетовкина рассказала новые факты, которые натолкнули журналистов на расследование ее афер.

3 августа 2018

Американские СМИ считают, что Александр Онищенко не чужой России человек. Связи в ФСБ России со службы в войсках СССР в ГДР, где он был завербован и где познакомился с Владимиром Путиным, обеспечили ему паспорт РФ.

23 мая 2018

Активисты общественных организаций Одессы призывают к ответу и хотят выгнать из города известного в медиа пространстве лидера структуры «Совета общественной безопасности – РГБ» Марка Гордиенко. Об этом они сообщили в интервью издательству Багнет .

18 апреля 2018
Актуально
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Министр развития экономики, торговли и сельского хозяйства Украины
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Генеральный прокурор Украины
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Министр внутренних дел Украины
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Министр развития общин и территорий