Липецьк - місто для бізнесу українських політиків

последние новости в Украине останні новини в Україні

Як стало відомо з розслідування українських журналістів, власником фабрики в Липецьку (намазано там чимось?) є народний депутат від Радикальної партії Сергій Рибалка. Тільки його фабрика виробляє не шоколад, а снеки і горішки. Найсмішніше при цьому, що Олег Ляшко довгий час гнівно викривав Порошенко і лаяв його російський бізнес мало не на кожному телеефірі.

Сам Рибалка все заперечує і каже, що фабрика не його. Правда, при цьому він не пояснює, чому російський завод виробляє продукцію таких же торгових марок і носить ту ж назву, що і його бізнес в Україні.

Сім'я народного депутата від Радикальної партії Олега Ляшка - Сергія Рибалки - володіє фабрикою з виробництва снеків і сухариків в російському Липецьку. Такий факт встановили журналістам, які опублікували на сайті УНН матеріали свого розслідування.

За словами журналістів, компанія Рибалки "S. Group "має в Росії компанію-двійник ТОВ" Снек Груп ", яка виробляє ті ж торгові марки на заводі в Липецьку. При цьому російський завод зареєстрований в офшорах, і приховує імена своїх реальних власників.

На початку квітня 2017 року рамках кримінального провадження ГПУ, Печерський районний суд Києва заарештував рахунки ТОВ "Снек Експорт», яке входить до складу компанії "S. Group" Сергія Рибалки. При цьому, крім гривневих і доларових рахунків, у компанії також були заарештовані рахунки і в російських рублях (в "Укрексімбанку"). Остання обставина зацікавило журналістів, які стали з'ясовувати, навіщо депутату від Радикальної партії рахунки в російській валюті.

Як вдалося встановити журналістам, в Росії існують відразу дві пов'язані між собою компанії (створені офшорними підприємствами, зареєстрованими за однією адресою), які в точності повторюють діяльність української корпорації "S.Group". Це російські ТОВ "МЕГА ТРЕЙД" і ТОВ "Снек Груп", які виробляють товари торгових марок, підозріло співзвучних з українськими торговими марками сім'ї Рибалки. Наприклад, українська торгова марка горішків "Мачо" має свого двійника в РФ - торгову марку "Мачо Хіт".

Початковим власником російської ТМ "Мачо хіт" виступало українське ТОВ "Снек Експорт», яке зареєстровано на батька Рибалки - Віктора. У 2011 році цей бренд був переданий офшорної компанії СОЛДЕКС ЛІМІТЕД, яка також раніше володіла і української ТМ "Мачо".

20170514235857 6fccbcd715d8dbaa70001d7f3bb9ecab

Надалі, ця компанія передала права на випуск горішків зазначеної торгової марки російському ТОВ "МЕГА ТРЕЙД", що має в Липецьку свої виробничі потужності. Дистрибуцією цього продукту займається інше російське ТОВ "Снек Груп".

Проводять на фабриці в Липецьку також і насіння торгової марки "Семки", яка належить Рибалці. Тільки в Росії вони називаються "Російські сємки". Така схема передачі прав для брендів дозволила виробляти товар на потужностях в одній країні і при цьому виводити на офшорні компанії кошти за користування торгової марки у вигляді роялті. Сам народний депутат Рибалка завбачливо заперечує будь-який зв'язок з російськими компаніями. Його компанія "S.Group" опублікувала на своєму сайті прес-реліз в якому заявила, що ніколи не володіла фабриками в Росії.

При цьому в прес-релізі вважали за краще не уточнювати, яким чином торгова марка українського виробника перейшла у володіння російської компанії і за яким правом в Росії триває її виробництво.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2

Найближчі родичі начальника головного управління Державної фіскальної служби у Києві замішані в корупційних схемах. 

7 жовтня 2019

Вивчивши декларації українських губернаторів, стає відомо, що деякі з них мають не більше грошей, ніж звичайні українці, а ось їхні дружини – справа інша. Весь сімейний бізнес тримається саме них, щоб їхні чоловіки змогли справно виконувати свої державні обов’язки.

15 травня 2019

З року в рік депутати продовжують багатіти, а їх багатомільйонні статки вже нікого не дивують. Ми склали рейтинг з десяти народних депутатів, які задекларували найбільші статки за 2018 рік. 

6 травня 2019

Їхні заяви на виділення земельних ділянок дивним чином зникають, вільної землі для них нібито немає, а та, яка є, може бути в заболоченій місцевості. Процеси оформлення землі учасниками бойових дій тривають по декілька років і  розвиток подій набуває неочікуваних обертів.

1 лютого 2019

Одеська митниця ДФС не встигла оговтатись від мітингів та розбірок через тиск на експортерів, як з'явився черговий скандал - нові схеми заступника глави Одеської митниці ДФС Володимира Передерія привернули увагу правозахисників та журналістів.

29 січня 2019

За останні 4 роки Одеська область стала пляжною меккою для українців. Найкращим місцем відпочинку вважають узбережжя від Кароліно-Бугаза до Затоки. Але вже скоро ці пляжі можуть істотно змінити свій вигляд, як і право власності. Жителі власними силами намагаються боротися з незаконним захопленням громадських земель. Влаштовують акції протесту, перекривають дороги, залізничну колію. А тим часом чиновники продовжують провертати свої злочинні схеми. Про те як забирають пляжі у людей - в розслідуванні журналістів АСПІ.

17 жовтня 2018

Україна стоїть на порозі великої приватизації. Уже обрані радники для більшості державних підприємств, що будуть реалізовуватись. Тобто ось-ось і народне майно буде передане до приватних рук. Прозорість цього процесу викликає великі сумніви. А, як відомо - риба гниє з голови. Тож журналістам стало цікаво, що представляє собою людина, яка керує таким важливим для країни і всіх громадян процесом - в.о. голови Фонду держмайна Віталій Трубаров.

25 вересня 2018

Боротьба з корупцією та радянською системою управління у вищих навчальних закладах може зробити з людини безхатька з зіпсованою репутацією. Принаймні, такою намагається зробити екс-викладачку Лідію Макаренко керівництво Кременецької академії. Ректор цього навчального закладу Афанасій Ломакович не зважає ні на двох неповнолітніх дітей, ні на чоловіка, який з 2014 року захищає український кордон на Донбасі, ні на те, що іншого житла в родини немає.

13 серпня 2018

Власниця ювелірного дому Zarina Наталія Нетовкіна розповіла нові факти, які наштовхнули журналістів на розслідування її афер.

3 серпня 2018

Американські ЗМІ вважають, що Олександр Онищенко не чужа Росії людина. Зв'язки в ФСБ Росії зі служби у військах СРСР в НДР, де він був завербований і де познайомився з Володимиром Путіним, забезпечили йому паспорт РФ.

23 травня 2018
Актуально
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Генеральний прокурор України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр внутрішніх справ України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр розвитку громад та територій