Перебіжчиця і хабарниця Лариса Ареф’єва торгує митними тарифами в центральному аппараті ДФС!

16 февраля 2017
последние новости в Украине останні новини в Україні
Після резонансної справи із отриманням хабара у 50 тис доларів, яку вів Сакварелідзе і після втечі від “Альфи”, про що заявляв Саакашвілі, Ареф’єва оселилася у центральному апараті ДФС, під боком своїх покровителів і “шефів” (Демчини, Шеремета) на посаді заступника начальника управління митної вартості.
 
Вправне приховування інформації щодо Ареф’євої керівництвом ДФС, на деякий час вивело її із поля зору журналістів і може б про неї ніхто не згадав би, якщо б не нахабна торгівля митними тарифами та глузливі заяви очільника ДФС про перевиконанням бюджетного плану на 2016 рік аж на 6 мільярдів доларів, у той час як держава втрачає від корупційних схем під час проведення митних процедур понад 100 млрд гривень! Слід зазначити, що під пильним наглядом міжнародних партнерів у межах програми допомоги в реформуванні України це не така і легка справа. Але для цього є досвідченні і цінні кадри. Тому покровительство такому цінному співробітнику, як Ареф’єва варто зусиль!
 
В Україні як імпортозалежній державі, що таке митна вартість знають мабуть 50% населення і 100% викривачів і борців з корупцією. Мати пільги і стати “пільговиком” при сплаті митних платежів – мріють 90 % підприємців. Домовитись про “особливі” умови розмитнення, а це не лише заниження митної вартості, а ще й уникнення огляду і відбору зразків, перетворення товару, що розмитнюється у повітря (невідповідність фактичної ваги та/або кількості товару задекларованому) та інше, що сприяє заниженню рівня митної вартості більш ніж на 50% і в наслідок цього зменшенню митних платежів, можна з Ларисою Ареф’євою. Користуючись своїм досвідом і службовим положенням Лариса Миколаївна зараз займає керівну посаду і встановлює кому і за якою вартістю оформлюватися на митниці.
 
Звіт про виявлені факти здійснення митних оформлень із заниженням митної вартості або можливими порушеннями у частині недостовірності декларування  товарів додається.
 
 [document url="images/fakty-arefeva.pdf"]
 
Щоб не бути голослівними, наведемо свіжі факти організованих заступницею начальника управління митної вартості схем за листопад 2016 р.
 
Упродовж листопада 2016 року ТОВ "ЛАРВУД" (ЄДРПОУ 40714163) здійснило митні оформлення 55 декларацій з порушеннями митних правил, а саме заниження рівня митної вартості більш ніж на 50% за рахунок декларування товару під невідповідним йому кодом УКТ ЗЕД (підміна коду з меншим рівнем навантаження митних платежів), невідповідність фактичної ваги та/або кількості товару задекларованому.
 
За проведеною незалежними митними фахівцями експертизою операцій з митного оформлення імпортера ТОВ "ЛАРВУД", при оформленні товарів категорії “взуття” (група УКТ ЗЕД 64) митна вартість нараховувалась лише на 30-40% ваги товару, що є явною невідповідністю фактичної ваги товару задекларованому. Слід зазначити, що cередня різниця брутто-нетто по іншим підприємцям, які здійснили митні оформлення подібних товарів (взуття) складає 8%-12%.
 
Отже, з 10 000 кг брутто товару, митна вартість нараховувалась лише з 3100 кг нетто та склала близько 170 тис. грн., у той час як могла скласти 482 тис грн. Враховуючи зазначене, недобори до Державного бюджету України лише за 7 оформленими митних декларацій склали понад 2,1 млн. грн.
 
Цей же імпортер в досліджуваному листопаді, здійснив 16 митних оформлень товару категорії «Тканина, полотняного переплетення, не вибивна, з пряжі різних кольорів» (код товару УКТ ЗЕД 5211410000) за рівнем митної вартості 2,20 дол/кг. Слід зазначити, що для інших імпортерів рівень митної вартості по цьому коду товару становить від 4,5 дол/кг.
 
При чому, за для уникнення зайвих клопіт, в частині з’ясування недостовірності класифікації товару фактичному, товар було випущено у вільний обіг без відбору зразків та залучення відповідних фахівців відповідно до наказу МФУ від 31.05.2012 №654.Як наслідок – відповідні недобори митних платежів за рахунок рівня митної вартості.
 
Сказане вище в цифрах:
- при ставці мита 0% за ціною 4,5 дол/кг на 100 кг товару митні платежі складатимуть 90 дол.
- А при ставці мита 5% за ціною 2,2 дол/кг на 100 кг товару, митні платежі складатимуть лише 57,2 дол. США, що майже у 1,6 разів менше!
 
Аналогічна ситуація і з імпортером товару «тканина» ТОВ "ДЕМЕТРА ТРЕЙД ІНВЕСТ" – заниження митної вартості за рахунок підміни коду з меншим рівнем навантаження митних платежів та випуск у вільний обіг без відбору зразків та залучення відповідних фахівців для досмотру товару відповідно до наказу МФУ від 31.05.2012 №654
 
orestАнгел-охоронець Лариса Ареф’єва (яка до речі є родичкою відомого контрабандиста Ореста Фірманюка) зекономила для ТОВ "ЛАРВУД" і на розмитненні 20 контейнерів з товарами широкого асортименту (так званих «міксів»). В міксах в неї задіяно декілька варіантів для мінімізації митних платежів: вагому частину товарів декларували за кодами УКТ ЗЕД з низьким рівнем оподаткування, а інші - по заниженій митній вартості. Дозвіл Ареф’євої на такі “пересорти” і підміни коду коштують державі дуже дорого, отже в бюджет недонадходять мільйони гривень!
 
Досліджуючи митні операції лише за липень місяць, експерти виявили масовість аналогічних оформлень з “особливими” умовами для імпортерів товару “фурнітура”, “посуд” та інше, де заниження митної вартості для деяких підприємців становить більш ніж 50%!
 
Якщо не полінуватись і підрахувати скільки недосплачено до бюджету з митного оформлення і скільки заробили на цьому головні хабарники, стає зрозуміло, що митниця як була “приватною лавочкою”, такою і залишилась. Під виглядом реформ, ДФС облаштовує кар’єри досвідчених корупціонерів і власні інтереси керівників відомства.

Будемо писати і відстежувати до чого призведе вказаний експертний звіт до відповідних дій щодо корупціонера і розробника митних схем Ареф’євої Л.М. і її покровителів.
Все главные новости с доставкой в Ваш мессенджер Телеграм
2

Изучив декларации украинских губернаторов, становится известно, что некоторые из них имеют не больше денег, чем обычные украинцы, а вот их жены - дело другое. Весь семейный бизнес держится именно на них, чтобы их мужчины смогли исправно выполнять свои государственные обязанности.

15 мая 2019

Из года в год депутаты продолжают богатеть, а их многомиллионные состояния уже никого не удивляют. Мы составили рейтинг из десяти народных депутатов, которые задекларировали самые большие состояния за 2018 год.

6 мая 2019

Их заявления на выделение земельных участков странным образом исчезают, свободной земли для них якобы нет, а та, которая есть, может быть в заболоченной местности. Процессы оформления земли участниками боевых действий длятся по несколько лет и зачастую развитие событий приобретает неожиданных оборотов. На одно из таких дел обратили внимание журналисты АСПИ. 

1 февраля 2019

Одесская таможня ГФС не успела оправиться от митингов и разборок из-за давления на экспортеров, как появился очередной скандал - новые схемы заместителя главы Одесской таможни ГФС Владимира Передерия привлекли внимание правозащитников и журналистов.  

29 января 2019

За последние 4 года Одесская область стала пляжной меккой для украинцев. Лучшим местом отдыха считают побережья от Каролино-Бугаза до Затоки. Но уже скоро эти пляжи могут существенно изменить свой облик, как и право собственности. Жители собственными силами пытаются бороться с незаконным захватом общественных земель. Устраивают акции протеста, перекрывают дороги, железнодорожную колею. А тем временем чиновники продолжают проворачивать свои преступные схемы. О том как забирают пляжи у людей - в расследовании журналистов АСПИ.

17 октября 2018

Украина стоит на пороге большой приватизации. Уже выбраны советники для большинства государственных предприятий, которые будут реализовываться. То есть вот-вот и народное имущество будет передано в частные руки. Прозрачность этого процесса вызывает большие сомнения. А, как известно - рыба гниет с головы. Поэтому журналистам стало интересно, что представляет собой человек, который управляет таким важным для страны и всех граждан процессом - и.о. председателя Фонда госимущества Виталий Трубаров.

25 сентября 2018

Борьба с коррупцией и советской системой управления в высших учебных заведениях может сделать из человека бездомного с испорченной репутацией. По крайней мере, такой пытается сделать экс-преподавательницу Лидию Макаренко руководство Кременецкой академии. Ректор этого учебного заведения Афанасий Ломакович не считается ни с двумя несовершеннолетними детьми, ни с мужем, который с 2014 года защищает украинскую границу на Донбассе, ни с тем, что другого жилья у семьи нет.

13 августа 2018

Владелица ювелирного дома Zarina Наталья Нетовкина рассказала новые факты, которые натолкнули журналистов на расследование ее афер.

3 августа 2018

Американские СМИ считают, что Александр Онищенко не чужой России человек. Связи в ФСБ России со службы в войсках СССР в ГДР, где он был завербован и где познакомился с Владимиром Путиным, обеспечили ему паспорт РФ.

23 мая 2018

Активисты общественных организаций Одессы призывают к ответу и хотят выгнать из города известного в медиа пространстве лидера структуры «Совета общественной безопасности – РГБ» Марка Гордиенко. Об этом они сообщили в интервью издательству Багнет .

18 апреля 2018
Актуально
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Министр развития экономики, торговли и сельского хозяйства Украины
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Генеральный прокурор Украины
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Министр внутренних дел Украины
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Министр развития общин и территорий