Перебіжчиця і хабарниця Лариса Ареф’єва торгує митними тарифами в центральному аппараті ДФС!

16 лютого 2017
последние новости в Украине останні новини в Україні
Після резонансної справи із отриманням хабара у 50 тис доларів, яку вів Сакварелідзе і після втечі від “Альфи”, про що заявляв Саакашвілі, Ареф’єва оселилася у центральному апараті ДФС, під боком своїх покровителів і “шефів” (Демчини, Шеремета) на посаді заступника начальника управління митної вартості.
 
Вправне приховування інформації щодо Ареф’євої керівництвом ДФС, на деякий час вивело її із поля зору журналістів і може б про неї ніхто не згадав би, якщо б не нахабна торгівля митними тарифами та глузливі заяви очільника ДФС про перевиконанням бюджетного плану на 2016 рік аж на 6 мільярдів доларів, у той час як держава втрачає від корупційних схем під час проведення митних процедур понад 100 млрд гривень! Слід зазначити, що під пильним наглядом міжнародних партнерів у межах програми допомоги в реформуванні України це не така і легка справа. Але для цього є досвідченні і цінні кадри. Тому покровительство такому цінному співробітнику, як Ареф’єва варто зусиль!
 
В Україні як імпортозалежній державі, що таке митна вартість знають мабуть 50% населення і 100% викривачів і борців з корупцією. Мати пільги і стати “пільговиком” при сплаті митних платежів – мріють 90 % підприємців. Домовитись про “особливі” умови розмитнення, а це не лише заниження митної вартості, а ще й уникнення огляду і відбору зразків, перетворення товару, що розмитнюється у повітря (невідповідність фактичної ваги та/або кількості товару задекларованому) та інше, що сприяє заниженню рівня митної вартості більш ніж на 50% і в наслідок цього зменшенню митних платежів, можна з Ларисою Ареф’євою. Користуючись своїм досвідом і службовим положенням Лариса Миколаївна зараз займає керівну посаду і встановлює кому і за якою вартістю оформлюватися на митниці.
 
Звіт про виявлені факти здійснення митних оформлень із заниженням митної вартості або можливими порушеннями у частині недостовірності декларування  товарів додається.
 
 [document url="images/fakty-arefeva.pdf"]
 
Щоб не бути голослівними, наведемо свіжі факти організованих заступницею начальника управління митної вартості схем за листопад 2016 р.
 
Упродовж листопада 2016 року ТОВ "ЛАРВУД" (ЄДРПОУ 40714163) здійснило митні оформлення 55 декларацій з порушеннями митних правил, а саме заниження рівня митної вартості більш ніж на 50% за рахунок декларування товару під невідповідним йому кодом УКТ ЗЕД (підміна коду з меншим рівнем навантаження митних платежів), невідповідність фактичної ваги та/або кількості товару задекларованому.
 
За проведеною незалежними митними фахівцями експертизою операцій з митного оформлення імпортера ТОВ "ЛАРВУД", при оформленні товарів категорії “взуття” (група УКТ ЗЕД 64) митна вартість нараховувалась лише на 30-40% ваги товару, що є явною невідповідністю фактичної ваги товару задекларованому. Слід зазначити, що cередня різниця брутто-нетто по іншим підприємцям, які здійснили митні оформлення подібних товарів (взуття) складає 8%-12%.
 
Отже, з 10 000 кг брутто товару, митна вартість нараховувалась лише з 3100 кг нетто та склала близько 170 тис. грн., у той час як могла скласти 482 тис грн. Враховуючи зазначене, недобори до Державного бюджету України лише за 7 оформленими митних декларацій склали понад 2,1 млн. грн.
 
Цей же імпортер в досліджуваному листопаді, здійснив 16 митних оформлень товару категорії «Тканина, полотняного переплетення, не вибивна, з пряжі різних кольорів» (код товару УКТ ЗЕД 5211410000) за рівнем митної вартості 2,20 дол/кг. Слід зазначити, що для інших імпортерів рівень митної вартості по цьому коду товару становить від 4,5 дол/кг.
 
При чому, за для уникнення зайвих клопіт, в частині з’ясування недостовірності класифікації товару фактичному, товар було випущено у вільний обіг без відбору зразків та залучення відповідних фахівців відповідно до наказу МФУ від 31.05.2012 №654.Як наслідок – відповідні недобори митних платежів за рахунок рівня митної вартості.
 
Сказане вище в цифрах:
- при ставці мита 0% за ціною 4,5 дол/кг на 100 кг товару митні платежі складатимуть 90 дол.
- А при ставці мита 5% за ціною 2,2 дол/кг на 100 кг товару, митні платежі складатимуть лише 57,2 дол. США, що майже у 1,6 разів менше!
 
Аналогічна ситуація і з імпортером товару «тканина» ТОВ "ДЕМЕТРА ТРЕЙД ІНВЕСТ" – заниження митної вартості за рахунок підміни коду з меншим рівнем навантаження митних платежів та випуск у вільний обіг без відбору зразків та залучення відповідних фахівців для досмотру товару відповідно до наказу МФУ від 31.05.2012 №654
 
orestАнгел-охоронець Лариса Ареф’єва (яка до речі є родичкою відомого контрабандиста Ореста Фірманюка) зекономила для ТОВ "ЛАРВУД" і на розмитненні 20 контейнерів з товарами широкого асортименту (так званих «міксів»). В міксах в неї задіяно декілька варіантів для мінімізації митних платежів: вагому частину товарів декларували за кодами УКТ ЗЕД з низьким рівнем оподаткування, а інші - по заниженій митній вартості. Дозвіл Ареф’євої на такі “пересорти” і підміни коду коштують державі дуже дорого, отже в бюджет недонадходять мільйони гривень!
 
Досліджуючи митні операції лише за липень місяць, експерти виявили масовість аналогічних оформлень з “особливими” умовами для імпортерів товару “фурнітура”, “посуд” та інше, де заниження митної вартості для деяких підприємців становить більш ніж 50%!
 
Якщо не полінуватись і підрахувати скільки недосплачено до бюджету з митного оформлення і скільки заробили на цьому головні хабарники, стає зрозуміло, що митниця як була “приватною лавочкою”, такою і залишилась. Під виглядом реформ, ДФС облаштовує кар’єри досвідчених корупціонерів і власні інтереси керівників відомства.

Будемо писати і відстежувати до чого призведе вказаний експертний звіт до відповідних дій щодо корупціонера і розробника митних схем Ареф’євої Л.М. і її покровителів.
Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2

Найближчі родичі начальника головного управління Державної фіскальної служби у Києві замішані в корупційних схемах. 

7 жовтня 2019

Вивчивши декларації українських губернаторів, стає відомо, що деякі з них мають не більше грошей, ніж звичайні українці, а ось їхні дружини – справа інша. Весь сімейний бізнес тримається саме них, щоб їхні чоловіки змогли справно виконувати свої державні обов’язки.

15 травня 2019

З року в рік депутати продовжують багатіти, а їх багатомільйонні статки вже нікого не дивують. Ми склали рейтинг з десяти народних депутатів, які задекларували найбільші статки за 2018 рік. 

6 травня 2019

Їхні заяви на виділення земельних ділянок дивним чином зникають, вільної землі для них нібито немає, а та, яка є, може бути в заболоченій місцевості. Процеси оформлення землі учасниками бойових дій тривають по декілька років і  розвиток подій набуває неочікуваних обертів.

1 лютого 2019

Одеська митниця ДФС не встигла оговтатись від мітингів та розбірок через тиск на експортерів, як з'явився черговий скандал - нові схеми заступника глави Одеської митниці ДФС Володимира Передерія привернули увагу правозахисників та журналістів.

29 січня 2019

За останні 4 роки Одеська область стала пляжною меккою для українців. Найкращим місцем відпочинку вважають узбережжя від Кароліно-Бугаза до Затоки. Але вже скоро ці пляжі можуть істотно змінити свій вигляд, як і право власності. Жителі власними силами намагаються боротися з незаконним захопленням громадських земель. Влаштовують акції протесту, перекривають дороги, залізничну колію. А тим часом чиновники продовжують провертати свої злочинні схеми. Про те як забирають пляжі у людей - в розслідуванні журналістів АСПІ.

17 жовтня 2018

Україна стоїть на порозі великої приватизації. Уже обрані радники для більшості державних підприємств, що будуть реалізовуватись. Тобто ось-ось і народне майно буде передане до приватних рук. Прозорість цього процесу викликає великі сумніви. А, як відомо - риба гниє з голови. Тож журналістам стало цікаво, що представляє собою людина, яка керує таким важливим для країни і всіх громадян процесом - в.о. голови Фонду держмайна Віталій Трубаров.

25 вересня 2018

Боротьба з корупцією та радянською системою управління у вищих навчальних закладах може зробити з людини безхатька з зіпсованою репутацією. Принаймні, такою намагається зробити екс-викладачку Лідію Макаренко керівництво Кременецької академії. Ректор цього навчального закладу Афанасій Ломакович не зважає ні на двох неповнолітніх дітей, ні на чоловіка, який з 2014 року захищає український кордон на Донбасі, ні на те, що іншого житла в родини немає.

13 серпня 2018

Власниця ювелірного дому Zarina Наталія Нетовкіна розповіла нові факти, які наштовхнули журналістів на розслідування її афер.

3 серпня 2018

Американські ЗМІ вважають, що Олександр Онищенко не чужа Росії людина. Зв'язки в ФСБ Росії зі служби у військах СРСР в НДР, де він був завербований і де познайомився з Володимиром Путіним, забезпечили йому паспорт РФ.

23 травня 2018
Актуально
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Генеральний прокурор України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр внутрішніх справ України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр розвитку громад та територій