“Скромні” пожитки головного радикала Олега Ляшка

9 апреля 2017
954
последние новости в Украине останні новини в Україні

Незалежного від того, правда це чи ні, але живе лідер Радикальної партії досить нескромно. Проаналізуємо відкриті джерела інформації і зробимо свої незалежні висновки.

В кінці березня, Онищенко звинуватив Ляшко у політичній проституції та зміні «орієнтації» радикального лідера – йдеться про перехід Олега Валерійовича на сторону президента, якого він нещодавно так красномовно критикував.  В своєму інтерв'ю  лідеру партії «5.10» Геннадію Балашову, депутат-втікач Онищенко роповів, що вартість такої “радикальної” підтримки (як мінімум: відсутність критики і не втручання) гаранту коштує 2-3 мільйона доларів щомісяця!

Онищенко про Ляшко в інтерв’ю лідеру партії «5.10» Геннадію Балашову:

Онищенко не наводить жодних доказів, отже це можна вважати плітками та наклепом. Тому ми проаналізуємо статки та «скромні» пожитки Олега Ляшко з достовірних джерел.

GRAFIK

У майновій декларації за 2011 р. у Олега Ляшка купа майна, серед якого три автівки: „Мерседес Бенц” S-класу, „Тойота Прадо” та тюнингований „Ренж Ровер”; дві квартири в центрі Києва площею 95,5 м2 та 367,2 м2 (нардеп вказав це як приміщення під "сімейний дитячий будинок"); гараж - 127,5 м2; земельна ділянка - 1,26 га.

Окрім цього, Ляшко показав і свої прибутки, що за попередній рік склали 1 мільйон 145 тис. 525 гривень. Показово, що незважаючи на мільйонний прибуток, Ляшко не погребував отримати ще й державну матеріальну допомогу в 35 тис. 339 грн.

Але чомусь, Олег Ляшко не вказує в своїй декларації нардепа дружину та дитину. Адже, згідно законодавству всі члени родини мають бути вписані в декларацію кандидата. Та чомусь Олег Валерійович про дружину і дитину не згадував, а писав, що не одружений, дітей не має.

Журналісти не знайшли у відкритих джерелах декларацію за 2012 р., але в декларації за 2013 рік вже з'являється і донька, і дружина. У декларованому році народний депутат України вказує досить скоромні статки (в порівнянні з попереднім роком) - сукупний дохід Ляшко склав 195 тис. 971 грн. З них заробітна плата - 195 тис. 671 грн і 300 грн - авторська винагорода від реалізації майнових прав інтелектуальної власності. Щодо нерухомого майна, то окрім зазначеного в минулому році, додалось майно дружини – ¼ частки квартири в Києві (20,5 м2). Має ті ж самі (що були задекларовані в 2011 р.) транспорті засоби. Ні банківських рахунків, ні готівкових коштів нардеп, згідно декларації, котрий рік поспіль не мав.

У 2014 р. у кандидата в президенти України на позачергових виборах 2014 року Олега Валерійовича значно покращилось фінансове положення.  Загальна сума сукупного доходу 1 014 285,60 грн, з них заробітна плата 174 285, 60 грн і дохід від відчуження рухомого та нерухомого майна 840 000 грн - незрозуміло якого, бо згідно декларації нерухоме майно навпаки поповнилось офісом в Києві площею 182,8 м2, а транспорті засоби хоч і понесли зміни – продав старенький Range Rover і купив для дружини новеньку (2014 р. випуску) Mazda СХ-5, та не значні.

ANALIZDEKL2011 2014

Фінансовий розквіт починається з 2015 року. Загальна сума сукупного доходу 1 398 043 грн, але це ще не все – у головного радикала з’являються і мільйонні банківськи рахунки і чимала сума готівкових коштів: вклади в Державному Ощадбанку України - 190 700 грн + вклад в ПАТ АКБ "Аркада" 1 844 775 грн, готівкові кошти: 740 000 $ + 90 000 евро + 890 000 грн, а також готівкові кошти у дружини (домогосподині): 200 000 $ +760 000 грн + 40 000 евро.

Цивільна дружина нардепа не мала і не має власного бізнесу, тільки 10 років тому керувала компанією «Консу Київ», яка надавала юридичні та нотаріальні послуги. До цього, за даними ЗМІ, працювала менеджером в клубі ігрових автоматів, де і познайомилася з Ляшко.

DOMLYASHKO

 

Поповнились і об’єкти нерухомості, (доречі, щороку їх кількість і площа лише збільшується) – Олег Валерійович з цього року, окрім зазначеного раніше гаражу на 127,5 м2 , володіє машиномісцем площею 23,6  м2. Голова фракції і член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, вказав у своїй декларації і інше цінне рухоме майно: колекцію монет Національного Банку України (якою володіє з 1997 р., до речі, не вказаної в попередніх деклараціях), колекцію іноземних срібних і золотих монет,колекцію елітних годинників (Vacheron Constantin, Ulysse Nardin, Breguet. Audemars Piguet) та вила селянські. Має у спільній власності з цивільною дружиною коштовні ювелірні вироби: два комплекти ювелірних виробів з дорогоцінними каміннями, браслет, кольє, каблучку і сережки.

29 березня 2017 року, як тільки, з супроводжуючими її скандалами, запрацювала система е-декларування, лідер радикалів оприлюднив майнову декларацію за 2016.

Можемо порадіти за Олега Валерійовича – згідно декларації в нього все гаразд. За 2016 рік красномовний радикал заробив 1 мільйон 27 тис. 18 грн. З них заробітня плата на основному місці роботи в Верховній Раді – 156 120 грн і кошти на ведення депутатської діяльності 169 871 грн, мама-пенсіонерка подарувала 137 тис. грн, процентами в банках накапало 346 177 грн, але головний, все ж таки, роботодавець - телеканал News Onе.  За свої виступи політик отримав гонорар в суммі 218 750 грн.

Трошки поменшали суми на банківських рахунках і готівкові кошти (3 229 838 грн + 760 000 $ + 130 000 євро). Але значно поповнились об’єкти нерухомості - дружина придбала шикарний маєток в Києві загальною площею 296 м кв і земельну ділянку площею 605 м кв. При цьому, не зрозуміло навіщо, згідно декларації дружина орендує частину приватного будинку в Обуховівському районі площею 123,8 м кв і частку земельної ділянки площею 4500 м кв. 

DEKLAR2015 2017Крім цього, згідно декларації, Ляшко володіє автомобілями Mercedes S 550 і Land Cruiser, журналісти зафіксували, як вранці з двору Олега Ляшко виїжджає броньований Cadillac Escaladе. Такого автомобіля в декларації нардепа немає, проте раніше Ляшко неодноразово фіксували на цьому авто поблизу Верховної Ради. Офіційно авто записане на радника і соратника Ляшко - Олександра Гулака.

AVTO

І це ще не все, за 4 місяці 2017 року нардеп отримав дохід від надання майна в оренду 622 079 грн, проценти від вкладів в банках -  260 388 грн, а також обзавівся ще одним об’єктом нерухомості - дружина придбала в Обухівському районі житловий будинок, загальна площа будинку - 357,1 кв.м. і дві земельні ділянки площею 4500 м кв і 1400 м кв.

Не через заздрощі, проте, як бачимо, поки народ біднішає, у народних обранців фінансовий розквіт. 

 

Все главные новости с доставкой в Ваш мессенджер Телеграм
2

Изучив декларации украинских губернаторов, становится известно, что некоторые из них имеют не больше денег, чем обычные украинцы, а вот их жены - дело другое. Весь семейный бизнес держится именно на них, чтобы их мужчины смогли исправно выполнять свои государственные обязанности.

15 мая 2019

Из года в год депутаты продолжают богатеть, а их многомиллионные состояния уже никого не удивляют. Мы составили рейтинг из десяти народных депутатов, которые задекларировали самые большие состояния за 2018 год.

6 мая 2019

Их заявления на выделение земельных участков странным образом исчезают, свободной земли для них якобы нет, а та, которая есть, может быть в заболоченной местности. Процессы оформления земли участниками боевых действий длятся по несколько лет и зачастую развитие событий приобретает неожиданных оборотов. На одно из таких дел обратили внимание журналисты АСПИ. 

1 февраля 2019

Одесская таможня ГФС не успела оправиться от митингов и разборок из-за давления на экспортеров, как появился очередной скандал - новые схемы заместителя главы Одесской таможни ГФС Владимира Передерия привлекли внимание правозащитников и журналистов.  

29 января 2019

За последние 4 года Одесская область стала пляжной меккой для украинцев. Лучшим местом отдыха считают побережья от Каролино-Бугаза до Затоки. Но уже скоро эти пляжи могут существенно изменить свой облик, как и право собственности. Жители собственными силами пытаются бороться с незаконным захватом общественных земель. Устраивают акции протеста, перекрывают дороги, железнодорожную колею. А тем временем чиновники продолжают проворачивать свои преступные схемы. О том как забирают пляжи у людей - в расследовании журналистов АСПИ.

17 октября 2018

Украина стоит на пороге большой приватизации. Уже выбраны советники для большинства государственных предприятий, которые будут реализовываться. То есть вот-вот и народное имущество будет передано в частные руки. Прозрачность этого процесса вызывает большие сомнения. А, как известно - рыба гниет с головы. Поэтому журналистам стало интересно, что представляет собой человек, который управляет таким важным для страны и всех граждан процессом - и.о. председателя Фонда госимущества Виталий Трубаров.

25 сентября 2018

Борьба с коррупцией и советской системой управления в высших учебных заведениях может сделать из человека бездомного с испорченной репутацией. По крайней мере, такой пытается сделать экс-преподавательницу Лидию Макаренко руководство Кременецкой академии. Ректор этого учебного заведения Афанасий Ломакович не считается ни с двумя несовершеннолетними детьми, ни с мужем, который с 2014 года защищает украинскую границу на Донбассе, ни с тем, что другого жилья у семьи нет.

13 августа 2018

Владелица ювелирного дома Zarina Наталья Нетовкина рассказала новые факты, которые натолкнули журналистов на расследование ее афер.

3 августа 2018

Американские СМИ считают, что Александр Онищенко не чужой России человек. Связи в ФСБ России со службы в войсках СССР в ГДР, где он был завербован и где познакомился с Владимиром Путиным, обеспечили ему паспорт РФ.

23 мая 2018

Активисты общественных организаций Одессы призывают к ответу и хотят выгнать из города известного в медиа пространстве лидера структуры «Совета общественной безопасности – РГБ» Марка Гордиенко. Об этом они сообщили в интервью издательству Багнет .

18 апреля 2018
Актуально
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Заместитель министра по вопросам временно оккупированных территорий и внутренне перемещенных лиц

 

Юрий Николаевич Грымчак родился 30 октября 1965 года в городе Донецк. Украинский

последние новости в Украине останні новини в Україні Блог

Приняли закон от РПЛ (6449), который наоборот теперь навредит жертвам сексуального насилия, и который грубо нарушает фундаментальные права человека.

11 июля 2019автор: Анна Маляр
последние новости в Украине останні новини в Україні Блог

В оправдании Труханова в первой инстанции виноват и президент Порошенко, который очень хотел "ручную" судебную реформу, и судьи Малиновского районного суда Одессы, и прокуроры САП и детективы НАБУ, считает юрист.

10 июля 2019автор: Євген Крапівін
последние новости в Украине останні новини в Україні Блог

Медведчук использует именно примитивную технологию - провокации, которую в раздраженной стране очень даже легко использовать - брось в повестку оскорбительную инициативу и собирай дивиденды.

8 июля 2019автор: Михайло Подоляк