“Скромні” пожитки головного радикала Олега Ляшка

последние новости в Украине останні новини в Україні

Незалежного від того, правда це чи ні, але живе лідер Радикальної партії досить нескромно. Проаналізуємо відкриті джерела інформації і зробимо свої незалежні висновки.

В кінці березня, Онищенко звинуватив Ляшко у політичній проституції та зміні «орієнтації» радикального лідера – йдеться про перехід Олега Валерійовича на сторону президента, якого він нещодавно так красномовно критикував.  В своєму інтерв'ю  лідеру партії «5.10» Геннадію Балашову, депутат-втікач Онищенко роповів, що вартість такої “радикальної” підтримки (як мінімум: відсутність критики і не втручання) гаранту коштує 2-3 мільйона доларів щомісяця!

Онищенко про Ляшко в інтерв’ю лідеру партії «5.10» Геннадію Балашову:

Онищенко не наводить жодних доказів, отже це можна вважати плітками та наклепом. Тому ми проаналізуємо статки та «скромні» пожитки Олега Ляшко з достовірних джерел.

GRAFIK

У майновій декларації за 2011 р. у Олега Ляшка купа майна, серед якого три автівки: „Мерседес Бенц” S-класу, „Тойота Прадо” та тюнингований „Ренж Ровер”; дві квартири в центрі Києва площею 95,5 м2 та 367,2 м2 (нардеп вказав це як приміщення під "сімейний дитячий будинок"); гараж - 127,5 м2; земельна ділянка - 1,26 га.

Окрім цього, Ляшко показав і свої прибутки, що за попередній рік склали 1 мільйон 145 тис. 525 гривень. Показово, що незважаючи на мільйонний прибуток, Ляшко не погребував отримати ще й державну матеріальну допомогу в 35 тис. 339 грн.

Але чомусь, Олег Ляшко не вказує в своїй декларації нардепа дружину та дитину. Адже, згідно законодавству всі члени родини мають бути вписані в декларацію кандидата. Та чомусь Олег Валерійович про дружину і дитину не згадував, а писав, що не одружений, дітей не має.

Журналісти не знайшли у відкритих джерелах декларацію за 2012 р., але в декларації за 2013 рік вже з'являється і донька, і дружина. У декларованому році народний депутат України вказує досить скоромні статки (в порівнянні з попереднім роком) - сукупний дохід Ляшко склав 195 тис. 971 грн. З них заробітна плата - 195 тис. 671 грн і 300 грн - авторська винагорода від реалізації майнових прав інтелектуальної власності. Щодо нерухомого майна, то окрім зазначеного в минулому році, додалось майно дружини – ¼ частки квартири в Києві (20,5 м2). Має ті ж самі (що були задекларовані в 2011 р.) транспорті засоби. Ні банківських рахунків, ні готівкових коштів нардеп, згідно декларації, котрий рік поспіль не мав.

У 2014 р. у кандидата в президенти України на позачергових виборах 2014 року Олега Валерійовича значно покращилось фінансове положення.  Загальна сума сукупного доходу 1 014 285,60 грн, з них заробітна плата 174 285, 60 грн і дохід від відчуження рухомого та нерухомого майна 840 000 грн - незрозуміло якого, бо згідно декларації нерухоме майно навпаки поповнилось офісом в Києві площею 182,8 м2, а транспорті засоби хоч і понесли зміни – продав старенький Range Rover і купив для дружини новеньку (2014 р. випуску) Mazda СХ-5, та не значні.

ANALIZDEKL2011 2014

Фінансовий розквіт починається з 2015 року. Загальна сума сукупного доходу 1 398 043 грн, але це ще не все – у головного радикала з’являються і мільйонні банківськи рахунки і чимала сума готівкових коштів: вклади в Державному Ощадбанку України - 190 700 грн + вклад в ПАТ АКБ "Аркада" 1 844 775 грн, готівкові кошти: 740 000 $ + 90 000 евро + 890 000 грн, а також готівкові кошти у дружини (домогосподині): 200 000 $ +760 000 грн + 40 000 евро.

Цивільна дружина нардепа не мала і не має власного бізнесу, тільки 10 років тому керувала компанією «Консу Київ», яка надавала юридичні та нотаріальні послуги. До цього, за даними ЗМІ, працювала менеджером в клубі ігрових автоматів, де і познайомилася з Ляшко.

DOMLYASHKO

 

Поповнились і об’єкти нерухомості, (доречі, щороку їх кількість і площа лише збільшується) – Олег Валерійович з цього року, окрім зазначеного раніше гаражу на 127,5 м2 , володіє машиномісцем площею 23,6  м2. Голова фракції і член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, вказав у своїй декларації і інше цінне рухоме майно: колекцію монет Національного Банку України (якою володіє з 1997 р., до речі, не вказаної в попередніх деклараціях), колекцію іноземних срібних і золотих монет,колекцію елітних годинників (Vacheron Constantin, Ulysse Nardin, Breguet. Audemars Piguet) та вила селянські. Має у спільній власності з цивільною дружиною коштовні ювелірні вироби: два комплекти ювелірних виробів з дорогоцінними каміннями, браслет, кольє, каблучку і сережки.

29 березня 2017 року, як тільки, з супроводжуючими її скандалами, запрацювала система е-декларування, лідер радикалів оприлюднив майнову декларацію за 2016.

Можемо порадіти за Олега Валерійовича – згідно декларації в нього все гаразд. За 2016 рік красномовний радикал заробив 1 мільйон 27 тис. 18 грн. З них заробітня плата на основному місці роботи в Верховній Раді – 156 120 грн і кошти на ведення депутатської діяльності 169 871 грн, мама-пенсіонерка подарувала 137 тис. грн, процентами в банках накапало 346 177 грн, але головний, все ж таки, роботодавець - телеканал News Onе.  За свої виступи політик отримав гонорар в суммі 218 750 грн.

Трошки поменшали суми на банківських рахунках і готівкові кошти (3 229 838 грн + 760 000 $ + 130 000 євро). Але значно поповнились об’єкти нерухомості - дружина придбала шикарний маєток в Києві загальною площею 296 м кв і земельну ділянку площею 605 м кв. При цьому, не зрозуміло навіщо, згідно декларації дружина орендує частину приватного будинку в Обуховівському районі площею 123,8 м кв і частку земельної ділянки площею 4500 м кв. 

DEKLAR2015 2017Крім цього, згідно декларації, Ляшко володіє автомобілями Mercedes S 550 і Land Cruiser, журналісти зафіксували, як вранці з двору Олега Ляшко виїжджає броньований Cadillac Escaladе. Такого автомобіля в декларації нардепа немає, проте раніше Ляшко неодноразово фіксували на цьому авто поблизу Верховної Ради. Офіційно авто записане на радника і соратника Ляшко - Олександра Гулака.

AVTO

І це ще не все, за 4 місяці 2017 року нардеп отримав дохід від надання майна в оренду 622 079 грн, проценти від вкладів в банках -  260 388 грн, а також обзавівся ще одним об’єктом нерухомості - дружина придбала в Обухівському районі житловий будинок, загальна площа будинку - 357,1 кв.м. і дві земельні ділянки площею 4500 м кв і 1400 м кв.

Не через заздрощі, проте, як бачимо, поки народ біднішає, у народних обранців фінансовий розквіт. 

 

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2

Найближчі родичі начальника головного управління Державної фіскальної служби у Києві замішані в корупційних схемах. 

7 жовтня 2019

Вивчивши декларації українських губернаторів, стає відомо, що деякі з них мають не більше грошей, ніж звичайні українці, а ось їхні дружини – справа інша. Весь сімейний бізнес тримається саме них, щоб їхні чоловіки змогли справно виконувати свої державні обов’язки.

15 травня 2019

З року в рік депутати продовжують багатіти, а їх багатомільйонні статки вже нікого не дивують. Ми склали рейтинг з десяти народних депутатів, які задекларували найбільші статки за 2018 рік. 

6 травня 2019

Їхні заяви на виділення земельних ділянок дивним чином зникають, вільної землі для них нібито немає, а та, яка є, може бути в заболоченій місцевості. Процеси оформлення землі учасниками бойових дій тривають по декілька років і  розвиток подій набуває неочікуваних обертів.

1 лютого 2019

Одеська митниця ДФС не встигла оговтатись від мітингів та розбірок через тиск на експортерів, як з'явився черговий скандал - нові схеми заступника глави Одеської митниці ДФС Володимира Передерія привернули увагу правозахисників та журналістів.

29 січня 2019

За останні 4 роки Одеська область стала пляжною меккою для українців. Найкращим місцем відпочинку вважають узбережжя від Кароліно-Бугаза до Затоки. Але вже скоро ці пляжі можуть істотно змінити свій вигляд, як і право власності. Жителі власними силами намагаються боротися з незаконним захопленням громадських земель. Влаштовують акції протесту, перекривають дороги, залізничну колію. А тим часом чиновники продовжують провертати свої злочинні схеми. Про те як забирають пляжі у людей - в розслідуванні журналістів АСПІ.

17 жовтня 2018

Україна стоїть на порозі великої приватизації. Уже обрані радники для більшості державних підприємств, що будуть реалізовуватись. Тобто ось-ось і народне майно буде передане до приватних рук. Прозорість цього процесу викликає великі сумніви. А, як відомо - риба гниє з голови. Тож журналістам стало цікаво, що представляє собою людина, яка керує таким важливим для країни і всіх громадян процесом - в.о. голови Фонду держмайна Віталій Трубаров.

25 вересня 2018

Боротьба з корупцією та радянською системою управління у вищих навчальних закладах може зробити з людини безхатька з зіпсованою репутацією. Принаймні, такою намагається зробити екс-викладачку Лідію Макаренко керівництво Кременецької академії. Ректор цього навчального закладу Афанасій Ломакович не зважає ні на двох неповнолітніх дітей, ні на чоловіка, який з 2014 року захищає український кордон на Донбасі, ні на те, що іншого житла в родини немає.

13 серпня 2018

Власниця ювелірного дому Zarina Наталія Нетовкіна розповіла нові факти, які наштовхнули журналістів на розслідування її афер.

3 серпня 2018

Американські ЗМІ вважають, що Олександр Онищенко не чужа Росії людина. Зв'язки в ФСБ Росії зі служби у військах СРСР в НДР, де він був завербований і де познайомився з Володимиром Путіним, забезпечили йому паспорт РФ.

23 травня 2018
Актуально
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Генеральний прокурор України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр внутрішніх справ України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр розвитку громад та територій