Власниця ювелірного дому Zarina Наталія Нетовкіна та її афери із землею

3 августа 2018
2472
последние новости в Украине останні новини в Україні

Після неодноразових звинувачень у фінансуванні балів для російської еліти та контрабанді сировини з окупованих районів Донбасу власниця ювелірного дому Zarina Наталія Нетовкіна вирішила обілити своє ім’я.

Для цього вона організувала прес-конференцію у будівлі агентства "Українські новини". Але покликала не адвокатів, а священнослужителів. Однак на звинувачення щодо підтримки івентів для росіян не відповіла, але почала висувати версію, яка сумнівно пов'язана з пов'язана зі звинуваченнями.

Спочатку Нетовкіна заявляла, що напади на ювелірні магазини Zarina пов'язані зі спробою батька нардепа Віталія Хомутинника - Юрія Хомутинника - "захопити рейдерським способом землю в кооперативі Грінфілд 2012", а потім чомусь потім пов'язує з його з ювелірним бізнесом.

Так, на прес-конференції Нетовкіна заявила наступне:

"Оці всі наклепи, брехня, акти вандалізму, статті страшні, які з’являються в ЗМІ для того, щоб загубити чесне ім’я ювелірного дому Zarina, я знаю, що це рейдерський захват, що все це ініціатива однієї неадекватної людини - Юрія Хомутинника - батька народного депутата Віталія Хомутинника".

Пізніше в коментарі для АСПІ Нетовкіна заявила, що виступи проти неї пов’язані з зазіханням Хомутинника на її ювелірний бізнес.

"Юрій Хомутинник вийшов родом з ювелірного бізнесу з "Рембиттехніки" - це в Радянському Союзі була компанія, яка скупала золото, яке було не зовсім чесного походження, де з нього робили ювелірні прикраси, де все узаконювали", - розказала Нетовкіна.

Після цього вона одразу ж змінила тему і заявила, що Хомутинник їй особисто сказав, що він претендує на землю бази "Грінфінлд". Але за документами, вона є власницею лише будівель бази, а не землі.

>

На прес-конференцію прийшли представники Всеукраїнської народної ради протидії корупції та громадської експертизи влади.

Протестувальники зайшли з плакатами "Нетовкіна - путінська хвойда" і кидали яйця в спікерів конференції. Сама героїня при цьому не встала зі свого місця і навіть посміхалась, доки її прикривали.

База відпочинку для дітей "Грінфілд"

greenfieldrey1

greenfieldrey2

greenfieldrey3

Наразі власниками кооперативу є три особи - Нетовкіна Наталія, Нетовкіна Галина (її матір), і Олександр Гахов.

Активісти передають АСПІ здобуті ними документи, у тому числі й договір, в якому йдеться, що Нетовкіна віддає будівлі бази "Грінфілд" фундації "Отчий дім", хоча, за статутом, для цього потрібні збори всіх членів кооперативу, на якому ухвалять рішення про долю майна.

Договор

Договор 1

Договор 2

Договор 3

У цьому документі вона підписалася призвищем Нетовкіна, хоча її паспорт на це прізвище не дійсний. Тобто, це фактично підроблення документів.

matirnetovkina

Власниця Zarina вийшла заміж за Івана Колодницького. Зміна прізвища є і в реєстрі юридичних осіб. Жінка числиться власницею 58 компаній. У деяких документах вона змінила прізвище на Колодницьку, а в деяких так і залишилася Нетовкіною. Виходить, що її підпис про передачу кооперативних будівель є підробленням документів. У коментарі журналістам АСПІ Нетовкіна підтвердила, що підписала документ цим прізвищем. Але розповідає, що "юрист сказав, що так можна".

Але це ще не все. У договорі йдеться, що Нетовкіна передала будівлі кооперативу "Грінфілд 2012" разом із ділянкою, яка за рішенням суду, нележить державі.

Бачимо витяг із Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Там указано, що ділянка з номером 8000000000:90:371:0058 була відчужена у боржника і передана у державну власність. На яких правах вона передає його "Отчому дому" - незрозуміло.

Інша співвласниця кооперативу - Галина Нетовкіна - померла півроку тому. Але на питання журналістів, чи були збори після смерті її матері про передачу прав на майно, вона каже, що ще не було.

>

Згідно із Закону про кооперацію, менше ніж три людини, не можуть управляти кооперативом. Нетовкіна визнає, що її матір померла півроку тому, і що вона вступає у спадок. Однак, для того, щоб відкрити справу про спадок у нотаріуса, потрібно подати документи про смерть. Активісти також надають паспортні дані Галини Нетовкіної. Якщо перевірити їх на сайті Державної міграційної служби, то вони виявляються чинними, хоча паспорт має бути недійсним у зв'язку з її смертю.

photo 2018 08 03 22 43 28

Виходить, що Нетовкіна не подає відповідних документів про смерть матері, а кооператив не перебуває в стані ліквідації, хоча, за законом має. Власниця Zarina розповіла журналістам АСПІ, що збори щодо переходу майнових прав у кооперативі у зв'язку зі смертю однієї з його співвласників відбудуться 8 серпня. Хоча цей кооператив при двох власниках існувати не може.

Але при питанні про збори, пов'язані з майновими правами та смертю її матері, Нетовкіна починає розповідати про якійсь документи про передачу власності Гахову, хоча журналісти про це нічого не знали і не питали. Мовляв, Гахову незаконно передали права на частку в кооперативі, і апелюючи до його статуту, каже, що збори не проводилися. Заявляє, що документи підроблені, а суд, який ухвалив рішення, вона називає "рейдерським". Шукаємо про що може йтися.

Виявляється, що база "Грінфілд" фігурує в ухвалі Приморського районного суду Одеси. У ній сказано, що через борг розміром 1 млн грн частка у кооперативі "Грінфілд" переходить від однієї особи до іншої.

За даними Youcontrol, на початку співзасновником був, окрім Галини та Наталії Нетовкіних, ще і Олег Анатольович Власюк. От і знаходиться людина, від якої права перейшли Гахову. Однак перейшли вони як стягнення за борги.

Нагадаємо, активісти неодноразово звинувачували Наталю Нетовкіну у фінансуванні російських культурних заходів для просування свого бренду та в контрабанді сировини для коштовних виробів з окупованих територій Донбасу. Через це вони пікетували магазини Ювелірного дому Zarina.

Все главные новости с доставкой в Ваш мессенджер Телеграм
2

Изучив декларации украинских губернаторов, становится известно, что некоторые из них имеют не больше денег, чем обычные украинцы, а вот их жены - дело другое. Весь семейный бизнес держится именно на них, чтобы их мужчины смогли исправно выполнять свои государственные обязанности.

15 мая 2019

Из года в год депутаты продолжают богатеть, а их многомиллионные состояния уже никого не удивляют. Мы составили рейтинг из десяти народных депутатов, которые задекларировали самые большие состояния за 2018 год.

6 мая 2019

Их заявления на выделение земельных участков странным образом исчезают, свободной земли для них якобы нет, а та, которая есть, может быть в заболоченной местности. Процессы оформления земли участниками боевых действий длятся по несколько лет и зачастую развитие событий приобретает неожиданных оборотов. На одно из таких дел обратили внимание журналисты АСПИ. 

1 февраля 2019

Одесская таможня ГФС не успела оправиться от митингов и разборок из-за давления на экспортеров, как появился очередной скандал - новые схемы заместителя главы Одесской таможни ГФС Владимира Передерия привлекли внимание правозащитников и журналистов.  

29 января 2019

За последние 4 года Одесская область стала пляжной меккой для украинцев. Лучшим местом отдыха считают побережья от Каролино-Бугаза до Затоки. Но уже скоро эти пляжи могут существенно изменить свой облик, как и право собственности. Жители собственными силами пытаются бороться с незаконным захватом общественных земель. Устраивают акции протеста, перекрывают дороги, железнодорожную колею. А тем временем чиновники продолжают проворачивать свои преступные схемы. О том как забирают пляжи у людей - в расследовании журналистов АСПИ.

17 октября 2018

Украина стоит на пороге большой приватизации. Уже выбраны советники для большинства государственных предприятий, которые будут реализовываться. То есть вот-вот и народное имущество будет передано в частные руки. Прозрачность этого процесса вызывает большие сомнения. А, как известно - рыба гниет с головы. Поэтому журналистам стало интересно, что представляет собой человек, который управляет таким важным для страны и всех граждан процессом - и.о. председателя Фонда госимущества Виталий Трубаров.

25 сентября 2018

Борьба с коррупцией и советской системой управления в высших учебных заведениях может сделать из человека бездомного с испорченной репутацией. По крайней мере, такой пытается сделать экс-преподавательницу Лидию Макаренко руководство Кременецкой академии. Ректор этого учебного заведения Афанасий Ломакович не считается ни с двумя несовершеннолетними детьми, ни с мужем, который с 2014 года защищает украинскую границу на Донбассе, ни с тем, что другого жилья у семьи нет.

13 августа 2018

Владелица ювелирного дома Zarina Наталья Нетовкина рассказала новые факты, которые натолкнули журналистов на расследование ее афер.

3 августа 2018

Американские СМИ считают, что Александр Онищенко не чужой России человек. Связи в ФСБ России со службы в войсках СССР в ГДР, где он был завербован и где познакомился с Владимиром Путиным, обеспечили ему паспорт РФ.

23 мая 2018

Активисты общественных организаций Одессы призывают к ответу и хотят выгнать из города известного в медиа пространстве лидера структуры «Совета общественной безопасности – РГБ» Марка Гордиенко. Об этом они сообщили в интервью издательству Багнет .

18 апреля 2018
Актуально
последние новости в Украине останні новини в Україні Блог

Когда люди без юридического образования призывают за что-то новое наказывать, то есть за криминализации определенного действия, они совершенно не представляют, что уголовное право - это наука точная, как математика. Неточной ее делают неуки в парламенте.

8 ноября 2019автор: Андрей Лысенко
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Заместитель министра по вопросам временно оккупированных территорий и внутренне перемещенных лиц

 

Юрий Николаевич Грымчак родился 30 октября 1965 года в городе Донецк. Украинский

последние новости в Украине останні новини в Україні Блог

Приняли закон от РПЛ (6449), который наоборот теперь навредит жертвам сексуального насилия, и который грубо нарушает фундаментальные права человека.

11 июля 2019автор: Анна Маляр
последние новости в Украине останні новини в Україні Блог

В оправдании Труханова в первой инстанции виноват и президент Порошенко, который очень хотел "ручную" судебную реформу, и судьи Малиновского районного суда Одессы, и прокуроры САП и детективы НАБУ, считает юрист.

10 июля 2019автор: Євген Крапівін