Власниця ювелірного дому Zarina Наталія Нетовкіна та її афери із землею

3 серпня 2018
последние новости в Украине останні новини в Україні

Після неодноразових звинувачень у фінансуванні балів для російської еліти та контрабанді сировини з окупованих районів Донбасу власниця ювелірного дому Zarina Наталія Нетовкіна вирішила обілити своє ім’я.

Для цього вона організувала прес-конференцію у будівлі агентства "Українські новини". Але покликала не адвокатів, а священнослужителів. Однак на звинувачення щодо підтримки івентів для росіян не відповіла, але почала висувати версію, яка сумнівно пов'язана з пов'язана зі звинуваченнями.

Спочатку Нетовкіна заявляла, що напади на ювелірні магазини Zarina пов'язані зі спробою батька нардепа Віталія Хомутинника - Юрія Хомутинника - "захопити рейдерським способом землю в кооперативі Грінфілд 2012", а потім чомусь потім пов'язує з його з ювелірним бізнесом.

Так, на прес-конференції Нетовкіна заявила наступне:

"Оці всі наклепи, брехня, акти вандалізму, статті страшні, які з’являються в ЗМІ для того, щоб загубити чесне ім’я ювелірного дому Zarina, я знаю, що це рейдерський захват, що все це ініціатива однієї неадекватної людини - Юрія Хомутинника - батька народного депутата Віталія Хомутинника".

Пізніше в коментарі для АСПІ Нетовкіна заявила, що виступи проти неї пов’язані з зазіханням Хомутинника на її ювелірний бізнес.

"Юрій Хомутинник вийшов родом з ювелірного бізнесу з "Рембиттехніки" - це в Радянському Союзі була компанія, яка скупала золото, яке було не зовсім чесного походження, де з нього робили ювелірні прикраси, де все узаконювали", - розказала Нетовкіна.

Після цього вона одразу ж змінила тему і заявила, що Хомутинник їй особисто сказав, що він претендує на землю бази "Грінфінлд". Але за документами, вона є власницею лише будівель бази, а не землі.

>

На прес-конференцію прийшли представники Всеукраїнської народної ради протидії корупції та громадської експертизи влади.

Протестувальники зайшли з плакатами "Нетовкіна - путінська хвойда" і кидали яйця в спікерів конференції. Сама героїня при цьому не встала зі свого місця і навіть посміхалась, доки її прикривали.

База відпочинку для дітей "Грінфілд"

greenfieldrey1

greenfieldrey2

greenfieldrey3

Наразі власниками кооперативу є три особи - Нетовкіна Наталія, Нетовкіна Галина (її матір), і Олександр Гахов.

Активісти передають АСПІ здобуті ними документи, у тому числі й договір, в якому йдеться, що Нетовкіна віддає будівлі бази "Грінфілд" фундації "Отчий дім", хоча, за статутом, для цього потрібні збори всіх членів кооперативу, на якому ухвалять рішення про долю майна.

Договор

Договор 1

Договор 2

Договор 3

У цьому документі вона підписалася призвищем Нетовкіна, хоча її паспорт на це прізвище не дійсний. Тобто, це фактично підроблення документів.

matirnetovkina

Власниця Zarina вийшла заміж за Івана Колодницького. Зміна прізвища є і в реєстрі юридичних осіб. Жінка числиться власницею 58 компаній. У деяких документах вона змінила прізвище на Колодницьку, а в деяких так і залишилася Нетовкіною. Виходить, що її підпис про передачу кооперативних будівель є підробленням документів. У коментарі журналістам АСПІ Нетовкіна підтвердила, що підписала документ цим прізвищем. Але розповідає, що "юрист сказав, що так можна".

Але це ще не все. У договорі йдеться, що Нетовкіна передала будівлі кооперативу "Грінфілд 2012" разом із ділянкою, яка за рішенням суду, нележить державі.

Бачимо витяг із Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Там указано, що ділянка з номером 8000000000:90:371:0058 була відчужена у боржника і передана у державну власність. На яких правах вона передає його "Отчому дому" - незрозуміло.

Інша співвласниця кооперативу - Галина Нетовкіна - померла півроку тому. Але на питання журналістів, чи були збори після смерті її матері про передачу прав на майно, вона каже, що ще не було.

>

Згідно із Закону про кооперацію, менше ніж три людини, не можуть управляти кооперативом. Нетовкіна визнає, що її матір померла півроку тому, і що вона вступає у спадок. Однак, для того, щоб відкрити справу про спадок у нотаріуса, потрібно подати документи про смерть. Активісти також надають паспортні дані Галини Нетовкіної. Якщо перевірити їх на сайті Державної міграційної служби, то вони виявляються чинними, хоча паспорт має бути недійсним у зв'язку з її смертю.

photo 2018 08 03 22 43 28

Виходить, що Нетовкіна не подає відповідних документів про смерть матері, а кооператив не перебуває в стані ліквідації, хоча, за законом має. Власниця Zarina розповіла журналістам АСПІ, що збори щодо переходу майнових прав у кооперативі у зв'язку зі смертю однієї з його співвласників відбудуться 8 серпня. Хоча цей кооператив при двох власниках існувати не може.

Але при питанні про збори, пов'язані з майновими правами та смертю її матері, Нетовкіна починає розповідати про якійсь документи про передачу власності Гахову, хоча журналісти про це нічого не знали і не питали. Мовляв, Гахову незаконно передали права на частку в кооперативі, і апелюючи до його статуту, каже, що збори не проводилися. Заявляє, що документи підроблені, а суд, який ухвалив рішення, вона називає "рейдерським". Шукаємо про що може йтися.

Виявляється, що база "Грінфілд" фігурує в ухвалі Приморського районного суду Одеси. У ній сказано, що через борг розміром 1 млн грн частка у кооперативі "Грінфілд" переходить від однієї особи до іншої.

За даними Youcontrol, на початку співзасновником був, окрім Галини та Наталії Нетовкіних, ще і Олег Анатольович Власюк. От і знаходиться людина, від якої права перейшли Гахову. Однак перейшли вони як стягнення за борги.

Нагадаємо, активісти неодноразово звинувачували Наталю Нетовкіну у фінансуванні російських культурних заходів для просування свого бренду та в контрабанді сировини для коштовних виробів з окупованих територій Донбасу. Через це вони пікетували магазини Ювелірного дому Zarina.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2

Найближчі родичі начальника головного управління Державної фіскальної служби у Києві замішані в корупційних схемах. 

7 жовтня 2019

Вивчивши декларації українських губернаторів, стає відомо, що деякі з них мають не більше грошей, ніж звичайні українці, а ось їхні дружини – справа інша. Весь сімейний бізнес тримається саме них, щоб їхні чоловіки змогли справно виконувати свої державні обов’язки.

15 травня 2019

З року в рік депутати продовжують багатіти, а їх багатомільйонні статки вже нікого не дивують. Ми склали рейтинг з десяти народних депутатів, які задекларували найбільші статки за 2018 рік. 

6 травня 2019

Їхні заяви на виділення земельних ділянок дивним чином зникають, вільної землі для них нібито немає, а та, яка є, може бути в заболоченій місцевості. Процеси оформлення землі учасниками бойових дій тривають по декілька років і  розвиток подій набуває неочікуваних обертів.

1 лютого 2019

Одеська митниця ДФС не встигла оговтатись від мітингів та розбірок через тиск на експортерів, як з'явився черговий скандал - нові схеми заступника глави Одеської митниці ДФС Володимира Передерія привернули увагу правозахисників та журналістів.

29 січня 2019

За останні 4 роки Одеська область стала пляжною меккою для українців. Найкращим місцем відпочинку вважають узбережжя від Кароліно-Бугаза до Затоки. Але вже скоро ці пляжі можуть істотно змінити свій вигляд, як і право власності. Жителі власними силами намагаються боротися з незаконним захопленням громадських земель. Влаштовують акції протесту, перекривають дороги, залізничну колію. А тим часом чиновники продовжують провертати свої злочинні схеми. Про те як забирають пляжі у людей - в розслідуванні журналістів АСПІ.

17 жовтня 2018

Україна стоїть на порозі великої приватизації. Уже обрані радники для більшості державних підприємств, що будуть реалізовуватись. Тобто ось-ось і народне майно буде передане до приватних рук. Прозорість цього процесу викликає великі сумніви. А, як відомо - риба гниє з голови. Тож журналістам стало цікаво, що представляє собою людина, яка керує таким важливим для країни і всіх громадян процесом - в.о. голови Фонду держмайна Віталій Трубаров.

25 вересня 2018

Боротьба з корупцією та радянською системою управління у вищих навчальних закладах може зробити з людини безхатька з зіпсованою репутацією. Принаймні, такою намагається зробити екс-викладачку Лідію Макаренко керівництво Кременецької академії. Ректор цього навчального закладу Афанасій Ломакович не зважає ні на двох неповнолітніх дітей, ні на чоловіка, який з 2014 року захищає український кордон на Донбасі, ні на те, що іншого житла в родини немає.

13 серпня 2018

Американські ЗМІ вважають, що Олександр Онищенко не чужа Росії людина. Зв'язки в ФСБ Росії зі служби у військах СРСР в НДР, де він був завербований і де познайомився з Володимиром Путіним, забезпечили йому паспорт РФ.

23 травня 2018

Активісти громадських організацій Одеси  закликають до відповіді та хочуть вигнати з міста відомого в медіа просторі лідера  ГО «Рада громадської безпеки» (РГБ) Марка Гордієнко. Про це вони повідомили в інтерв'ю видавництву  Багнет .

18 квітня 2018
Актуально
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Генеральний прокурор України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр внутрішніх справ України
последние новости в Украине останні новини в Україні Компромат
Міністр розвитку громад та територій