Зеленський розкрив секрети майбутньої кадрової політики

16 травня 2019, 21:19
51
последние новости в Украине останні новини в Україні

Новообраний президент України Володимир Зеленський провів зустріч із представниками великих міжнародних рекрутингових і HR-агенцій та обговорив з ними можливу співпрацю в пошуку кадрів на низку посад у системі державного управління, повідомляє прес-служба Зеленського.

Зеленський зазначив, що його команда "має певну кількість кандидатур на посади очільників ОДА, але і тут нам потрібна ваша допомога з інструментами адекватної оцінки цих людей". Він додав, що хоче провести прозорий конкурс на ці посади.

"Ми справді хочемо знайти нових талановитих людей, хороших фахівців, які поділяють наші цінності. Це не популізм, це - наша мета. І ми розуміємо, що знайти найкращих фахівців, які мають високі компетенції й орієнтовані на конкретні результати, не дуже просто. Тому хочемо запросити вас до співпраці у цій сфері, - зазначив Зеленський.

Крім того, на зустрічі йшлося про головні критерії, яким мають відповідати претенденти.

"Ми хочемо провести прозорий конкурс на ці посади, знайти найкращих менеджерів, які прагнуть позитивних змін у своїх регіонах, мають стратегію розвитку та здатні залучати локальні й іноземні інвестиції", - додав він.

Раніше повідомлялось, що Зеленський зустрівся з керівниками провідних іноземних банків в Україні.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Політика»
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Міністр оборони України Степан Поторак заявив про продовження своєї роботи на посаді глави відомства.

11:40, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Новообраний президент України Володимир Зеленський розпочав перший робочий день у своєму державному офісі, попередньо прибравши з вулиці охорону і розпорядившись відкрити вхідні ворота.

11:04, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

Національне агентство з питань запобігання корупції ухвалило рішення про результати повної перевірки 39-ти декларацій, серед яких декларація Юлії Тимошенко.

10:40, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Політика

У понеділок, 21 травня, в стінах Адміністрації президента на запрошення президента України Володимира Зеленського планується проведення консультацій щодо майбутнього розпуску парламенту України.

10:12, Сьогодні

Україна та Словаччина прискорять митне оформлення на кордоні

21 травня 2019, 12:00
1
последние новости в Украине останні новини в Україні

Україна та Словаччина погодили запуск процедури обміну попередньою митною інформацією про переміщувані товари та транспортні засоби через пункти пропуску на українсько-словацькому кордоні.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив в.о. голови ДФС Олександр Власов.

Зокрема, обмін в електронному вигляді запускатиметься на чотирьох пунктах пропуску: "Ужгород – Вишнє Нємецьке", "Малий Березний –Убля", "Чоп - Чіерна над Тисою" та "Павлове– Матьовце" Закарпатської митниці ДФС.

"Що це нам дає? Ще до приходу вантажа та транспортного засобу на кордон і українські митники, і словацькі вже знатимуть про вагу, номенклатуру та митну вартість товару. Що це дає бізнесу? Це в рази прискорить процедуру митного оформлення. А, отже, товарообіг між нашими країнами буде тільки збільшуватися", — написав Власов.

Крім того, Власов з в.о. генерального директора Митного управління Фінансового директорату Словацької Республіки Томашом Прохоцькі підписали план спільних заходів на 2019-2020 роки. 

"Мова вже йде про практичне відпрацювання на рівні спеціалістів обох служб документів щодо впровадження Системи раннього повідомлення про виникнення надзвичайних ситуацій на українсько-словацькому кордоні, створення Спільної Робочої групи з питань боротьби з митними правопорушеннями з метою ефективної протидії контрабанді та незаконному переміщенню товарів на українсько-словацькому кордоні. Її створення планується вже у липні цього року. І за пропозицією словацьких партнерів вона може взаємодіяти на двох рівнях: щоденно в пунктах пропуску між митницями України та Словаччини і на рівні центральних апаратів-департаменту протидії митним правопорушенням ДФС та кримінальної служби Словаччини, що взаємодіє з поліцією", — повідомив очільник ДФС.

Всі головні новини з доставкою в Ваш месенджер Телеграм
2
Новини «Економіка»
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Після проведення аудиту підрозділами Державної фіскальної служби України в бюджет країни надійшло близько 3,5 млрд грн.

11:35, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Украинский регулятор установил новый курс валют в Украине на 21 мая, согласно которому и Евро и Доллар «сбросили» более, чем 10 копеек.

07:39, Сьогодні
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Німеччина виділила Україні технічну і фінансову допомогу в розмірі 82 млн євро, повідомляє посол України в Німеччині Андрій Мельник у Twitter.  

21:11, Вчора
последние новости в Украине останні новини в Україні Економіка

Котирування гривні на завершення торгів становили 26,12-26,1550 грн/$1.  

20:07, Вчора