24 серпня Радбез ООН провів засідання через війну в Україні. Під час нього постпред України при ООН Сергій Кислиця порівняв суд над РФ із Нюрнберзьким трибуналом.
Кількості зерна, яке РФ знищила під час нападів на українські порти, було б достатньо, аби годувати 270 000 людей протягом року.
На засіданні Ради безпеки ООН обговорили вихід Росії із "зернової угоди" та стратегію країни-агресора.
Міністр закордонних справ Британії Джеймс Клеверлі заявив, що світ не може допустити затягування війни в Україні й закликав російського президента Путіна негайно вивести війська з України, а також розблокувати Чорне море для судноплавства.
Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк назвав головування Росії в Раді безпеки ООН та виправдовування війни в Україні "приниженням демократії". Про це він написав у Twitter.
У Міністерстві закордонних справ України повідомили про поточні кроки, спрямовані на позбавлення Росії постійного місця і права вето у Раді безпеки Організації Об'єднаних Націй.
У Раді Безпеки ООН представники близько 50 країн засудили спроби Росії виправдати непровоковане вторгнення в Україну наративами про «боротьбу з неонацистами та неофашистами». Відповідний документ опубліковано на сайті Місії США при ООН.
У Радбезі ООН засудили загибель людей через російські ракетні удари, в тому числі по торговому центру в Кременчуці. Підсумкову заяву оприлюднив постпред України при ООН Сергій Кислиця після засідання.
Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця заявив, що Росія за прикладом своїх нацистських попередників провадить політику винищення всього народу. Про це він сказав вечері 10 засіданні Ради Безпеки ООН.
Постійний представник України в ООН Андрій Кислиця поставив на місце свого російського "колегу" Василя Небензю. Зокрема, він розповів, як під виглядом роздачі "гуманітарки" російські окупанти кинули у цивільних гранату.
Представник РФ у Раді Безпеки ООН зізнався, що проти України ведеться не "спеціальна операція". Офіційно Кремль називає свою повномасштабну військову агресію проти нашої країни "спецоперація", а війна.
Росія знову вистрілила собі в ногу, під надуманим приводом скликавши засідання Ради безпеки ООН. А її заяви про біологічну зброю в Україні – це не більше, ніж фантазії агресора.
Президент України Володимир Зеленський подякував усім членам РБ ООН, які проголосували за засудження нападу Росії на Україну. За резолюцію проголосували 11 членів Ради безпеки ООН, Китай, Індія, ОАЕ утрималися, проти – Росія.
Росія хоче скасувати відкрите засідання Ради Безпеки ООН, під час якого планується обговорити нарощування російських військ на кордоні з Україною. Засідання, яке ініціювали Сполучені Штати, заплановане на понеділок, 31 січня.
Рада Безпеки ООН проведе екстрене засідання через міграційну кризу на кордоні Польщі та Білорусі. Зустріч пройде у закритому форматі, у четвер, 11 листопада.
Рада безпеки ООН скликає екстрене засідання через загострення ситуації в Сирійській провінції Ідліб.
У Нью-Йорку проходить 74-а сесія Генасамблеї ООН "Ситуація на окупованих територіях України".
Така заява прозвучала від представника Великобританії в ніч на 19 лютого за київським часом.
У Нью-Йорку відбулося засідання Ради Безпеки ООН в ході якого США закликали Росію вивести свої сили зі Східної України та Криму, а також дотримуватися зобов'язань відповідно до Мінських угод і заходів, прийнятих лідерами "нормандської четвірки" в Парижі.
У Нью-Йорку 18 лютого почалося засідання Ради Безпеки ООН.