Друга поспіль малосніжна зима в Україні або так звана "європейська зима", привели до того, що річках нізвідки заповнювати свої водні ресурси. Такої думки дотримуються українські гідрологи, які вважають таку ситуацію тривожною.
Рівень Світового океану підвищився на 19 сантиметрів за останні сто років. Це негативно може вплинути й на територію України у майбутньому.
Зміни клімату у світі впливають на погоду в Україні. В липні 2020 року на території держави можуть зафіксувати нові аномалії.
Над Арктикою з’явилась озонова діра рекордних розмірів, яка почала катастрофічно збільшуватись у розмірах від початку березня.
Льодовики Антарктики й Гренландії продовжують танути у шість разів швидше, ніж у 1990-х. Автори проекту Ice Sheet Mass Balance провели дослідження.
Уряд створив міжвідомчу робочу групу, яка буде займатися питаннями подолання наслідків зміни клімату в рамках ініціативи Європейської комісії "Європейська зелена угода".
Уряд протягом 100 днів направить до парламенту свій законопроект про клімат.
Меркель закликала робити все для подолання кліматичних змін.
Сьогодні, 5 листопада, стало відомо про прагнення України приєднатися до зусиль ЄС щодо перетворення Європи на перший у світі кліматично нейтральний континент.
З початку 2019 року на норвезькому архіпелазі Шпіцберген було знайдено понад 200 туш оленів: дослідники звинуватили в їх загибелі глобальні кліматичні зміни.
Циклон, який прийшов до Європи з Північної Африки, тепер рухається в бік Гренландії, повідомляє Reuters.
Наступні 18 місяців будуть критичними для зусиль щодо недопущення початку глобальної кліматичної кризи, повідомляє ВВС з посиланням на Міжурядову комісію з кліматичних змін (IPCC).
Бізнесмен Павло Фукс проаналізував основні пріоритети стратегії Євросоюзу на 2019-2024 роки.
15 березня діти та молодь усього світу виходять на Глобальний кліматичний страйк за майбутнє. Молодь з понад 2,5 тисяч міст світу вийшла з закликом до влади діяти, щоб зупинити зміни клімату. Київ теж приєднався до акції.
У рамках Міжнародної кліматичної ініціативи Федеральне міністерство Німеччини із питань довкілля, збереження природи та радіаційної безпеки погодило із Міністерством екології та природних ресурсів України надання допомоги на 35 мільйонів євро за 4 пріоритетними напрямками.